حقوقی

بهترین وکیل اسلامشهر【سال 1402】⚖️+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین وکیل اسلامشهر را به شما معرفی کنیم. در بسیاری از مواقع و شرایط حساس زندگی لازم است حل برخی از مشکلات را به وکیل بسپاریم. در واقع، وکیل فردی است که مردم می توانند به او اعتماد کرده و مسئولیت بررسی بسیاری از مسائل و مشکلات را به او بسپارند. اگر به دادگستری های استان های مختلف نگاهی بیندازیم مشاهده می کنیم که هر روز تعداد قابل توجهی پرونده حقوقی در این محاکم باز می شود. در هر یک از این پرونده ها، افرادی از جامعه با مشکلاتی روبرو شده اند.

به یاد داشته باشید که پیگیری این شکایات و موضوعات مختلف از عهده افراد عادی خارج است. زیرا افراد عادی آگاهی و شناخت کافی از قوانین حقوقی یک موضوع ندارند و این کار امری بسیار تخصصی است و لازم است این کار را به وکیل خبره ای واگذار شود. در صورتی که درگیر پرونده های حقوقی هستید به شما پیشنهاد می کنیم که خواندن این مقاله را از دست ندهید.

بهترین وکیل در اسلامشهر کیست؟

برای واگذاری پرونده خود در هر موضوعی لازم است از مهارت و میزان تبحر وکیل مورد نظر خود مطمئن شوید. انتخاب نادرست وکیل نه تنها کمکی به ما نمی کند بلکه مشکلات ما را هم بیش تر خواهد کرد. با توجه به افزایش تعداد وکلا در شهرهای بزرگ و کوچک، انتخاب یک وکیل خوب،کار بسیار دشواری است اما شما باید نهایت دقت و تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید بهترین وکیل اسلامشهر را بیابید. بهترین وکیل اسلامشهر فردی با تجربه و حرفه ای است که در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری خانواده، ملکی و سایر حوزه های قانونی فعالیت می کند. این فرد باید دانش عمیق و کاملی از قوانین و مقررات کشور داشته باشد. همچنین فرد مورد نظر باید از موکل و پرونده واگذار شده به او با نهایت توانایی و استدلال دفاع کند. اگر مشکل شما در امور خانواده و مشکلات مربوط به آن است پیشنهاد می کنیم به بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر مراجعه کنید.

زمانی که شخصی با یک مشکل حقوقی مواجه شده و برای حل آن مجبور به اقامه دعوا در مراجع قضایی شده است؛ یا این که دعوایی علیه آن ها در مراجع قضایی مطرح شده است، بهترین و عاقلانه ترین راه این است که پیگیری پرونده خود را به فرد متخصص این کار واگذار نماید. به شما توصیه می کنیم اگر دعوی شما در حیطه حقوقی است به بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر مراجعه کنید تا به صورت تخصصی و ویژه شما را راهنمایی نمایند و مشکل شما را برطرف کنند. به یاد داشته باشید که بهترین وکیل اسلامشهر باید دارای مهارت ارتباطی بسیار بالا سخنوری و دارا بودن بیانی شیوا و بسیار صبور باشد تا به نحو احسن بتواند نگرانی و نظرات مراجعه کننده را درک کرده و به بهترین شکل ممکن نسبت به حل آن اقدام کند.

بهترین وکیل اسلامشهر قبل از پذیرش یک پرونده جلسه ای را ترتیب داده تا با موکل به صورت کامل راجع به پرونده صحبت کرده و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله بررسی نماید. همچنین لازم است نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا رخ می دهد نیز بررسی شود. علاوه بر این لازم است وکیل در مورد هزینه های دادرسی دعاوی، حق الوکاله وکیل و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده با موکل خود صحبت نماید؛ تا موکل نیز یک تصمیم درست و قطعی راجع به طرح دعوا یا عدم طرح آن بگیرد.

برای انتخاب بهترین وکیل اسلامشهر به چه نکاتی توجه کنیم؟

قبل از این که وکیلی را انتخاب کنید لازم است اطلاعات کامل و دقیقی نسبت به آن داشته باشید. مطمئن شوید که وکیل مورد نظر شما می تواند کارها و مشکلات حقوقی تان را به نفع شما حل کند. برای مثال، زمانی که از شما شکایت شود و مدرکی برای اثبات نباشد بهترین وکیل اسلامشهر که پرونده های مربوط به دعاوی مختلف دارد، از حقوق شما دفاع کرده و به بی گناهی شما را به دادگاه اثبات می کند. در ادامه مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل اسلامشهر آورده شده است:

 • صادق، درستکار و امانت دار باشد.
 • اختیارات و حدود خود را در زمینه وکالت رعایت کند.
 • اسرار موکل خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کند.
 • در صورت تعقیب دعاوی باید مراقبت و پیگیری های لازم را انجام دهد.
 • در تمامی مراحل مصلحت موکل خود را در نظر بگیرد.
 • نسبت به موکلین خود احساس وفاداری داشته باشد.
 • بین دو طرف پرونده سازش برقرار نماید.
🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

معرفی ۱۰ تا از بهترین وکلای اسلامشهر!

سرکار خانم سمیه ابراهیمی

سرکار خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری میباشند ایشان بیش از ۱۳ سال میباشد که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانوادگی فعالیت دارند؛دعاوی خانوادگی جزو آن دسته از دعاوی میباشد که مرتبط با روابط خانوادگی و از حساسیت بسیار بالایی برخوردار میباشد لذا خانم سمیه ابراهیمی با تسلط بسیار بالایی که حاصل تجربیات چندین ساله ایشان میباشد ضمن حفظ اسرار موکلین خود و پیگیریهای مستمرشان همواره استراتژی مناسب و خاص هر موکل را در رسیدن به حقوق شان ترسیم مینمایند و بین موکلین خود به خوش نامی و صبوری و وکیل خبره به شهرت رسیده اند.

از جمله خدمات خانم سمیه ابراهیمی عبارتند از :

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی ، تنظیم سند ، ابطال قرارداد ، فسخ قرارداد ، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه ، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری ، خلع ید ، رفع تصرف ، مطالبه خسارت ، مطالبه وجه ، هبه ،
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج ، طلاق از ناحیه زوجه ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه زوجه ، مطالبه نفقه فرزند ، حضانت، ملاقات ، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …مطالبه وجه چک و سفته
 • ..
 • متخصص در دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، ارث، دعاوی شهرداری و کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • آدرس: میدان نماز خیابان صیاد شیرازی خیابان مدافعان سلامت (تعاون)روبه روی سازمان اتوبوسرانی ساختمان سپید طبقه دوم واحد نه دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

آدرس: میدان نماز خیابان صیاد شیرازی خیابان مدافعان سلامت (تعاون)روبه روی سازمان اتوبوسرانی ساختمان سپید طبقه دوم واحد نه دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

شماره تماس:

09125274300

وب سایت: ebrahimi-advisor

آقای عباس مرادی

آقای عباس مرادی

برترین و مجربترین وکیل اسلامشهر جناب آقای عباس مرادی وکیل محترم پایه یک دادگستری که در تمامی زمینه جرائم کیفری (قتل – کلاهبرداری – مواد مخدر – سرقت – آدم ربائی و غیره …) و دعاوی حقوقی و خانواده و ثبتی بصورت تخصصی فعالیت می نماید و در سوابق درخشان خود هزاران پرونده موفق دارد.

ایشان وکیلی متخصص و آشنا به قوانین روز بوده که در برنامه های شبکه تلویزیونی حقوق قضا نیز فعالیت داشته است و دارای سوابق وکالت در دادگاه دیوان عالی کشور- دادگاه انقلاب اسلامی- دادگاه کیفری یک استان و کیفری 2 -دادگاه نظامی 1و 2- دادگاه عمومی حقوقی می باشد.

شما نیز میتوانید با مراجعه به ایشان با اطمینان و آسوده خاطر از تخصص و علم و مهارت ایشان در جهت دفاع و احقاق حقوق پرونده های قضائی خویش بهرمند گردید.

خدمات

 • دعاوی حقوقی و ملکی (اثبات مالکیت و الزام به تایید سند، خلع ید، کلاهبرداری های ملکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت)
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات)
 • دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوجه، استرداد جهیزیه، گواهی عدم سازش، حضانت فرزندان، وکیل طلاق توافقی، نفقه زوجه و فرزندان، تغییر جنسیت)

آدرس دفتر: اسلامشهر، سر شهرک مهدیه، جنب پل عابر پیاده، پلاک 625

شماره تماس: 09123030741

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی

سرکار خانم سمیه ابراهیمی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با شماره پرونده وکالت ۲۱۰۹ فعالیت می کند. ایشان در طی سال های وکالت خود تلاش کردند از حق موکل خود دفاع کرده و بر سوگند خود پایبند باشند. شما می توانید در زمینه های مختلف دعاوی حقوقی و کیفری شامل طلاق، خانواده، کلاهبرداری، تنظیم سند، چک و سفته به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات

 • دعاوی حقوقی و ملکی (اثبات مالکیت و الزام به تایید سند، خلع ید، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت)
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات)
 • دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوجه، استرداد جهیزیه، گواهی عدم سازش، حضانت فرزندان، وکیل طلاق توافقی، نفقه زوجه و فرزندان، تغییر جنسیت و تمامی امور مربوطه به آن)

آدرس: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون، ساختمان سپید، واحد ۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۲۷۴۳۰۰

سعید نقدی

سعید نقدی

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان همچنین به عنوان مدیر حقوقی شرکت پلیکا نوین و کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه نیز فعالیت می کند. آقای نقدی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت کرده و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده است. ایشان با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهند. یکی از مهم ترین افتخارات آقای سعید نقدی گواهینامه دوره پولشویی است.

خدمات

 • دعاوی حقوقی و ملکی (اثبات مالکیت و الزام به تایید سند، خلع ید، کلاهبرداری های ملکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت)
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، فروش مال غیر، مواد مخدر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات)
 • دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوجه، استرداد جهیزیه، گواهی عدم سازش، حضانت فرزندان، وکیل طلاق توافقی، نفقه زوجه و فرزندان،مهریه، تغییر جنسیت)

آدرس: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت ۳، ساختمان عمارت مجد، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۹۷۳۹۴۲۴

اورینب مسرور

اورینب مسرور

سرکار خانم اورینب مسرور وکیل پایه یک دادگستری به عنوان بهترین وکیل اسلامشهر به کار حقوقی مشغول هستند. ایشان تمام هدف خود را موفقیت رساندن پرونده های حقوقی می دانند. خانم مسرور در کار خود بسیار حرفه ای عمل کرده و بسیار اخلاق مدار هستند و ارتباط خوبی با موکلین خود برقرار می کنند.

خدمات

 • دعاوی حقوقی و ملکی (اثبات مالکیت و الزام به تایید سند، خلع ید، کلاهبرداری های ملکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت)
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات)
 • دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوجه،مهریه، استرداد جهیزیه، گواهی عدم سازش، حضانت فرزندان، وکیل طلاق توافقی، نفقه زوجه و فرزندان)

آدرس: اسلامشهر، خیابان امام موسی کاظم، جنت دوم، پلاک ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۱۳۹۷۲۴

هزینه بهترین وکیل اسلامشهر چقدر است؟

یکی از مهم ترین موضوعات برای افرادی که به دنبال یک وکیل خوب هستند، حق الوکاله یا دستمزد وکیل در اسلامشهر است. نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه و نحوه پرداخت آن موضوعات دیگری است که برای اکثر افراد به وجود می آید. به طور کلی، می توان مبلغ معین و ثابتی را برای حق الوکاله بهترین وکیل اسلامشهر تعیین کرد. در واقع مبنا و مبلغ مشخصی برای حق الوکاله یا وکیل وجود ندارد. بهترین وکیل برای تعیین میزان دستمزد خود به نوع پرونده و میزان پیچیدگی آن توجه می کند. قطعاً برای حل پرونده های پیچیده ملکی و کیفری مانند قتل، قصاص و… شرایط پیچیده ای وجود دارد. به همین خاطر وکیل به دستمزد بیش تری دریافت نیاز خواهد داشت. زیرا وکیل برای حل پرونده، نیاز به زمان بیش تری داشته و لازم است در جلسات بیش تری از دادگاه حاضر شود.

در واقع برای پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل اسلامشهر دو راه وجود دارد. برخی از وکلا هزینه را در ابتدای کار و به طور کامل دریافت می کنند. اما عده ای از وکلا نیز مقداری از حق الوکاله مشخص شده را در ابتدا و باقی را در اواسط کار دریافت می کنند. به یاد داشته باشید که مقداری از هزینه حق الوکاله وکیل بابت تمبر مالیاتی و هزینه رفت و آمد نیز باید محاسبه شود. زیرا هزینه های مواردی مانند اقامت وکیل در شهر دیگر بابت پیگیری پرونده و هزینه ایاب ذهاب و تمبر مالیاتی بر عهده فرد موکل می باشد. به طور کلی، حق الوکاله وکیل، زمان عقد قرارداد و حتی قبل تر در زمان مشاوره حقوقی اعلام شده و در صورت توافق طرفین قرارداد وکالت تنظیم می گردد.

هزینه بهترین وکیل اسلامشهر چقدر است؟

از نظر قانون تعداد وکیل در دعاوی حقوقی و کیفری چقدر است؟

افراد در تمامی دعاوی حق داشتن بهترین وکیل را دارند و هیچ دادگاهی اجازه رسیدگی به دعاوی را ندارد مگر این که شخص یا اشخاص ذینفع، وکیل یا نماینده قانونی و یا قائم مقام رسیدگی به دعوا را درخواست کرده باشند. در این قسمت تعداد مجاز وکیل برای دعاوی حقوقی و کیفری آورده شده است:

 • دعاوی حقوقی: بر اساس ماده ۳۱ قانون آیین دادرسی مدنی، افراد در تمامی امور حقوقی می توانند حداکثر دو وکیل داشته باشند.
 • دعاوی کیفری: هر یک از طرفین دعوا در محاکم کیفری ۲ می توانند دو وکیل داشته باشند. اما در محاکم کیفری ۱ هر یک از طرفین حداکثر می توانند سه وکیل را انتخاب کنند.
 • دادسرا: متهمان در مرحله تحقیقات مقدماتی، تنها می توانند یک وکیل را انتخاب کنند.
 • محاکم تجدید نظر: در این زمان محدودیتی برای انتخاب وکیل در محاکم تجدید نظر استان و دیوان عالی کشور وجود ندارد.

تعهدات یک وکیل نسبت به موکل چیست ؟

به صورت قانونی تعهدات و وظایف وکیل و موکل نسبت به یکدیگر در قرارداد وکالت ذکر می شود. به طور کلی، در صورتی که بخواهیم به وظایف بهترین وکیل اسلامشهر را بررسی کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • وکیل در قبال زیان های مادی یا معنوی که به واسطه سهل انگاری او به وجود آمده است مسئول است. به همین خاطر وکیل باید در امور حقوقی دقت بسیار بالایی داشته باشد.
 • وکیل باید در هر شرایطی مصلحت موکل خود را در اولویت قرار دهد.
 • کلیه اسناد و مدارک موکل بعد از پروسه حقوقی باید توسط وکیل بازگردانده شود. وکیل باید تمامی اسناد را بدون کوچکترین مشکلی به موکل بازگرداند.
 • صورت حساب وکالت باید توسط وکیل برای موکل به طور دقیق تنظیم شود.
 • وکیل باید در کلیه امور امین موکل خود باشد.

بسیار پیش می آید که شما طی قرارداد متعهد له بوده و طرف مقابل متعهد علیه این اصطلاحات حقوقی یعنی متعهد له شخصی است که تعهد به نفع اوست و طرف دیگر در قبال وی برای انجام وظیفه متعهد است.
حال این امکان وجود دارد طرف مقابل از انجام تعهدات و وظایف خود شانه خالی کند یا وظایف خود را به نحو احسنت انجام ندهد در چنین شرایطی شما به عنوان صاحب تعهد ابن اجازه را دارید از طریق وکلای دادگستری نسبت به الزام طرف مقابل به انجام تعهد و یا مطالبه خسارت عدم انجام تعهد اقدام کنید. توجه داشته باشید برای این کار می توانید از وکیل حقوقی کمک بگیرید.

موکل نسبت به وکیل چه تعهداتی دارد؟

همانطور که وکیل نسبت به موکل خود تعهداتی دارد، موکل نیست لازم است شروطی را در این زمینه رعایت کند. در این قسمت برخی از مهم ترین تعهدات موکل نسبت به وکیل آورده شده است:

 • حق الوکاله توسط موکل در زمان مقرر باید پرداخت شود.
 • پرداخت هزینه هایی مانند ثبت دادخواست شکواییه و ایاب و ذهاب وکیل بر عهده موکل است.
 • تمامی اسنادی که برای دادگاه نیاز است باید توسط موکل به وکیل ارائه شود و در این موضوع نباید به هیچ عنوان کوتاهی شود. چرا که ممکن است روند پرونده به تعویق بیفتد.
موکل نسبت به وکیل چه تعهداتی دارد؟

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل اسلامشهر کار بسیار دشواری بوده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در این مقاله ۱۰ مورد از بهترین وکلای اسلامشهر معرفی شده اند. همچنین مهم ترین نکاتی که لازم است قبل از انتخاب وکیل خود مد نظر داشته باشید نیز آورده شده است. بدین ترتیب با خواندن این مقاله می توانید اطلاعات ارزشمند و کاربردی را کسب نمایید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده اید بسیار سپاسگزاریم. شما می توانید با اطمینان خاطر به هر یک از وکلای معرفی شده در این مقاله مراجعه نمایید. صورتی که هرگونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید می توانید با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا