حمل و نقل

معرفی بهترین پیک موتوری در اسلامشهر【سال 1402】⭐ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین پیک موتوری در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم؛ از گذشته تا به امروز اکثر رستوران ها و شرکت ها و موسسات برای جا به جا کردن محصولات خود، افرادی را برای شغل پیک موتوری استخدام می کردند تا آن ها، این محصولات را به دست مشتری برسانند؛ در حقیقت در شهر تهران از جمله به دلیل بالا بودن جمعیت و زیاد بودن میزان تقاضا مردم، افراد بسیار زیادی دارای شغل پیک موتور هستند تا بتوانند نیاز مردم را برطرف سازند؛ اگر شما نیز برای ارسال محصولات خود به دنبال یک پیک موتوری سرشناس و مورد اعتماد هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا پیک موتوری مورد نظر خود را در شهر بزرگ اسلامشهر بیابید.

پیک موتوری در اسلامشهر

استخدام پیک در بسیاری از سازمان ها و مشاغل مخصوصا رستوران ها و مراکز حمل و نقل مورد تقاضا است، شاید باور نکنید اما تاریخچه پیک موتوری مربوط به پایان جنگ جهانی اول در انگلستان است؛ پیک ابتدا جهت جا به جا کردن سربازان و مهمات جنگی پس از جنگ جهانی اول رایج شد و سپس با اهداف دیگری از جمله جابجا کردن کالا و بسته های پستی در سراسر جهان انجام گرفت.

وظیفه پیک موتوری دریافت کردن و تحویل دادن مرسولات بین ادارات، مراکز، موسسات و … می باشد؛ پیک موتوری یک شغل با کمترین هزینه است و افراد مختلف در هر سنی می توانند این شغل را انجام دهند؛ برای آشنایی بیشتر با وظایف و جایگاه این شغل با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

پیک موتوری در اسلامشهر

افراد را برای شغل پیک موتوری می توان در هر یک از مراکز تهیه غذا یا مراکز حمل و نقل بار، مشاغل و سازمان ها استخدام کرد. ساعت کاری پیک های موتوری متفاوت است. به طور معمول، مراکز اعزام از ساعت 9 صبح باز هستند، اما بیشتر رستوران ها ساعت در دو شیفت از 12 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر و از 8 تا 12 شب نیاز به پیک موتوری دارند؛ امروزه به دلیل ازدحام بیش از حد و پرهیز از ترافیک در شهر، خرید اینترنتی افزایش یافته است و به همین دلیل بازار کار پیک موتوری روز به روز افزایش می یابد.

وظایف پیک موتوری

ممکن است که شغل پیک موتوری در ظاهر آسان باشد، اما باید بدانید که این شغل نیز مانند سایر مشاغل دارای وظایفی است؛ برخی از این وظایف عبارتند از: دریافت کردن بسته، تحویل دادن به موقع بسته، نگهداشتن ایمن بسته و اخذ کردن تاییدیه از گیرنده.

هر فرد در این موقعیت باید توانایی کار در شرایط سخت را داشته باشد زیرا این افراد باید در شرایط آب و هوایی گرم و سرد کار کنند. از طرفی اغلب پیش می آید که به دلیل دیر رسیدن بسته، تغییرات ظاهری بسته و موارد دیگر، فرد مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، بنابراین باید بدانند که چگونه با این افراد رفتار کنند و خون سردی خود را حفظ کنند.

10تا از بهترین پیک موتوری در اسلامشهر را بشناسید!

پیک موتوری پیکو

پیک موتوری پیکو

پیک موتوری پیکو یکی از بهترین پیک موتوری در اسلامشهر است؛ این پیک موتوری تا به امروز بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کرده است؛ هر یک از محصولات و مرسولات مشتریان در مدت زمان بسیار کوتاه ارسال می شود؛ در ضمن پیک موتوری ها با مشتریان به خوبی و با حوصله برخورد می کنند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که رضایت آن ها را جلب نمایند؛ پیک موتوری پیکو در لیست بهترین و پرطرفدارترین پیک موتوری های شهر بزرگ اسلامشهر است.

آدرس: اسلام‌شهر، شهرک انبیا، خیابان توحید، خیابان عیوضی

تلفن تماس: 02156371873

پیک موتوری امام رضا(ع)

پیک موتوری امام رضا(ع)

پیک موتوری امام رضا(ع) یکی از بهترین پیک موتوری در اسلامشهر است؛ همه مردم عزیز شهر بزرگ اسلامشهر این پیک موتوری را می شناسند و برای تحویل گرفتن یا ارسال کردن محصولات خود با این پیک موتوری تماس می گیرند و درخواست کمک می کنند؛ در این شرکت چندین فرد مجرب و حرفه ای مشغول به کار هستند و سعی می کنند بسته های مردم را به طور کاملا ایمن به دست صاحبان برسانند؛ در این پیک موتوری، اولین هدف جلب رضایت مشتریان می باشد.

آدرس: اسلامشهر، شاتره، خیابان سینجر گاز، مجتمع تجاری امام رضا(ع)، بلوکB، پلاک 65

تلفن تماس: 02155282537

پیک موتوری چاپار

پیک موتوری چاپار

پیک موتوری چاپار یکی از بهترین پیک موتوری در اسلامشهر می باشد؛ در این پیک موتوری، افراد بسیار باسابقه و مشهور مشغول به کار هستند که سعی می کنند بهترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار دهند؛ مردم عزیزی که ساکن این منطقه هستند، به خوبی با این پیک موتوری آشنا هستند؛ در حقیقت بسته های مردم توسط این پیک به طور کاملا سالم و بدون مشکل ارسال می شود؛ اولین و تنها هدف و اولویت این پیک، جلب نظر و رضایت هر یک از مشتریان می باشد.

آدرس: اسلامشهر، چهاردانگه، شهرک شهید بهشتی، خیابان شهید فارسیان، خیابان شهید ذکریای حبیبی،  پلاک 145، واحد -1

پیک موتوری رسول اکرم

پیک موتوری رسول اکرم

پیک موتوری رسول اکرم در لیست پیک موتوری های بسیار مشهور و معروف شهر بزرگ اسلامشهر قرار دارد و اکثر شرکت ها و موسسات و … به خوبی با این پیک آشنا هستند و سعی می کنند برای ارسال بسته ها و مرسولاتشان، از این پیک کمک بگیرند؛ پیک موتوری رسول اکرم یکی از بهترین پیک موتوری در اسلامشهر است که توانسته نظر و رضایت تمامی مشتریان را به خوبی جلب نماید.

آدرس: اسلامشهر، شاتره، کوچه مهدی موعود، پلاک202، طبقه همکف

پبک موتوری کورورش

پبک موتوری کورورش

پیک موتوری کوروش یکی از بهترین پیک موتوری در اسلامشهر می باشد؛ مردم عزیزی که مرسولات و بسته های خود را ارسال می کنند، به خوبی با این پیک موتوری آشنا هستند و اکثرا برای ارسال، با این شرکت تماس می گیرند و درخواست خود را اعلام می کنند؛ پیک موتوری کوروش جزو پیک موتوری های بسیار خوب سطح شهر اسلامشهر است زیرا همیشه از هیچ تلاشی برای به موقع و سالم رسیدن بسته های مشتریان دریغ نکرده است؛ در ضمن افرادی که در این شرکت استخدام شده اند، کاملا حرفه ای و مورد اعتماد هستند.

آدرس: اسلامشهر، شاطره، خیابان جانبازان، پلاک218، طبقه همکف

مزایای شغل پیک موتوری

شغل پیک موتوری دارای مزایا و فواید بسیار زیادی است که در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

داشتن ساعت کاری منعطف : نخستین و مهمترین مزیتی که این شغل دارد، داشتن ساعات کاری انعطاف پذیر می باشد. در حقیقت کنترل کردن این ساعات به عهده خود فرد است. هر فردی که در این شغل است می تواند روز، شب یا در هر زمانی از شبانه روز فعال باشد. از این رو در کنار کار اصلی، بهترین انتخاب است.

راحت تر انجام دادن کار : مزیت بعدی که این شغل دارد، سهولت کار این افراد است. اگرچه ممکن است خطراتی برای این افراد وجود داشته باشد، اما فقط باید بسته را دریافت کرده و از طریق کارتی که پیش روی خود دارند به مقصد برسانند. بنابراین برای انجام آن نیازی به آموزش زیاد ندارید.

داشتن درآمد بالا : حقوق پیک موتوری در بالا مورد بحث قرار گرفت. بنابراین می توان آن را یکی از پردرآمدترین مشاغل دانست. ضمناً فردی که در این کار فعال است می تواند در ساعات غیر کاری اش، این کار را به خوبی انجام دهد. بسیاری از افراد شغل پیک موتور سیکلت را به صورت دائمی جهت تامین کردن هزینه های زندگی خود انتخاب می کنند.

ورود سریع به بازار کار : به دلیل این که امروزه اپلیکیشن های زیادی از جمله اسنپ وجود دارند که فضای مناسبی را برای استخدام افراد فراهم می کنند، استخدام شدن به عنوان دوچرخه سوار کار سختی نیست. از این رو از آنجایی که نیازی به داشتن مهارت خاصی (به جز گواهینامه رانندگی) ندارید، می توانید به راحتی در بسیاری از مغازه ها یا شرکت ها استخدام شوید. بنابراین یکی دیگر از مزایای این شغل ورود سریع به بازار کار است.

دریافت کردن حقوق به صورت روزانه : اکثر افرادی که به این کار مشغول هستند، همزمان با تحویل بسته به مقصد، مبلغ مورد نظر را دریافت می کنند. بنابراین یکی دیگر از مزایای این کار را می توان امکان دریافت حقوق روزانه دانست.

داشتن شغل پاره وقت : به دلیل این که ساعت کاری پیک موتوری منعطف می باشد، می تواند برای دانشجویانی که برای تامین هزینه های زندگی خود به یک کار نیمه وقت نیاز دارند، یک شغل مناسب می باشد.

مزایای شغل پیک موتوری

دستمزد پیک موتوری در اسلامشهر

پیک موتوری در اسلامشهر دستمزدی دریافت می کند که ممکن است متغیر باشد؛ به طور کلی فرق ندارد که پیک موتوری در کدام شغر مشغول به کار است، می تواند به صورت روزانه یا ماهانه حقوق خود را کامل دریافت نماید؛ در انتهای روز یا انتهای ماه که پیک موتوری تمام بسته های خود را به مقصد می رساند، به صورت تمام و کمال حقوق خود را از شرکت مورد نظر اخذ می کند.

اگر ساکن شهر اسلامشهر هستید و می خواهید یک سالن زیبایی عالی و خوب را بشناسید، می توانید به مقاله بهترین سالن زیبایی در اسلامشهر مراجعه نمایید.

کلام آخر

در اسلامشهر نیز مانند سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران، تعدادی از افراد مشغول به کار پیک موتوری هستند؛ هر یک از پیک موتوری ها مرسولات و بسته های مشتریان را سریعا به مقصد و به دست مشتری می رسانند؛ به دلیل افزایش میزان تقاضا برای شغل پیک موتوری، سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با این شغل در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن 10 تا از بهترین پیک موتوری در اسلامشهر را به شما معرفی کردیم تا به راحتی پیک مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با این موضوع دارید، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا