فروشگاه

بهترین خیاطی در اسلامشهر【سال 1402】⭐+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با ۱۰ مورد از بهترین خیاطی در اسلامشهر را معرفی کنیم. هنر طراحی و خیاطی لباس در سال های اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. طراحی و دوخت لباس امروز صنعت پردرآمدی به حساب می آید. یک خیاط ماهر و با تجربه می تواند لباسی متناسب با بدن شما بدوزد. در واقع لباس هایی که در بازار وجود دارد ممکن است ایراداتی داشته باشد و در برخی از مواقع نیز به طور کامل اندازه شما نباشد. اما شما می توانید با مراجعه به یک خیاط ماهر و با تجربه لباس های خود را با مدل انتخابی خود را به صورت کاملاً اندازه بدوزید. برای این کار لازم است بهترین خیاطی در اسلامشهر را بشناسید.

بهترین خیاطی چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به این که خیاطی های زیادی در سطح شهر اسلامشهر وجود دارد، لازم است ویژگی های بهترین خیاطی را بشناسید. در صورتی که شما نیز به حرفه خیاطی علاقه زیادی دارید، به شما پیشنهاد می کنیم به بهترین آموزشگاه خیاطی در رباط کریم سری بزنید. در این قسمت برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین خیاطی آورده شده است:

 • وجود مشتریان دائمی

یکی از بهترین راه ها برای تشخیص خوب بودن یک خیاطی بررسی تعداد مشتریان دائمی آنجا است. در حقیقت بهترین خیاطی در اسلامشهر تعداد زیادی از مشتریان خود را از طریق معرفی مشتریان دیگرش به دست می آورد. زمانی که مشتری فرد دیگری را به یک خیاط خاص ارجاع می دهد به این معنی نیست که مشتری کاملاً از نحوه خدمات رسانی رضایت داشته است.

 • استفاده از خیاط خوب و با تجربه

مهم ترین و ابتدایی ترین ویژگی مهم یک خیاطی خوب داشتن یک خیاط حرفه ای و ماهر است. همیشه خیاطی را برای دوخت لباس های مهم خود در نظر بگیرید که برای مدت طولانی در این صنعت کار کرده است. به هر میزان که تجربه طولانی تر باشد احتمال این که او در مورد سبک های مختلف لباس و شیوه های مهارت و دانش گسترده تری داشته باشد نیز بیشتر خواهد بود. این بدان معنی است که یک خیاط با تجربه در کار خود دقیق تر بوده و خدمات با کیفیت بالایی را ارائه می کند.

 • توجه به خواست و سلیقه مشتری

از بهترین راه ها برای تشخیص بهترین خیاطی این است که همیشه از شما در رابطه با سبک و سلیقه مورد نظرتان می پرسند. سوالات می تواند بر اساس فعالیت روزانه شما باشد. برای مثال بهترین استایل شما چیست؟ آیا قسمتی از بدنتان است که شما در لباس هایتان احساس ناراحتی کنید؟ تمامی این سوالات مهم بوده و لازم است هنگام خرید و دوخت لباس از مشتری پرسیده شود.

 • استفاده از بهترین پارچه های موجود در بازار

در جهان امروزی تمام دنیا به یک بازار واحد تبدیل شده است. این بدان معنا است که هر خیاطی می تواند به راحتی به با کیفیت ترین پارچه های جهان دسترسی داشته باشد. به همین خاطر لازم است خیاطی را انتخاب کنید که بهترین پارچه ها را برای دوخت انتخاب می کنند. برخی از خیاطی ها وجود دارند که برای افزایش میزان سود خود از پارچه های نامرغوب و ارزان قیمت استفاده می کنند. به همین خاطر باید در این زمینه محتاط عمل کنید.

 • پاکیزه بودن محیط خیاطی

در صورتی که بتوانید به مغازه خیاطی انتخابی خود سر بزنید و ببینید که خیاط شما چگونه فضا را مدیریت می کند، کار بسیار خوبی می کنید. در صورتی که محیط مورد نظر مرتب باشد به این معنا است که خیاط به شغل خود اهمیت داده و به آن افتخار می کند. همچنین این موضوع نشان دهنده نظم و اهمیت به تمیزی است و می تواند بر روی دوخت لباس نیز تا حد بسیار زیادی تاثیرگذار باشد. در صورتی که محیط خیاطی کاملاً مرتب و منظم باشد می توانید با خیالی راحت دوخت بهترین لباس های خود را به آن ها بسپارید. تمیز بودن فضای خیاطی به این معنا است که لباس های شما در تمیزترین حالت ممکن نگهداری خواهد شد.

 • تجربه در دوخت سخت ترین مدل ها

در صورتی که قصد دارید به خیاطی مراجعه کنید به شما پیشنهاد می کنیم به عکس هایی که بیشتر خیاطان برای جذب مشتری از آن استفاده می کنند، اعتماد نکنید. در عوض می توانید نمونه واقعی لباسی که قبلاً توسط خیاطی مورد نظر دوخته شده است را بررسی کنید. بررسی نمونه های مختلف می توانید به خوبی متوجه شوید که آیا آن ها قادر به دوخت لباس مورد نظر شما هستند یا خیر.

 • ارتباط درست و اصولی با مشتری

پرسنل شاغل در خیاطی باید مهارت های ارتباطی مناسبی در مقابل مشتریان داشته باشند. فراموش نکنید کسانی که حرفه خیاطی را بلد هستند کم نیستند اما مشتریان در کنار کیفیت مناسب باید مشتری مدار نیز باشند. علاوه بر این لازم است همیشه مرتب و منظم بوده و تمامی سفارشات مشتریان خود را به موقع تحویل دهند. این موضوع هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که نشان دهنده نظم حیات در روند کار است. برای شستشوی اصولی انواع لباس ما به شما بهترین خشکشویی در اسلامشهر را معرفی می کنیم.

۱۰ مورد از بهترین خیاطی در اسلامشهر را بشناسید!

 خیاطی نیک

 خیاطی نیک

خیاطی نیک به عنوان بهترین خیاطی در اسلامشهر شناخته می شود. این مرکز با بیش از 30 سال سابقه تجربه در دوخت انواع مدل های لباس توانسته است اعتماد بیشتر مشتریان خود را جلب نماید. خرید به عنوان بهترین خیاطی زنانه در اسلامشهر آماده پذیرش انواع سفارشات شما برای انواع مدل لباس های مجلسی و خانگی و اداری می باشد.

آدرس: اسلامشهر، شهرک گلها، بلوار گلها، خیابان مادر، خیابان درمانگاه، مجتمع تاوا

شماره تماس: ۰۹۳۶۶۶۱۳۲۴۱

مزون zj

مزون zj

در صورتی که به دنبال بهترین خیاطی در اسلامشهر هستید ما به شما مزون zj را پیشنهاد می کنیم. این مرکز آماده پذیرش انواع سفارشات از خانم های خوش پوش می باشد. پرسنل شاغل در این مجموعه به طور اختصاصی در زمینه دوخت انواع مدل های مانتو و لباس مجلسی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارند. به طوری که هیچ خیاط دیگری با این میزان مهارت پیدا نخواهید کرد. این مزون و خیاطی جزئی از بهترین گزینه ها برای شما به حساب می آیند.

آدرس: اسلامشهر، واوان، بلوار امام خمینی، فرهنگیان، بحر ۱۸ متری

شماره تماس: ۰۹۳۸۵۰۲۴۶۵۳ _ ۰۹۳۸۵۰۲۴۶۵۳

مزون مونسا

مزون مونسا

خیاطی و مزون مونسا واقع در اسلامشهر دیگر از بهترین گزینه ها برای شما به حساب می آید. این مرکز با داشتن خیاط های ماهر و با تجربه سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن آماده کرده و به دست شما می رسانند. همچنین در زمینه دوخت انواع پوشاک میزان مهارت و تبحر بسیار بالایی دارند. به همین خاطر جزئی از 10 خیاطی برتر در اسلامشهر به حساب می آیند.

آدرس: اسلامشهر، شهرک واوان، خیابان صدوقی، خیابان چهل و ششم غربی

شماره تماس: ۰۹۰۲۹۱۰۸۴۰۱

مزون پردیس

مزون پردیس

خیاطی و مزون پردیس از بهترین و با تجربه ترین پرسنل استفاده می کند. به همین خاطر شما می توانید با اطمینان خاطر تمامی سفارشات خود را به مزون پردیس بسپارید. به شما این اطمینان را می دهیم که با یک بار سفارش از این مزون به مشتری دائمی آن تبدیل خواهید شد. چرا که پرسنل شاغل در آن از تجربه و مهارت بسیار بالایی برخوردار بوده و در محیط کاملاً منظم فعالیت می کنند.

آدرس: اسلامشهر، مطهری، خیابان سلمان فارسی، خیابان مداح، خیابان موعود

شماره تماس: ۰۲۱۵۶۱۵۱۷۲۳

خیاطی محمودی

خیاطی محمودی

خیاطی و مزون محمودی در اسلامشهر آمادگی کامل خود را در زمینه دوخت انواع پوشاک اعلام کرده است. این خیاطی با بهره گیری از جدیدترین متدهای خیاطی و با توجه به نظر و سلیقه مشتری خدمات خود را ارائه می دهد. محیط این مرکز کاملاً بهداشتی و منظم می باشد. شما می توانید تمامی سفارشات خود را در زمان مقرر شده دریافت نمایید. چرا که عوامل مدیریت این خیاطی توجه بسیار زیادی به زمانبندی دارند. به همین خاطر خیاطی محمودی یکی از بهترین گزینه ها برای شما به حساب می آید.

آدرس: اسلامشهر، شهرک مهدیه، بلوار بسیج مستضعفین، خیابان محمدیه

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۲۳۱۹۶۳

متدهای خیاطی چیست؟

در حرفه خیاطی از تکنیک ها و مدادهای مختلفی استفاده می شود و هر یک از این متدها نقاط ضعف و قوت خود را دارند. برخی از تکنیک های مورد استفاده در خیاطی منسوخ شدند و برخی دیگر در دوره های آموزش خیاطی به شاگردان آموزش داده می شوند. در ادامه ی از مهم ترین تکنیک های خیاطی شرح داده شده است:

 • متد گرلاوین: این متد یکی از قدیمی ترین متدهای خیاطی است که اکنون منسوخ شده است. این روش کمی پیچیده بوده و ایراد های زیادی هم دارد. اما با این حال هنوز نیز توسط برخی از خیاطی ها استفاده می شود.
 • متد مولر: این تکنیک پیچیدگی های کمتری داشته و دقت بالایی دارد و به هنرجویان مبتدی آموزش داده می شود. در بسیاری از موارد نیز حتی نیازی به پرو لباس نیست.
 • متد ساده: این متد به هنرجویان مبتدی خیاطی آموزش داده می شود اما به زیبایی متد مولر نیست. در این متد بسیاری از ریزه کاری ها حذف شده اند.
 • متد سایزبندی: همونطور که از نام این تکنیک پیداست این روش بر اساس الگوهایی از قبل آماده می باشد. برای مثال شما می توانید با توجه به اندازه های خود از الگو های با سایز 34، 38، 40، 42 و… استفاده کنید. این متد نیز محدود بوده و نسبت به متدهای دیگر قدرت مانور کمتری دارد. این تکنیک روش مناسبی برای آموزش خیاطی به هنرجویان مبتدی می باشد. همچنین بیشتر لباس های تجاری نیز با متد سایزبندی دوخته می شوند.
ایده هایی برای داشتن استایلی جذاب و زیبا

ایده هایی برای داشتن استایلی جذاب و زیبا

در این قسمت برخی از ایده هایی که مربوط به داشتن استایل شیک می باشد و باید به خوبی به آنها توجه داشته باشید آورده شده است:

 1. ساده پوشی: ساده پوشی یکی از مهمترین نکاتی است که شما برای داشتن استایل به روز و شیک باید به آن توجه کنید. در واقع از گذشته بسیاری از افراد مشهور لباس های ساده ای می پوشیدند و همیشه به عنوان افراد شیک پوش معرفی می شدند. شما می توانید لباس های ساده را در سال های زیادی پوشیده و جذابیت استایل خود را با استفاده از آن ها افزایش دهید.
 2. هماهنگی و تناسب: تناسب مربوط به وزن فقط یکی دیگر از نکاتی است که شما باید به خوبی آن را مد نظر داشته باشید. در صورتی که می خواهید استایلی زیبا داشته باشید باید وزن خود را بدانید و لباس هایی را بسته به نوع استایل خود انتخاب و خریداری کنید. اگر اضافه وزن دارید نباید لباس های تنگ را خریداری کنید. در صورتی که اندام مناسبی دارید می توان لباس های ساده و زیبایی را انتخاب کنید. علاوه بر این می توانید رنگ بندی لباس ها را بر اساس رنگ پوست خود نیز انتخاب نمایید.
 3. استفاده از اکسسوری: استفاده از اکسسوری های متنوع از ایده هایی است که برای داشتن استایل زیبا و شیک گزینه بسیار خوبی هستند. اکسسوری ها از جمله معجزاتی هستند که بیشتر خانم ها از آن ها برای زیبایی استایل خود استفاده می کنند. برای مثال ساعت و انگشترهای ساده می توانند بهترین گزینه هایی باشند که با لباس های خود هماهنگ کرده و استایلی زیبا و جذاب داشته باشید.
 4. مد روز باشید: در هر سنی که هستید باید برای شیک پوش بودن بر اساس مد روز تصمیم بگیرید. از لباس هایی که جدید و ساده هستند استفاده کنید تا استایل شما به روز و زیبا به نظر برسد. رنگ های متنوعی از لباس های جدید و به روز وجود دارند که شما می توانید آن ها را بر اساس رنگ پوست و دیگر لباس های خود خریداری کنید.
 5. استفاده از کیف و کفش مناسب: کیف و کفش مناسب برای زیباتر کردن استایل یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید. در صورتی که می خواهید زیبایی استایل خود را بیشتر کنید باید از بهترین کیف کفش همراه با پالتو و مانتو استفاده نمایید. دقت داشته باشید که برای خرید بهترین کیف کفش باید به خوبی رنگ بندی آن ها را با لباس هایتان هماهنگ سازید.

کلام آخر

حرفه خیاطی تنها شغل برای کسب درآمد نیست بلکه یک هنر نیز به حساب می آید. خیاطان ماهر در واقع هنرمندانی هستند که با ذوق و سلیقه خود می توانند لباس هایی جذاب و زیبا را برای شما بدوزند. در حال حاضر بسیاری از افراد حرفه خیاطی را آموختند اما به یاد داشته باشید که تمامی آن ها از مهارت تجربه و تخصص کافی در این زمینه برخوردار نیستند.

از این که تا آخر این مقاله ما را همراهی نموده اید کمال تشکر را داریم. در این مقاله ۱۰ مورد از بهترین خیاطی در اسلامشهر معرفی شده از شما می توانید با مراجعه به این مراکز بهترین لباس و شیک ترین استایل را داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا