غذا و خوراکی

بهترین طباخی در اسلامشهر⭐【سال1402】+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین طباخی در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم؛ از دیرباز تاکنون بسیاری از افراد به دنبال رفتن به طباخی برای میل کردن وعده های مختلف بوده اند؛ طباخی در زبان عامیانه به مغازه کله پاچه ای گفته می شود که لذیذترین و خوشمزه ترین غذاها را در اختیار مشتریان قرار می دهد؛ اسلامشهر جزو شهرهای بسیار بزرگ استان تهران است که چندین طباخی معروف را در خود جای داده است و این طباخی ها به صورت شبانه روزی بهترین کله پاچه ها را به مشتریان ارائه می دهند؛ اگر شما نیز قصد یافتن طباخی معروف در اسلامشهر را دارید، می توانید در ادامه مقاله همراه ما باشید.

بهترین طباخی در اسلامشهر کجاست؟

اکثر افراد این گونه تصور می کنند که کله پاچه غذای مضر و کثیفی است و از این رو از خوردن این غذا اجتناب می کنند؛ اما بدین صورت نیست زیرا این غذا سرشار از ویتامین و مواد مفید است که خوردن آن برای بدن ضروری می باشد؛ به طور کلی شغل طباخی با عنوان کله پاچه ای نیز شناخته می شود؛ اکثر افراد مراجعه کننده به این مغازه، مسن هستند اما نمی توان این نکته را نادیده گرفت که برخی از افراد جوان علاقه زیادی به خوردن کله پاچه دارند؛ همان طور که ابتدای مقاله گفته شد، اسلامشهر چندین طباخی دارد که با عنوان بهترین طباخی در اسلامشهر شناخته می شوند؛ این طباخی ها در بهترین موقعیت مکانی در اسلامشهر احداث شده اند که مردم ساکن این شهر می توانند به راحتی به آن جا دسترسی داشته باشند.

بهترین طباخی در اسلامشهر به طباخی گفته می شود که از صبح زود فعالیت خود را آغاز می کند و تا نیمه های شب به مشتریان سرویس دهی می کند؛ در اکثر طباخی های اسلامشهر نون تازه در اختیار مشتری قرار می گیرد که این موضوع جزو نکات مثبت آن ها می باشد؛ بهترین طباخی در اسلامشهر سعی بر این دارد که رضایت مشتریان خود را جلب کند.

بهترین طباخی در اسلامشهر کجاست؟

تاریخچه کله پاچه

کله پاچه را یک غذای سنتی می دانند که این غذا بین کشورهای خاورمیانه و قفقاز جنوبی بسیار رایج می باشد؛ برای طبخ کردن کله پاچه در کشورهای مختلف از روش های مشابه استفاده می شود؛ در هر یک از کشورها این غذا را با نام مخصوصی می شناسند به عنوان مثال در کشورهای عربی «باجَة»، در شهر بزرگ کردستان سه‌ر و پێ یا که‌ل و پاچه، در جنوب قفقاز با نام خاش نامیده می شود؛ در کشور نروژ مردم از این غذای سنتی برای شب کریسمس استفاده می کنند که آن ها باید برای خوردن این غذا، ابتدا سراغ چشم ها و گوش ها بروند.

این غذا کاملا چرب می باشد و افرادی که چربی و فشار خون بسیار بالایی دارند و ممکن است به بیماری نقرس مبتلا شوند، بهتر است کله پاچه مصرف نکنند؛ برای تهیه کله پاچه باید بخش های درونی گوسفند، سر و دست و پایش را پخت؛ اجزای اصلی این غذا شامل چشم، مغز، گوشت صورت و پاچه، بناگوش است؛ هر دستی که برای این غذا در نظر گرفته می شود شامل یک کله و پاچه است؛ برای میل کردن کله پاچه باید از نارنج استفاده کرد؛ این غذا بسیار دیرپز می باشد که باید برای طبخش زمان طولانی را سپری کرد.

اکثر افراد از میل کردن این غذا در منزل به دلیل بوی ناخوشایند، اجتناب می کنند، از این رو بیشتر مواقع به طباخی ها مراجعه می کنند و از خدمات منحصر به فردشان بهره می برند؛ بیشتر طباخی های اسلامشهر به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند و سعی بر این دارند که با ارائه بهترین خدمات، رضایت و نظر بسیاری از مردم را جلب کنند.

ارزش غذایی کله پاچه

کله پاچه ارزش غذایی بسیار زیادی دارد و با فواید فراوانی همراه می باشد، از این رو در ادامه برخی از آن ها را ذکر خواهیم کرد:

  • کله پاچه حاوی مواد مغذی از جمله سلنیوم، ویتامین B6، فسفر، کولین، کلسیم، آهن، زینک و ویتامین B12 است.
  • با خوردن کله پاچه می توانید سلامت پوست خود را تضمین کنید و قدرت عضلانی تان را بیفزایید.
  • با کمک کله پاچه درد مفصل کاهش می یابد.

10 تا از بهترین طباخی در اسلامشهر را بشناسید!

طباخی ستاره واوان

طباخی ستاره واوان

طباخی ستاره واوان یکی از بهترین طباخی در اسلامشهر است؛ در این طباخی بهترین و لذیذترین کله پاچه و سیرابی طبخ می شود و در اختیار مشتری قرار می گیرد؛ محیط و غذای این طباخی بسیار تمیز است و نکات بهداشتی کاملا در این طباخی رعایت می شوند؛ همراه با کله پاچه نوشیدنی و مخلفات و نون تازه در اختیار مشتری قرار می گیرد؛ هزینه ای که مشتریان باید در این طباخی بپردازند کاملا مقرون به صرفه و مناسب است.

آدرس: اسلامشهر، شهرک اکباتان، میدان امام خمینی، خیابان مطهری، خیابان سپیدار

تلفن تماس: 09123574240

طباخی بره سفید

طباخی بره سفید

طباخی بره سفید یکی از بهترین طباخی در اسلامشهر می باشد؛ این طباخی در بهترین لوکیشن در اسلامشهر احداث شده است که افراد می توانند به راحتی به آن جا مراجعه کنند؛ نکات بهداشتی به خوبی در این طباخی رعایت می گردند که همین مسئله موجب رضایت هر یک از مشتریان شده است؛ طباخی بره سفید محیط بسیار خوبی برای نشیمن مشتریان دارد؛ کله پاچه و سیرابی هایی که طبخ می شوند بسیار لذیذ اند.

آدرس: اسلامشهر، خیابان امام سجاد، بین یکم و عزتی

تلفن تماس: 56692578

طباخی آذربایجان

طباخی آذربایجان

طباخی آذربایجان یکی از بهترین طباخی در اسلامشهر است؛ در این طباخی سیرابی و کله پاچه بسیار خوشمزه و لذیذی به مشتریان ارائه می گردد؛ طباخی آذربایجان در لوکیشن بسیار خوبی در اسلامشهر تاسیس شده است که افراد ساکن اسلامشهر منطقه قایمیه می توانند به آن جا مراجعه کنند و از خوردن این غذاهای خوشمزه لذت ببرند؛ در طباخی آذربایجان پرسنل و کارکنان بسیار حرفه ای مشغول به کار هستند.

آدرس: اسلامشهر، قایمیه، بین کوچه 7 و 9

تلفن تماس: 09122459580

طباخی موشان

طباخی موشان

طباخی موشان یکی از بهترین طباخی در اسلامشهر است؛ در این طباخی بهترین و منحصر به فردترین خدمات در اختیار هر یک از مشتریان قرار می گیرد؛ در این طباخی نکات بهداشتی به بهترین نحو رعایت می شوند زیرا سلامت مشتریان در اولویت قرار دارد؛ این طباخی حاوی لژ خانوادگی است که مشتریان همه روزه می توانند از خدمات بهره ببرند؛ بسیاری از افراد علاوه بر کله پاچه، سیرابی نیز می توانند میل کنند.

آدرس: اسلامشهر، بلوار بسیج مستضعفین، آیت الله مدنی

طباخی برادران

طباخی برادران

طباخی برادران یکی از بهترین طباخی در اسلامشهر است؛ این طباخی همه روزه پذیرای مشتریان عزیز است که می تواند بهترین خدمات و سرویس را به هر یک از مشتریان ارائه دهد؛ در این طباخی برای حفظ سلامت مشتریان، نکات بهداشتی به خوبی رعایت می شود؛ طباخی برادران جزو طباخی های بسیار مشهور و محبوب اسلامشهر محسوب می شود.

آدرس: اسلامشهر، سلمان فارسی

بهترین طباخی در اسلامشهر از چه ویژگی هایی باید برخوردار باشد؟

بهترین طباخی در اسلامشهر باید برای ارائه کله پاچه های لذیذ و مشتری پسند، از برخی ویژگی های مهم برخوردار باشد که در ادامه برخی از این ویژگی ها را ذکر خواهیم کرد:

  • در بهترین طباخی در اسلامشهر باید نکات بهداشتی به خوبی رعایت شوند زیرا این مورد جزو اصلی ترین و مهم ترین معیارهای انتخاب مشتریان است.
  • طباخی باید بهترین و لذیذترین غذا را در اختیار هر یک از مشتریان خود قرار دهد زیرا لذیذ بودن کله پاچه و سیرابی موجب جلب نظر مشتریان می شود.
  • محیط طباخی باید به گونه ای باشد که مشتریان بتوانند به راحتی بنشینند و غذای مورد نظر خود را میل کنند.
  • در منو طباخی باید علاوه بر کله پاچه، سیرابی نیز وجود داشته باشد تا افراد بتوانند غذای مورد نظرشان را میل نمایند.
  • بهترین طباخی در اسلامشهر باید هزینه مقرون به صرفه ای از مشتریان خود برای سفارش کله پاچه و سیرابی اخذ کند.

اگر قصد میل کردن غذاهای سنتی دیگر در اسلامشهر را دارید، می توانید به مقاله بهترین رستوران سنتی در اسلامشهر مراجعه نمایید تا رستوران مورد نظر خود را بیابید.

بهترین طباخی در اسلامشهر از چه ویژگی هایی باید برخوردار باشد؟

هزینه طباخی در اسلامشهر

برای میل کردن کله پاچه و سیرابی در اسلامشهر باید هزینه ای به بهترین طباخی در اسلامشهر پرداخت کنید؛ البته مقدار مبلغ پرداختی به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن، میزان غذای میل شده توسط مشتری است؛ هر اندازه که تعداد دست های کله و پاچه بیشتر باشد، هزینه پرداختی بالطبع افزایش می یابد؛ در ضمن میزان کیفیت کله پاچه ای که در اختیار مشتری قرار می گیرد تاثیر بسزایی بر روی هزینه ها می گذارد، در صورت بالا بودن کیفیت، امکان افزایش قیمت کله پاچه وجود دارد.

در صورتی که می خواهید از قیمت کله پاچه در اسلامشهر مطلع شوید، می توانید از طباخی های معرفی شده در این مقاله پرس و جو کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

کلام آخر

بسیاری از افراد ساکن اسلامشهر علاقه بسیار زیادی به خوردن کله پاچه دارند زیرا آن ها از میزان فایده و خواص این غذا آگاه هستند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با کله پاچه در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن 10 تا از بهترین طباخی در اسلامشهر را به شما معرفی کردیم تا به راحتی طباخی مورد نظر خود را بیابید و غذای مورد علاقه تان را میل نمایید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم، در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با طباخی دارید، می توانید با طباخی های معرفی شده در سایت اسلامشهرینو در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا