غذا و خوراکی

معرفی بهترین میوه فروشی در اسلامشهر【سال 1402】⭐️+ لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین میوه فروشی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. میوه فروشی یکی از مشاغل سخت و با در آمد بالا محسوب می شود که امروزه با توجه به نیاز روزانه مردم دارای سود بالایی می باشد. اگر شما هم به دنبال استفاده خدمات میوه فرشی هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را انتها مطالعه کرده همراه ما باشید.

میوه فروشی چیست؟

به تهیه و فروش میوه های تازه به صورت روزانه از میدان تره بار میوه فروشی می گویند. میوه فروشی به 3 صورت مغازه میوه فروشی، وانت میوه فروشی و یا چرخ میوه فروشی انجام می شود. همانطور که میدانید این شغل دارای درآمد بالایی است و سود 20 الی 30 درصد دارد و به همان اندازه که سود بالایی دارد احتمال ضرر بالایی هم در آن وجود دارد. این شغل یکی از بهترین شغل های آزاد می باشد که به هیچ مدرک تحصیلی نیاز ندارد و جز پر طرفدار ترین شغل ها به شمار می آید.

عامل موفقیت یک میوه فروشی انتخاب محل مناسب آن می باشد که شما می بایست محل میوه فروشی را در مکانی انتخاب کنید که رفت و آمد بالایی از رهگذران دارد. سطح مالی آن منطقه نیز برای انتخاب محل میوه فروشی بسیار مهم است. جالب است بدانید افراد صبور، با ارتباط عمومی بالا و منصف در این شغل می توانند موفق شوند، زیرا راه اندازی این شغل نیاز به سرمایه زیادی ندارد و شما با توجه به فعالیت خودتان در این شغل پیشرفت می کنید. شما می توانید با تاسیس شعبه های بیشتر از مغازه میوه فروشی در آمد خود را افزایش دهید و بهتر است به تبلیغات به صورت مجازی بپردازید. برای راه اندازی میوه فروشی می بایست مجوز کسب و کار دریافت کنید.

میوه فروشی چیست؟

ویژگی های بهترین میوه فروشی در اسلامشهر

 • بهترین میوه فروشی در اسلامشهر دارای کارکنان صبور و با حوصله می باشد.
 • از ویژگی های بهترین میوه فروشی در اسلامشهر می توان به محیط تمیز و با امکانات بالا اشاره کرد.
 • بهترین میوه فروشی میوه های مغازه را به صورت روزانه تهیه می کند و میوه هایی که از روز های قبل باقی مانده اند را با قیمت کمتر به فروش می رساند.
 • بهترین میوه فروشی در اسلامشهر از موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسان برخوردار است.
 • یکی از ویژگی های بهترین میوه فروشی بزرگ بودن مغازه میوه فروشی و تنوع زیاد میوه ها می باشد.
 • بهترین میوه فروشی در اسلامشهر میوه ها را به صورت چهار فصل به مشتریان ارائه می دهد.
 • بهترین میوه فروشی میوه ها را به قیمت مناسب به مردم می فروشد تا قشر ضعیف جامعه هم بتوانند میوه خریداری کنند.
 • در بهترین میوه فروشی افرادی جهت کمک به مردم برای جابجایی خرید ها فعالیت می کنند.
 • یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین میوه فروشی در اسلامشهر مدیریت توسط فردی با انصاف می باشد.
 • بهترین میوه فروشی در اسلامشهر برای تحویل میوه ها به مشتریان به جای کیسه های پلاستیکی غیرقابل بازیافت از کیسه های پارچه ای استفاده می کند.

10 تا از بهترین میوه فروشی در اسلامشهر را بشناسید!

میوه فروشی امید

میوه فروشی امید

میوه فروشی امید با سابقه بیش از 1 دهه فعالیت در این حوزه جزء بهترین مغازه های میوه فروشی در منطقه اسلامشهر می باشد. این میوه فروشی بار میوه را به صورت روازنه تهیه می کند و امکان ندارد شما به آن جا بروید و میوه هایی که کال و یا فاسد شده را در مغازه مشاهده کنید.

آدرس: اسلامشهر، قائمیه،یابان با هنر، کوچه 28/1

شماره تماس: 09104965929

میوه فروشی یاس

میوه فروشی یاس

میوه فروشی یاس با به کارگیری افراد با تجربه و فعل در مغازه توانسته بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد و برترین میوه فروشی در جنوب تهران به شمار می آید. این فروشگاه علاوه بر قیمت مناسب میوه ها از فضایی تمیز و پاکیزه برخوردار است.

آدرس: اسلامشهر، شهرک اکباتان، بلوار ولیعصر، بلوار گلهای شرقی، خیابان یاس

شماره تماس: 09359418899

میوه فروشی پارسا

میوه فروشی پارسا

میوه فروشی پارسا در سال 1395 تاسیس شد و دارای کارکنان مخصوص و خبره جهت کمک به جابجایی میوه ها فعالیت می کنند. این میوه فروشی توسط فردی با حوصله، صبور و با انصاف مدیریت می شود و این یکی از ویژگی های متمایز کننده این مغازه به حساب می آید و از معروف ترین ها در منطقه اسلامشهر می باشد.

آدرس: اسلامشهر، شهرک اکباتان، بلوار ولیعصر، خیابان شهرداری، خیابان صداقت

شماره تماس: 02156282424

میوه فروشی حاجی ارزونی

میوه فروشی حاجی ارزونی

میوه فروشی حاجی ارزونی همانطور که از نامش پیداست میوه ها را با قیمت پایین و کیفت مناسب به مشتریان ارائه می دهد. این میوه فروشی به صورت روزانه به تهیه میوه های تازه می پردازد و میوه هایی که از روز قبل باقی مانده اند را با قیمت پایین تری به فروش می رساند. این مغازه از کیسه های پارچه ای به جای کیسه های پلاستیکی استفاده می کند.

آدرس: اسلامشهر، شهرک مهدیه، بلوار بسیج مستضعفین، خیابان صاحب الزمان،خیابان نازنده تبریزی

شماره تماس: 09384746519

میوه فروشی چهار فصل

میوه فروشی چهار فصل

میوه فروشی چهارفصل با بیش از 2 دهه فعالیت در حوزه میوه فروشی یکی از قدیمی ترین مغازه های محله قائمیه واقع در اسلامشهر می باشد. ویژگی متمایز کننده این میوه فروشی ارائه میوه ها به صورت چهار فصل به مشتریان می باشد و شما در هر فصلی از سال می توانید میوه دلخواه خود را تهیه کنید.

آدرس: اسلامشهر، شهرک قائمیه، میدان قائمیه

شماره تماس: 02156465643

مزایا و معایب میوه فروشی

 • یکی از اصلی ترین معایب میوه فروشی تمام شدن تاریخ انقضای میوه ها می باشد. زمانی که میوه فروش نتواند مشتری جذب کند و میوه ها را فروش برساند آن ها فاسد می شوند.
 • مصرف انرژی زیاد و فعالیت بدنی بالا یکی از اصلی‌ترین معایب میوه فروشی می باشد. شما برای جایگزینی و چیدن میوه های تازه مدام در حال فعالیت هستید و انرژی زیادی را صرف می کنید.
 • تهیه میوه ها به صورت روزانه یکی از معایب میوه فروشی محسوب می شود که شما می بایست هر روز صبح به تره بار بروید و میوه های تازه را خریداری کنید و به فروش برسانید.
 • از معایب میوه فروشی می توان به نبود تعطیلی در این شغل اشاره کرد. همان طور که میدانید فروش در روزهای تعطیل حتی بیشتر از روزهای عادی می باشد در نتیجه این شغل هیچ تعطیلی ندارد.
 • از مزایای میوه فروشی می توان به بهبود سلامتی اشاره کرد به دلیل اینکه میوه فروشی محیط سالمی دارد و کسانی که در این محیط کار می کنند از انرژی بالایی برخوردار هستند.
 • یکی از مهم ترین مزایای میوه فروشی، فروش میوه ها با سود بالا می باشد. شما با فعالیت در این شغل درآمد خوبی را کسب می کنید.
 • راه اندازی میوه فروشی بدون نیاز به تخصص و سرمایه خیلی زیادی می باشد که این مورد یکی از مزایای میوه فروشی محسوب می شود.
 • به دلیل سادگی فعالیت در این شغل راه اندازی سریع میوه فروشی یکی از مهم ترین مزایای میوه فروشی محسوب می شود.
مزایا و معایب میوه فروشی

توصیه های بهترین میوه فروشی در اسلامشهر

 • یکی از توصیه های بهترین میوه فروشی در اسلامشهر این است که در ساعات آغازین پخش میوه به میدان تره بار بروید.
 • یکی از مهارت های مهمی که شما در این شغل باید داشته باشید تشخیص میوه های بد از میوه های خوب می باشد که به شما برای پیشرفت در این شغل کمک می کند.
 • همیشه مغازه خود را تمیز نگه دارید و روزانه به شستشوی آن بپردازید. این امر هم به تازه ماندن میوه ها و هم به جذب مشتری بیشتر کمک می کند.
 • یکی از توصیه های بهترین میوه فروشی در اسلامشهر چیدن میوه ها به صورت شیب دار است برای اینکه مشتری بتواند میوه ها را به راحتی انتخاب کند.
 • برای اینکه میوه هایی که از روزهای قبل باقی مانده اند به فروش بروند میوه های تازه را عقب‌تر از میوه های قبلی بگذارید تا قبل از این که تاریخ انقضا آن ها تمام شود به فروش بروند و بهتر است میوه های قبلی را به قیمت کمتر بفروشید.
 • جهت قیمت گذاری میوه ها قیمت تمام شده میوه ها را محاسبه کنید. زیرا مواردی همچون کم شدن وزن میوه ها و وجود میوه های کال در محاسبه سود شما تاثیر زیادی دارد.
 • از توصیه های میوه فروش در اسلامشهر می توان به مشتری مداری و زودتر باز کردن مغازه میوه فروشی قبل از رقبا اشاره کرد.
 • موجودی میوه های مغازه تان می بایست تکمیل باشد و بهتر است میوه هایی با کیفیت بالا و مرغوب تهیه کنید.
 • هنگام خرید میوه ها توجه کنید باری که تحویل می گیرید کال و یا فاسد نباشد. اگر به عنوان تازه وارد برای تهیه میوه به میدان تره بار می روید به این موضوع دقت کنید.

کلام آخر

اگر شما به تهیه و فروش میوه ها و یا اینکه چیدن میوه ها از درخت و رسیدگی به درختان میوه علاقه دارید، میوه فروشی شغل مناسبی نیز برای شما محسوب می شود.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین میوه فروشی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها از خدمات خرید و فروش میوه ها بهره ببرید. سپاسگزاریم که تا انتها مقاله همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفاً پیشنهادات و نظرات خود را از طریق سایت اسلامشهرینو را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا