فروشگاه

بهترین فروشگاه نان فانتزی در اسلامشهر【سال 1402】⭐+ لیست 10 تایی

شما را با ۱۰ مورد از بهترین فروشگاه نان فانتزی در اسلامشهر آشنا کنیم. یکی از کسب و کارهایی که به دلیل درآمد بالای آن مورد توجه افراد قرار گرفته است فروشگاه های نان فانتزی است از دیرباز نان یکی از رایج ترین و محبوب ترین غذای ایرانیان بوده است. امروزه با توجه به گسترش فرهنگ استفاده از فست فودها، صنعت نان فانتزی رواج بیشتری پیدا کرده است. تعداد بسیار زیادی فروشگاه های نان فانتزی در سطح شهر اسلامشهر فعالیت می کنند. اما برخی از فروشگاه های نان فانتزی که در این مقاله معرفی شده است، نان های با کیفیت تر و خوشمزه تری را نسبت به سایرین تولید می کنند. در صورتی که قصد شناخت بهترین فروشگاه نان فانتزی در اسلامشهر را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که خواندن این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید.

نان فانتزی چیست؟

نان ها با توجه به آرد مورد استفاده، حجم و روش طبخ در سه دسته کلی نان خانگی، نان ماشینی و نان فانتزی تقسیم بندی می شود. نان های ایرانی معمولاً نازک بوده و سطح برجسته ای ندارند. این در حالی است که با گذشت زمان و افزایش مصرف فست فود در ایران استفاده از نان های حجیم یا نان های فانتزی افزایش پیدا کرده است. در بهترین آموزشگاه آشپزی در اسلامشهر می توانید تمامی دوره های آشپزی را زیر نظر بهترین آشپزان بگذرانید.

معروف ترین نان فانتزی در ایران نان باگت می باشد. سایر نان ها مانند نان همبرگر، نان ساندویچی، نان سوخاری و نان تست نیز از جمله محبوب ترین نان های فانتزی در ایران به حساب می آیند. برخی از این نان ها برای صبحانه مورد استفاده قرار می گیرند. جالب است بدانید بیشتر ایرانیان از کلمه نان فانتزی برای نان باگت استفاده می کنند. شما می توانید به سادگی و با مراجعه به بهترین فروشگاه لوازم آشپزخانه در اسلامشهر، وسایل لازم برای تهیه نان فانتزی را تهیه کرده و خود در خانه انواع نان را تهیه کنید.

نان فانتزی چیست؟

بهترین فروشگاه نان فانتزی در اسلامشهر چه ویژگی هایی دارد؟

در سطح شهر اسلامشهر تعداد زیادی از فروشگاه های نان فانتزی وجود دارد؛ اما نان های تولیدی در برخی از این فروشگاه ها طعم و کیفیت برتری نسبت به سایرین دارند. در این قسمت ویژگی های بهترین فروشگاه نان فانتزی در اسلامشهر آورده شده است:

 • دسترسی محلی آسان: از مهم ترین مولفه ها در انتخاب بهترین فروشگاه نان فانتزی در اسلامشهر دسترسی محلی آسان به آن است. نانوایی فانتزی باید در محل قرار گرفته باشد که بتوان در نزدیکی آن پارک کرد. همچنین یکی دیگر از نکات مهم قرارگیری نان فانتزی در خارج از محدوده طرح ترافیک است.
 • استفاده از آرد با کیفیت و مرغوب: آرد اصلی ترین ماده تشکیل دهنده انواع نان فانتزی بوده و به همین خاطر کیفیت آن اهمیت بسیار زیادی دارد. نانوهایی که در پخت نان از آرد با کیفیت و مرغوب استفاده می کنند مشتریان بیشتری خواهند داشت. به همین خاطر استفاده از آرد با کیفیت و مرغوب مولفه مهمی در انتخاب یک نانوایی فانتزی خوب است.
 • تنوع بالای محصولات: نانوایی فانتزی: طی سال های اخیر فروشگاه های نان فانتزی علاوه بر نان فانتزی، انواع شیرینی نان حجیم پیراشکی نان شیرمال و… را به فروش می رسانند. در واقع یک نانوایی فانتزی خوب باید تنوع محصولات زیادی داشته باشد تا بتواند توجه مشتریان بسیاری را به خود جلب کند.
 • سابقه خوب نانوایی در بین مردم منطقه: فروشگاه هایی که در بین مردم منطقه خود سابقه خوبی داشته باشند را می توان به عنوان بهترین فروشگاه ها معرفی کرد. به همین علت سابقه خوب نانوای فانتزی در بین مردم منطقه یک ویژگی بسیار مهم محسوب می شود.
 • رعایت کامل نکات بهداشتی توسط پرسنل: مهمترین نکته تاثیرگذار در انتخاب یک نانوایی فانتزی توجه به رعایت نکات بهداشتی است. چرا که نان یکی از حساس ترین مواد غذایی است که در هنگام پخت و فروش آن باید تمام نکات بهداشتی به بهترین شکل موجود رعایت شوند.

۱۰ مورد از بهترین فروشگاه های نان فانتزی در اسلامشهر را بشناسید!

نان فانتزی گندمک

نان فانتزی گندمک

نان فانتزی گندمک به عنوان بهترین فروشگاه نان فانتزی در اسلامشهر به حساب می آید. ابن فروشگاه انواع نان فانتزی و حجیم را به صورت اتوماتیک و کاملاً بهداشتی تولید می کند. این خط تولید با بهره گیری از چندین دستگاه نان های متنوعی که سایر نانوایی ها توانایی پخت آن را ندارند تولید می کند. یکی از ویژگی های خاص این فروشگاه، پخت نان با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن است. به عبارت دیگر نان کاملاً پخته و بدون ایجاد سوختگی در قسمتی از آن بخش بسته بندی سپرده می شود.

خدمات

 • تولید نان تازه (نان باگت، باگت فرانسوی، نیم باگت، باگت همبرگر)
 • کیک خانگی (کیک صبحانه، مافین شکلاتی، مافین وانیلی، کیک کنجدی)
 • انواع شیرینی (کروسان شکلاتی، شیرمال خرمایی، کیک یزدی، شیرینی زبان)

آدرس: تهران، اسلامشهر، بلوار بسیج مستضعفین، بین شهید مطهری و آیت الله دستغیب

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۲۵۵۷۸۹

نان فانتزی نوری

نان فانتزی نوری

فروشگاه نان فانتزی نوری تولید کننده انواع نان فانتزی به صورت کاملاً بهداشتی در اسلامشهر است. ماشین آلات به کار برده شده در این مرکز از بهترین های جهان هستند. این مرکز از مرغوب ترین و تازه ترین مواد اولیه نان های خود را تولید می کند. به همین خاطر فروشگاه نوری مشتریان ثابت بسیار زیادی داشته و به عنوان بهترین فروشگاه نان فانتزی برای شما به حساب می آید.

خدمات

 • تولید نان تازه (نان باگت، باگت فرانسوی، نیم باگت، باگت همبرگر)
 • کیک خانگی (کیک صبحانه، مافین شکلاتی، کیک کنجدی)
 • انواع شیرینی (کروسان شکلاتی، شیرمال، کیک یزدی، شیرینی زبان)

آدرس: تهران، اسلامشهر، بسیج، بین جمال طهماسبی و امام خمینی

شماره تماس: ۰۲۱۵۶۳۶۸۷۲۸

نان فانتزی بابا نان داد

نان فانتزی بابا نان داد

فروشگاه نان فانتزی بابا نان داد به عنوان محبوب ترین فروشگاه نان فانتزی در اسلامشهر به حساب می آید. چرا که این فروشگاه سابقه بسیار زیادی در تولید انواع نان فانتزی داشته و محصولات خود را از مواد اولیه مرغوب تولید می کند. تمامی قیمت های محصولات در فروشگاه بابا نان داد کاملاً اقتصادی و به صرفه بوده و تمامی مشتریان رضایت کامل دارند.

خدمات

 • تولید نان تازه (نان باگت، باگت فرانسوی، نیم باگت، باگت همبرگر)
 • کیک خانگی (کیک صبحانه، مافین شکلاتی، مافین وانیلی، کیک کنجدی)
 • انواع شیرینی (کروسان شکلاتی، نان شیرمال، کیک یزدی، شیرینی زبان)

آدرس: تهران، اسلامشهر، شهرک قائمیه، بزرگراه غدیر، بلوار قائمیه، خیابان 26

شماره تماس: ۰۲۱۵۶۴۶۵۴۰۷

نان و شیرینی سینا

نان و شیرینی سینا

فروشگاه نان و شیرینی سینا از محبوب ترین فروشگاه ها در بین مردم اسلامشهر است. این مکان با سابقه فعالیت درخشان خود توانسته است اعتماد مردم محلی را به خود جلب نماید. نانوای شاغل در این فروشگاه از مهارت و تبحر بسیار ویژه ای برخوردار است. به همین خاطر تمامی محصولات تولیدی در این فروشگاه طعم بی نظیری دارند. فروشگاه نان و شیرینی سینا طیف وسیعی از انواع شیرینی جات و نان را پخته و در اختیار دوستداران شیرینی قرار می دهند.

خدمات

 • تولید نان تازه (نان باگت، نیم باگت، باگت همبرگر)
 • کیک خانگی (کیک صبحانه، مافین شکلاتی، مافین وانیلی، کیک کنجدی)
 • انواع شیرینی (شیرمال خرمایی، کیک یزدی، شیرینی زبان)

آدرس: اسلامشهر، خیابان امام سجاد، کنارگذر بسیج

شماره تماس: ۰۲۱۵۶۳۷۶۳۲۷

نان فانتزی مطهری

نان فانتزی مطهری

یکی دیگر از بهترین فروشگاه های نان فانتزی اسلامشهر می توان به نان فانتزی مطهری اشاره کرد. فروشگاه از نظر موقعیت در مکان مناسبی تاسیس شده و به همین خاطر به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید. فروشگاه نان فانتزی مطهری با سابقه درخشان در این حوزه و رعایت کامل نکات بهداشتی خوش طعم ترین انواع نان فانتزی و شیرینی را تولید می کند. همچنین دستگاه های استفاده شده در این فروشگاه کاملاً پیشرفته و بهداشتی هستند. شما می توانید با اطمینان خاطر محصولات این فروشگاه را خریداری کنید.

خدمات

 • تولید نان تازه (نان باگت، نیم باگت، باگت همبرگر)
 • کیک خانگی (کیک صبحانه، مافین وانیلی، کیک کنجدی)
 • انواع شیرینی (شیرینی زبان، کروسان شکلاتی، شیرمال خرمایی، کیک یزدی،)
 • آدرس: تهران، اسلامشهر، مطهری، بین گلناز و گلشاد

شماره تماس: ۰۲۱۵۶۱۶۷۷۰۱

در تهیه نان فانتزی از چه آردی استفاده می شود؟

 آرد نان فانتزی با نام آرد همه کاره نیز شناخته می شود .با استفاده از این آرد می توان انواع نان های حجیم و غیر حجیم را با بهترین کیفیت موجود تهیه کرد. به وسیله آرد نان فانتزی می توانید بیش از ۳۰ نوع مدل نان را بپزید. آرد فانتزی یا آرد ستاره آرد ۲۱ تا ۲۳ درصد بوده که این عدد مربوط به میزان سبوس گیری آرد است. در مقابل، آرد سفید ۲۷ تا ۳۳ درصد سبوس گیری دارد. برخی از مهم ترین تفاوت های آرد سفید و آرد فانتزی در خاصیت کشسانی خمیر، جذب آب و حفظ گازهای تولید شده در هنگام تخمیر است. این آرد مناسب پخت انواع نان های باگت، تست و همبرگر وسایل مدل های نان های حجیم بوده که اکثراً بافت اسفنجی دارند. در آرد نان فانتزی، درصدی از سبوس نرم نیز وجود دارد و مقدار بهبود دهنده نیز در این آرد با مقدار کم استفاده شده است.

یکی دیگر از مهمترین تفاوت های آرد نان فانتزی با آرد سفید، میزان گلوتن یا پروتئین موجود در این دو آرد است. این موضوع باعث شده است که آرد نان فانتزی برای تهیه و پخت انواع نان فانتزی محصولات حجیم تر حجیم استفاده شود. در حالی که آرد سفید برای انواع کیک ها و شیرینی ها مناسب است. البته در بسیاری از نقاط جهان از آرد نان فانتزی برای تولید انواع شیرینی های رژیمی نیز استفاده می شود.

در تهیه نان فانتزی از چه آردی استفاده می شود؟

معرفی انواع نان فانتزی

در این قسمت تعدادی از انواع نان فانتزی هایی که امروزه در بازار ایران رونق پیدا کرده است، معرفی شده است:

 • نان دیابت: این نان به طور مخصوص برای افراد دیابتی تهیه می شود. در این نان از آرد چاودار، جو، سبوس مالت و پوسته سویا استفاده می گردد.
 • نان های ترکیبی: این نوع از نان ها از مواد مختلف خوراکی تهیه می شوند. برای مثال، نان سیر و زیتون، نان گردو، نان بلغور، گندم و جو، نان سیر و کشمش از جمله نان های ترکیبی به حساب می آیند.
 • نان چاودار یا تیره: این نان از نوعی غله به نام چاودار یا گندم سیاه تهیه می شود. نان چاودار زیادی باعث کاهش کلسترول و خطر بیماری های قلبی و عروقی می شود و دارای ویتامین های مختلفی از گروه B و E است. این موضوع باعث ایجاد حس سیری در فرد شده و برای رژیم های لاغری کاملاً مناسب است.
 • نان سوبیتال: این نان سیاه رنگ بوده و با انواع دانه های روغنی مانند کنجد بذرک و آفتابگردان تولید می شود. نان سوبیتال دارای مقدار قابل توجهی امگا ۳ می باشد و اغلب در هنگام صبحانه به صورت تست شده مصرف می گردد.
 • نان سلیاک: این نان از جمله نان های رژیمی است که خوردن آن برای افرادی که به گلوتن حساسیت دارند کاملاً مناسب است. در نان سلیاک به جای آرد گندم از آرد برنج استفاده شده است. این نان ممکن است از لحاظ بعضی املاح پایین باشد و به همین خاطر به آن فیبرکس افزوده می شود. فیبرکس ماده ای است که با استفاده از تکنولوژی های نوین امروزی از چغندر قند استخراج می شود. این ماده باعث افزایش جذب املاحی مانند کلسیم، ید و آهن شده و از بیماری های گوارشی جلوگیری می کند. همچنین باعث تنظیم قند خون و ایجاد حس سیری شده و در تعدیل و تنظیم وزن بدن موثر هستند.

کلام آخر

عمده و تفاوت نان های معمولی و نان فانتزی در آرد مورد استفاده و همینطور حجیم بودن نان فانتزی در مقایسه با نان معمولی است. در ایران نان های فانتزی را بیشتر با نان باگت یا همبرگر می شناسند. اما باید بدانید که تنوع نان های فانتزی بسیار بیشتر می باشد. عمده دستور پخت تمامی این نان ها مشابه هم بوده و تفاوت آن ها بیشتر در زمان پخت و یا موادی است که به عنوان روکش استفاده می شود.

در این مقاله ۱۰ مورد از بهترین فروشگاه نان فانتزی در اسلامشهر معرفی شده است. امیدواریم مطالب گفته شده در این مقاله برای شما مفید بوده باشد. از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بوده اید بسیار سپاسگزاریم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا