حقوقی

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر【سال 1402】⚖️+ لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. وکیل کیفری به فردی گفته می شود که با مهارت و تخصص کافی در زمینه پیگیری پرونده های کیفری فعالیت می کند. اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات در امور و مسائل کیفری هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

وکیل کیفری کیست؟

وکیل کیفری به فردی می گویند که دعاوی کیفری همچون سرقت و فروش مال غیر، جعل اسناد و مدارک، کلاه برداری، اختلاس و غیره را پیگیری می کند. وکیل کیفری وکیل مدافع نیز نامیده می شود. وکیل کیفری در حوزه ای فعالیت می کند که مستقیماً با مسائل حقوقی اشخاص در ارتباط است. از مهم ترین وظایف وکیل کیفری می توان به تهیه دعوی پرونده ها اشاره کرد. استفاده از وکیل کیفری در پرونده های کیفری می تواند به نحوه طرح شکایت، نوع شکایت و زمان طرح شکایت نیز تاثیرگذار می باشد. دستمزد وکیل کیفری بنا بر نوع پرونده و همچنین سابقه تجربی وکیل مورد نظرمان تعیین می شود. از انواع جرایم کیفری می توان به سرقت، ترک نفقه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، ارتشاء، اخاذی، جرایم نظامی صنفی، صدور چک بلامحل، اختلاس، سقط جنین و … اشاره کرد. برای یافتن بهترین وکیل کیفری می توانید از بهترین وکیل اسلامشهر مشورت بگیرید، همچنین برای حل مشکلات خود می توانید از بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر کمک بگیرید.

وکلای کیفری در دادسرا، سازمان تعزیرات حکومتی و دادگاه کیفری و نظامی فعالیت می کنند. به مکانی که در آن جا به برسی پرونده های جرایم کیفری می پردازند دادگاه کیفری می گویند. بر اساس ماده 294 قانون آیین دادرسی دادگاه کیفری متشکل شده از دادگاه کیفری یک، دادگاه کیفری 2، دادگاه نظامی، دادگاه انقلاب، دادگاه اطفال و نوجونان می باشد. 4 نوع مجازات در قانون مجازات اسلامی وجود دارد که شامل حدود، قصاص، دیات و تعزیرات می باشند. حدود به مجازاتی گفته می شود که اجرای آن در شرع آمده باشد. قصاص به مجازاتی گفته می شود که عمدی برنفس انجام شده باشد. دیات نوعی مجازات مالی است که در شرع آمده است و غیرعمدی بر نفس می باشد در صورتی که به قصاص ختم نشود. تعزیرات غیر از موارد قبل اگر به جرمی به خلاف شرع یا مقررات مرتکب شوند انجام می شود.

وظایف وکیل کیفری

وکیل کیفری نقش مهمی در فرآیند قانونی دارد و به عنوان مشاور حقوقی موکل خود عمل می کند. وظایف وکیل کیفری عبارتند از:

مشاوره: وکیل کیفری مسئولیت مشاوره حقوقی را بر عهده دارد. او باید به موکل خود در مورد حقوق و تعهداتش آگاهی دهد و راهنمایی های لازم را انجام دهد.

نمایندگی: وکیل کیفری باید به عنوان نماینده موکل خود در دادگاه حضور داشته باشد و از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کند.

جمع‌ آوری شواهد: وکیل کیفری مسئول جمع‌ آوری شواهد و مدارک مربوط به پرونده است. او باید شواهد لازم را جمع‌ آوری کند تا بتواند بهترین دفاع را برای موکل خود ارائه دهد.

تحقیق و پژوهش: وکیل کیفری برای دفاع موثر نیاز به تحقیق و پژوهش دارد. او باید قوانین و مقررات مربوط به پرونده را بررسی کند و متناسب با آن بهترین استراتژی را برای دفاع تدوین کند.

ارائه دفاع: وکیل کیفری باید بهترین دفاع را برای موکل خود ارائه کند. او باید از حقوق موکل خود دفاع کند و تلاش کند تا اثبات کند که متهم بی گناه است یا اگر گناهکار است مجازات منصفانه دریافت کند.

حضور در جلسات دادگاه: وکیل کیفری باید در جلسات دادگاه حضور فعال داشته باشد و به نمایندگی از موکل خود در جلسات شرکت کند.

مذاکره با طرف مقابل: وکیل کیفری ممکن است نیاز به مذاکره با طرف مقابل داشته باشد. او باید تلاش کند تا به توافقی منصفانه برسد و حقوق موکل خود را حفظ کند و مجازات او را کاهش دهد.

تدوین اظهارنامه: وکیل کیفری باید اظهارنامه های لازم را تدوین کند. این اظهارنامه ها برای دادگاه و سایر مقامات قضایی است.

نظارت بر اجرای حکم: وکیل کیفری باید بر اجرای حکم دادگاه نظارت کند و در صورت نیاز اقدامات لازم را برای اجرای حکم انجام دهد.

حفظ حریم خصوصی: وکیل کیفری باید از حریم خصوصی موکل خود نگهداری کند و اطلاعات شخصی او را محرمانه نگه دارد و آن را فاش نکند.

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر

 • از ویژگی های بهترین وکیل کیفری می توان به داشتن سوابق تحصیلی کاملاً مرتبط و معتبر اشاره کرد.
 • برخورداری از دانش به روز در زمینه های مرتبط از جمله پزشک قانونی و کشف جعل از ویژگی های بهترین وکیل کیفری می باشد.
 • از ویژگی های بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر داشتن روحیه مطالعه و تحقیق و برخورداری از تبحر و تخصص مورد نیاز در این حوزه می باشد.
 • اشراف کامل به همه اطلاعات مورد نیاز در پرونده ازجمله همه قوانین ذیربط و حقوق و تکالیفی که قانون گذار برای طرفین دعوا تعیین می کند از ویژگی های بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر می باشد.
 • از ویژگی های بهترین وکیل کیفری می توان به وقت شناسی، خوش قولی و پیگری پرونده در کوتاه ترین زمان اشاره کرد.
 • بهره مندی از قدرت پیش بینی و داشتن درک درست از مسائل را می توان به عنوان ویژگی بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر نام برد.
 • از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری توانایی پیدا کردن موثق ترین اسناد و مدارک و آشنایی با بهترین روش دفاع در برابر ادعاهای ممکن می باشند.
 • برخورداری از اعتماد به نفس، جسارت، شجاعت و روحیه حق طلبی از ویژگی های بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر می باشند.
🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر را بشناسید!

آقای عباس مرادی

آقای عباس مرادی

برترین و مجربترین وکیل اسلامشهر جناب آقای عباس مرادی وکیل محترم پایه یک دادگستری که در تمامی زمینه جرائم کیفری (قتل – کلاهبرداری – مواد مخدر – سرقت – آدم ربائی و غیره …) و دعاوی حقوقی و خانواده و ثبتی بصورت تخصصی فعالیت می نماید و در سوابق درخشان خود هزاران پرونده موفق دارد.

ایشان وکیلی متخصص و آشنا به قوانین روز بوده که در برنامه های شبکه تلویزیونی حقوق قضا نیز فعالیت داشته است و دارای سوابق وکالت در دادگاه دیوان عالی کشور- دادگاه انقلاب اسلامی- دادگاه کیفری یک استان و کیفری 2 -دادگاه نظامی 1و 2- دادگاه عمومی حقوقی می باشد.

شما نیز میتوانید با مراجعه به ایشان با اطمینان و آسوده خاطر از تخصص و علم و مهارت ایشان در جهت دفاع و احقاق حقوق پرونده های قضائی خویش بهرمند گردید.

خدمات

 • دعاوی حقوقی و ملکی (اثبات مالکیت و الزام به تایید سند، خلع ید، کلاهبرداری های ملکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت)
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات)
 • دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوجه، استرداد جهیزیه، گواهی عدم سازش، حضانت فرزندان، وکیل طلاق توافقی، نفقه زوجه و فرزندان، تغییر جنسیت)

آدرس دفتر: اسلامشهر، سر شهرک مهدیه، جنب پل عابر پیاده، پلاک 625

شماره تماس: 09123030741

مهسا انصاری

وکیل کیفری مهسا انصاری

سرکار خانم مهسا انصاری وکیل پایه یک دادگستری با سابقه 6 سال فعالیت در امور وکالت و مشاوره حقوقی به عنوان بهترین وکیل در شهرستان اسلامشهر شناخته شده است. ایشان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی و کیفری
 • سازماندهی مشارکت وسرمایه گذاری مشترک بین تجار ایرانی
 • حضانت و نفقه
 • قانون اموال

آدرس دفتر: اسلامشهر، باغ فیض، کوچه 1، پلاک 55، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09123030222

ناصر داود زاده

وکیل کیفری ناصر داود زاده

جناب آقای ناصر داود زاده وکیل پایه یک دادگستری در منطقه اسلامشهر می باشد. ایشان حق الوکاله منصفانه ای از مراجعه کنندگان دریافت می کند و این یکی از ویژگی های وی محسوب می شود. وی در زمینه های دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، تجاری، ثبتی و غیره تخصص و مهارت دارند.

تخصص و مهارت:

 • تحقیق و مشاوره حقوقی در تمامی زمینه های حقوقی
 • تنظیم کلیه قراردادهای نمایندگی
 • ثبت اختراعات، علائم تجاری و طرح های صنعتی
 • سازماندهی مشارکت وسرمایه گذاری مشترک بین تجار ایرانی
 • جمع آوری بدهی از راه قانونی و حقوقی

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه 11، پلاک 5، طبقه 3

شماره تماس: 09121996089

اورینب مسرور

وکیل کیفری اورینب مسرور

سرکار خانم مسرور وکیل پایه یک دادگستری در منطقه اسلامشهر به کار حقوقی مشغول می باشد. ایشان در حرفه کاری خود بسیار اخلاق مدار است و ارتباط بسیار خوبی با موکلینش دارد. وی عضو شورای شهر اسلامشهر، وکیل مخابرات استان تهران و رئیس کمیسیون تخصصی حقوقی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم وکالت نامه
 • وصیت و ارثیه
 • امور جدایی یا طلاق قانونی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان امام موسی کاظم، جنت دوم، پلاک 1

شماره تماس: 09122139724

مهشید خلیلی

وکیل کیفری مهشید خلیلی

سرکارخانم مهشید خلیلی به عنوان یکی از بهترین وکیل ها در اسلامشهر توسط مردم شناخته شده است. ایشان با 3 سال سابقه فعالیت در امور وکالت عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هم می باشند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی مالی
 • دعاوی تجاری
 • دعاوی ثبتی
 • دعاوی خانواده و طلاق
 • مشاوره حقوقی

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه 4، پلاک 27

شماره تماس: 09129587186

علیرضا نصیرزاده

وکیل کیفری علیرضا نصیرزاده

جناب آقای علیرضا نصیر زاده وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر با 4 سال سابقه در امور وکالتی و حقوق به عنوان یکی از بهترین وکیل ها شناخته شده اند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و کارشناس ارشد حقوقی خصوصی می باشند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی مدنی و یا کیفری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • قانون اموال
 • وکالت مهاجرت
 • وکیل کیفری و ملکی

آدرس دفتر: اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار مدرس، خیابان گلریز، مجتمع بوستان فرهنگ، بلوک سعدی، واحد1

شماره تماس: 09123868353

انواع جرایم کیفری

رسیدگی به جرایم کیفری در دادگاه کیفری انجام می شود. در این دادگاه ها قاضی به برسی پرونده های کیفری می پردازد. دادگاه کیفری از ارگان های فعال قوه قضاییی می باشد. در ادامه به انواع جرایم کیفری اشاره خواهیم کرد:

 1. جرایم کیفری شخصی: این نوع جرایم سبب آسیب جسمی یا روحی به افراد دیگر می شود. از جرایم شخصی خشونت می توان به آتش سوزی، ضرب و شتم، آدم ربایی، کودک آزاری و تجاوز جنسی اشاره کرد که امروزه این نوع جرایم بسیار در جامعه دیده می شوند.
 2. جرایم علیه اموال: در این نوع جرایم امکان این که آسیب جسمی و روحی به فرد مقابل وارد شود نیز وجود دارد. لازمه این نوع جرایم دخالت در اموال افراد دیگر است. از انواع این نوع جرایم می توان جرایمی مانند جعل، کلاه برداری، سرقت، خیانت در امانت و انتقال و فروش مال دیگران نام برد.
 3. جرایم رایانه ای: به جرایمی که فردی از طریق کامپیوتر فردی جرمی را مرتکب شود و به صورت غیرقانونی به حریم خصوصی و اطلاعات افراد دسترسی پیدا کنند جرایم رایانه ای گفته می شود.
 4. جرایم سایبری و اینترنتی: نوع دیگر جرایم کیفری جرایم سایبری می باشند که این نوع جرایم از طریق فضای وب و اینترنت اتفاق می افتد و توسط پلیس فتا پیگیری می شوند و به مجازات می رسند.
 5. جرایم مالی: این نوع جرایم سبب فریب یا کلاه برداری یا جزای یقه سفید شوند. از انواع این جرایم می توان به باج گیری، پولشویی، اختلاس، فرار مالیاتی و جرایم سایبری اشاره کرد.
انواع جرایم کیفری

توصیه های بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر

 • مهارت های اصلی که بهترین وکیل کیفری باید داشته باشد قدرت داوری بالا و قدرت تحلیل می باشد که این مهارت ها تاثیر مستقیم بر روی نتیجه دادگاه خواهد داشت و به وکیل کمک می کند مسائل را کامل و جامع تحلیل کنند و با توجه به هدفشان قاضی را تحت تاثیر قرار دهد و در دادگاه پیروز شود.
 • قبل از انتخاب وکیل با چند وکیل با تجربه مشورت کنید و وکلایی که در نظر دارید را با هم دیگر مقایسه کند.
 • یکی از عوامل اصلی در انتخاب وکیل کیفری مورد نظرتان منصف بودن و قابل اعتماد بودن وکیل می باشد.
 • به هیچ عنوان به تبلیغاتی که توسط وکیل های کیفری انجام می شود اعتماد نکنید، زیرا وکلا از تبلیغ منع شده اند و این کار غیرقانونی می باشد.
 • توسط مرجع رسیدگی و پیگیری تخلفات وکیل به دادسرای کانون وکلای دادگستری مراجعه کنید و شکایات خود را پیگیری کنید.
 • اینکه وکیل کیفری آقا باشد و یا خانم در رای و نتیجه دادگاه هیچ تاثیری ندارد شما می بایست با توجه به اینکه با کدام وکیل در شرح وضعیت و شرایط راحت هستید این انتخاب را انجام دهید.
 • در انتخاب وکیل کیفری مورد نظرتان به اینکه در پرونده های مشابه پرونده خودتان سابقه پیروزی داشته اند توجه کنید.
 • وکیل کیفری می بایست از قوانین جدید مملکت آگاهی کامل داشته باشد.

کلام آخر

وکیل کیفری به وکیلی می گویند که به صورت تخصصی در زمینه مشاوره و حل و فصل دعاوی کیفری فعالیت می کنند. وکیل کیفری به تمام قوانین مرتبط با امور کیفری همانند قانون مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مبارزه با قاچاق کالا و … تسلط دارد.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها از خدمات دریافت مشاور در امور و دعاوی کیفری بهره ببرید. سپاسگذاریم که تا انتها مطالب همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفاً پیشنهادات و نظرات خود را از طریق سایت اسلامشهرینو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا