تعمیراتخدمات

معرفی بهترین باتری سازی در اسلامشهر【سال 1402】⭐️+ لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین باتری سازی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. در باتری سازی ساخت و تعمیرات خودرو که مرتبط با صنعت خودرو می باشد انجام می شود. اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات باتری سازی هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

باتری سازی چیست؟

باتری سازی به ساخت و تعمیر انواع باتری ها که جز سیستم برقی در خودرو محسوب می شوند و از اهمیت بالایی برخوردار هستند می گویند. به فردی که دارای تخصص و مهارت بالا در زمینه باتری سازی می باشد باتری ساز می گوییم. با توجه به این که باتری سازی با شغل برقکاری ارتباط دارد کسی که در باتری سازی کار می کند می بایست در زمینه برق خودرو تخصص داشته باشد. اگر شما وارد حوزه باتری سازی و یا برق خودرو شوید فرصت های شغلی مناسبی مانند فعالیت درشرکت های خودروسازی داخلی و خارجی، فعالیت در نمایندگی های مجاز خودروسازان داخلی خارجی و اخذ نمایندگی باتری های ایرانی و خارجی برای شما به وجود می آید.

از ابزارهای مورد نیاز شغل باتری سازی می توان به تستر مدار صنعتی، تستر چراغ دار ولتاژ خودرو، دستگاه مولتی متر، دستگاه دیاگ، دستگاه شستشوی انژکتور، آچار بکس و انواع پیچ گوشتی اشاره کرد. مهارت های مورد نیاز جهت ورود به شغل باتری سازی توانایی کار در فضای محدود، تجربه کاری ثابت شده به عنوان باتری ساز خودرو، توانایی کار با تجهیزات عیب یابی الکتریکی، توانایی کار در حالت ایستاده یا خمیده برای مدت طولانی و دانش پیشرفته سیستم های الکتریکی خودرو می باشد. از مزایای باتری سازی می‌توان به عدم وجود رقابت بالا، عدم نیاز به سرمایه اولیه زیاد، درآمدزایی و سوددهی مناسب اشاره کرد.

باتری سازی چیست؟
A mechanic is jump-starting a car with a booster cable

وظایف بهترین باتری سازی در اسلامشهر

 • از وظایف بهترین باتری سازی در اسلامشهر می توان به تعمیر و عیب یابی ترمز، هیدرولیک، اگزوز و تراز خودرو اشاره کرد.
 • بهترین باتری سازی در اسلامشهر تشخیص های فنی و تعمیرات مورد نیاز را به مشتری توضیح می دهد و آن را از مشکلات خودرو مطلع می سازد و به تعمیر آن می پردازد.
 • وظایف بهترین باتری سازی در اسلامشهر شرکت در جلسات آموزشی رسمی و آشنایی با فناوری های خودرو است که با سرعت در حال تغییر می باشند و این جلسات جهت به روز رسانی اطلاعات فنی و حرفه ای خود برگزار می شوند.
 • بهترین باتری سازی در اسلامشهر تعمیرات اساسی خودرو و تجهیزات سنگین، باتری سازی و تعویض قطعات جزئی و عمده(دینام، کلاچ، پمپ آب و… )را انجام می دهد.
 • تعمیر سیستم های مختلف الکترونیکی خودرو مانند سیستم صوتی، بوق ها، پنجره ها، صندلی های برقی، سیستم تهویه و سیستم های تصویری از وظایف بهترین باتری سازی در اسلامشهر می باشد.
 • استفاده از دستگاه های تشخیص عیوب جهت عیب یابی خودروهای جدید از وظایف بهترین باتری سازی می باشد.
 • از وظایف بهترین باتری سازی می‌توان به آزمایش خودرو جهت اطمینان از ایمنی و درستی کار پس از انجام تعمیرات اشاره کرد.

10 تا از بهترین باتری سازی دراسلامشهر را بشناسید!

باتری سازی نصیری

باتری سازی نصیری

باتری سازی نصیری از سال 1392 در راستای خدمات رسانی خودرویی در محله اسلامشهر فعالیت خود را آغاز نموده و خدمات انواع خودروهای داخلی و خارجی اعم از تعمیرات خودرو و باتری سازی و برقکاری خودرو فعالیت چشم گیری داشته است.

خدمات:

 • تعمیرات باتری
 • تعمیرات انواع خودرو
 • حمل و نقل خودروها
 • پنچر گیری انواع خودرو ها

آدرس: اسلامشهر، شهرک امام حسین، خیابان شامی

شماره تماس: 09361553056

باتری سازی شریعت

باتری سازی شریعت

باتری سازی شریعت با ارائه طیف وسیعی از گسترده ترین برندهای معتبر داخلی و خارجی عظم خود را جذب کرده تا برای سلیقه و نیز همه مشتریانی که نیاز به لوازم یدکی خودرو دارند را برآورده سازد. در چشم انداز های این مجموعه تخفیف های قابل توجه در قالب طرح های متفاوت ارائه خواهد شد.

خدمات:

 • تعمیر انواع خودرو ها
 • فروش باتری ماشین های سایپا و ایران خودرو
 • پنچر گیری
 • تعویض روغن و باتری

آدرس: اسلامشهر، شهرک مهدیه، بلوار بسیج مستضعیفن، خیابان مهدیه

شماره تماس: 09120370535

باتری سازی سعید

باتری سازی سعید

باتری سازی سعید یکی از بهترین باتری سازی های منطقه اسلامشهر می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده و خدمات تعمیرات خودرو را با بهترین کیفت ارائه می دهد. این باتری سازی با به کارگیری تجهیزات مدرن و به روز و با به کار گیری مهندسین و کارشناسان مجرب توانسته جز مشهور ترین ها در منطقه جنوب تهران شناخته شود.

خدمات:

 • تعمیر باتری همه مدل خودرو ها
 • تعویض باتری خودرو
 • تعمیر خودرو های داخلی و خارجی
 • تعمیر مشکلات برقی اتومبیل ها

آدرس: اسلامشهر، خیابان مطهری، بلوار بسیج، خیابان طالقانی، نبش 10 متری مداح

شماره تماس: 09309090336

باتری سازی محمد

باتری سازی محمد

باتری سازی محمد دارای نیروهای مجرب و کارآزموده می باشد که دوره های مربوطه را گذرانده اند تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهند. این باتری سازی این تعهد را به شما می دهد که تمام هزینه های دریافتی مطابق با نرخ مصوب اتحادیه می باشد و هیچ هزینه اضافه از شما دریافت نمی شود.

خدمات:

 • تعمیر و تعویض انواع خودرو های خارجی و داخلی
 • تعمیر خوردرو ها
 • پنچر گیری
 • تعویض روغن خودرو

آدرس: اسلامشهر، زرافشان، بلوار گلها، خیابان امام زاده عقیل، روبروی استخر کمیل

شماره تماس: 09127073046

باتری سازی باهنر

باتری سازی باهنر

باتری سازی با هنر دارای کارشناسان و متخصصان خبره در زمینه تعمیرات انواع خودرو های داخلی و خارجی می باشد. این باتری سازی با کادری با مجرب به همراه امکانات و لوازم یدکی کامل آماده امداد رسانی به تمام خودرو های داخلی و وارداتی می باشد. تمام قیمت ها در این باتری سازی به روز و توافقی می باشند.

خدمات:

 • تعمیر ایرادات برقی اتومبیل
 • تعمیر انواع خودرو ها
 • تعویض روغن و پنچر گیری انواع خودرو های داخلی و خارجی

آدرس: اسلامشهر، شهرک قائمیه، میدان یکم قائمیه، خیابان ایران نژاد

شماره تماس: 09127708037

مراحل راه اندازی باتری سازی

 1. مرحله اول در راه اندازی یک باتری سازی برنامه ریزی اصولی و هدفمند می باشد. شما می بایست تحقیقات لازم را انجام دهید و با افراد متخصص در این حوزه مشورت کنید و هدف اصلی خود جهت ارائه خدمات را مشخص کنید.
 2. مرحله دوم در راه اندازی باتری سازی برخورداری از مهارت و تجربه کاری بالا می باشد. شما می توانید جهت کسب مهارت و تخصص در این شغل در نمایندگی های خودروسازی معتبر، در مغازه ها و کارگاه های باتری سازی به کارآموزی بپردازید، می توانید در هنرستان های کار و دانش و یا در دانشگاه های معتبر در رشته مهندسی مکانیکی خودرو ادامه تحصیل دهید و شما می توانید برای کسب مهارت در این حوزه در دوره های آموزشی مراکز فنی و حرفه ای آزاد و دولتی در دوره‌های تخصصی باتری سازی و سیستم برق خودرو شرکت کنید.
 3. مرحله سوم برای راه اندازی باتری سازی تامین سرمایه اولیه لازم برای شروع کار می باشد.
 4. مرحله چهارم راه اندازی باتری سازی در نظر گرفتن مکانی برای باتری سازی در یک موقعیت مکانی مناسب می باشد.
 5. مرحله پنجم برای راه اندازی باتری سازی اقدام به دریافت مجوزهای لازم از جمله پروانه کسب و گواهینامه مهارت فنی از آموزشگاه های معتبر می باشد. عدم دریافت مجوزها می تواند منجر به جریمه های سنگین و پلمپ شدن باتری سازی شود.
 6. مرحله ششم راه اندازی باتری سازی خرید تجهیزات مورد نیاز از جمله تستر مدار صنعتی، دستگاه تست آلترناتور، ابزار عایق کاری، دستگاه شارژر باتری و… می باشد.
 7. مرحله آخر راه اندازی باتری سازی استفاده از نرم افزار حسابداری حرفه ای جهت محاسبه درآمدها، هزینه ها، محاسبه امور مالی و مالیاتی، کنترل میزان فروش، ارزیابی سود و فروش برای مدیریت بهتر امور مالی می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است.
مراحل راه اندازی باتری سازی

توصیه های بهترین باتری سازی در اسلامشهر

 • هنگام انتخاب باتری با آمپر مناسب و طبق توصیه شرکت سازنده خودرو را خریداری کنید برای اینکه از آسیب رساندن به سیستم برق خودرو جلوگیری کنید.
 • هنگام خرید باتری به جهت چپ و راست قطب های مثبت و منفی باتری توجه کنید زیرا در بعضی از خودروهای چینی و کره ای از باتری هایی با قطب معکوس استفاده شده است.
 • بهترین باتری سازی در اسلامشهر توصیه می کند هنگام خرید باتری به مدت زمان گارانتی شرکتی توجه کنید زیرا مدت بیشتر ارائه گارانتی نشان دهنده برخورداری از کیفیت و متریال عالی می باشد.
 • از شرکتی باتری بخرید که در تمام ایران نمایندگی و خدمات پس از فروش داشته باشند و هنگام استفاده از گارانتی نیاز به مراجعه به فروشنده اولیه نباشد.
 • اگر باتری که خریداری می کنید تاریخ تولیدش به تاریخ روز نزدیک تر باشد طول عمر باتری بیشتر می شود.
 • از مهم ترین نکات هنگام خرید باتری آکبند بودن آن و اطمینان از اینکه قبلا استفاده نشده می باشد.

کلام آخر

به فردی که به صورت تخصصی در حوزه باتری سازی فعالیت می کند، برقکار خودرو هم می گویند که کار برقکار خودرو همانند برقکار مسکونی است. برقکار خودرو کارهای برقی را از جمله سیم کشی و نصب قطعات الکتریکی را در وسایل نقلیه انجام می دهند.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین باتری سازی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها از خدمات باتری سازی یا برقکاری خودرو بهره ببرید. سپاسگزاریم که تا انتها مطالب همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفاً پیشنهادات و نظرات خود را از طریق سایت اسلامشهرینو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا