غذا و خوراکی

بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر⭐【سال1402】+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد برای میان وعده های خود، به دنبال خوردن بستنی های لذیذ و آبمیوه های طبیعی بسیار خوشمزه می باشند؛ نه تنها در تهران بلکه در شهر بزرگ اسلامشهر نیز آبمیوه و بستنی فروش های متعددی وجود دارد که آبمیوه های کاملا طبیعی و دلچسب و بستنی های متنوعی در اختیار هر یک از مشتریان قرار می دهند؛ افراد ساکن اسلامشهر با مراجعه به هر یک از این مغازه ها می توانند نوشیدنی سرد و بستنی های ترکیبی مورد نظر خود را سفارش دهند و لذت ببرند؛ اگر شما نیز قصد یافتن همچین مکانی را دارید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین آبمیوه و بستی فروشی در اسلامشهر کجاست؟

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال خوردن بستنی های ترکیبی و ویتامینه های لذیذ و آبمیوه های کاملا طبیعی خوشمزه هستید، پیشنهاد می کنیم که به بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر مراجعه کنید؛ در این بستنی فروشی ها از بهترین مواد اولیه استفاده می شود تا باکیفیت ترین محصول در اختیار هر یک از مشتریان خود قرار گیرد.

بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر منو بسیار هیجان انگیزی دارد که شامل انواع بستنی های مختلف، نوشیدنی های سرد و گرم بسیار دلچسب، انواع ویتامینه ها، انواع دسرهای لذیذ است؛ این بستنی فروشی برای سرو محصولات خود از ظروف مخصوص استفاده می کند و در ضمن محیط بسیار مناسبی را برای نشستن مشتریان فراهم می کند.

بهترین آبمیوه و بستی فروشی در اسلامشهر کجاست؟

ویژگی بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر

بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار است؛ برخی از این ویژگی ها را برای شما شرح خواهیم داد:

  • این آبمیوه فروشی دارای دکوراسیون بسیار جذاب و زیبا می باشد؛ صندلی و میزهای بسیار زیبا و مناسب در مغازه قرار گرفته است.
  • بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر در بهترین موقعیت مکانی در اسلامشهر احداث شده است که مشتریان می توانند به راحتی به آن جا دسترسی داشته باشند.
  • در این بستنی فروشی، کارکنان بسیار حرفه ای و مجرب در حال فعالیت اند که نه تنها آبمیوه و بستنی های بسیار خوشمزه تهیه می کنند بلکه آن ها را به بهترین نحو دیزاین می کنند و در اختیار مشتری قرار می دهند.
  • بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر در صورت ارائه محصولات خود، هزینه بسیار مقرون به صرفه ای از مشتریان اخذ می کند.
  • در این آبمیوه فروشی از میوه های طبیعی استفاده می شود و در بازه زمانی کوتاه در اختیار مشتری قرار می گیرند.
  • بستنی ها و معجون هایی که در این بستنی فروشی تهیه می شوند، تنوع بالایی دارند.

اگر به دنبال یافتن کافی شاپ خوب در اسلامشهر می باشید، می توانید به مقاله بهترین کافی شاپ در اسلامشهر مراجعه نمایید.

10 تا از بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر را بشناسید!

آبمیوه و بستنی آیناز

آبمیوه و بستنی فروشی آیناز

آبمیوه و بستنی فروشی آیناز جزو بستنی فروشی های بسیار محبوب و معروف است که منو آن تنوع بالایی دارد؛ برای تهیه بستنی از مواد اولیه بسیار باکیفیت و برای آبمیوه از میوه های طبیعی خوب استفاده می شود؛ بسیاری از افراد ساکن اسلامشهر برای اوقات فراغت و خوردن میان وعده های لذیذ به این مغازه مراجعه می کنند؛ از این رو با لقب بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر شناخته می شود؛ هر یک از پرسنل آن بسیار مجرب و حرفه ای می باشند که در زمان کوتاه، بستنی و آبمیوه مشتری را آماده می کنند.

آدرس: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، نبش کوچه سی و یکم

تلفن تماس: 09127928839

آبمیوه و بستنی المهدی

آبمیوه و بستنی المهدی

آبمیوه و بستنی المهدی یکی از بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر می باشد؛ در این مغازه آبمیوه ها با کیفیت بسیار بالا در اختیار افراد قرار می گیرند و در ضمن بستنی ها با تنوع بالا تهیه می شوند؛ ویتامینه ها با طعم متفاوت در این آبمیوه فروشی متناسب با سلیقه هر یک از مشتریان در اختیارشان قرار می گیرد؛ پرسنل این مغازه بسیار مجرب و حرفه ای هستند که با روش های بسیار خوب و متدهای مخصوص، بهترین محصولات را با احترام و رفتار مودبانه در اختیار مشتریان قرار می دهند.

آدرس: اسلامشهر، شهرک مفیدی، بلوار بسیج مستضعفین، خیابان علی ابن ابی طالب، خیابان المهدی

تلفن تماس: 56346147

آبمیوه و بستنی حاجی بابا

آبمیوه و بستنی حاجی بابا

آبمیوه و بستنی حاجی بابا شهرت بسیار زیادی بین مردم عزیز اسلامشهر دارد، از این رو با لقب بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر شناخته می شود؛ این مغازه دکوراسیون و محیط بسیار خوبی دارد که بهترین و باکیفیت ترین محصولات را به مشتریان ارائه می دهد؛ تمام مواد اولیه این بستنی فروشی، بسیار باکیفیت و مرغوب اند زیرا سلامتی و رضایت مشتریان در اولویت کاری آن ها قرار دارد؛ این مغازه در لوکیشن بسیار خوبی در اسلامشهر احداث شده است که مردم می توانند به راحتی به آن جا دسترسی داشته باشند.

آدرس: اسلامشهر، شهرک سعیدیه، بلوار بسیج

آبمیوه و بستنی آریا

آبمیوه و بستنی آریا

آبمیوه و بستنی آریا یکی از بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر می باشد؛ در این مغازه انواع آبمیوه ها و بستنی ها باکیفیت بسیار خوب در اختیار تمام مشتریان مراجعه قرار می گیرد؛ این آبمیوه فروشی در لوکیشن بسیار خوبی در اسلامشهر واقع است که مردم عزیز این شهر به راحتی می توانند به آن جا مراجعه کنند و از میل کردن آبمیوه های بسیار خوشمزه لذت ببرند؛ برای تهیه بستنی ها و آبمیوه ها از دستگاه های بسیار حرفه ای کمک گرفته می شود.

آدرس: اسلامشهر، شهرک مهدیه، میدان مهدیه

تلفن تماس: 56144049

آبمیوه و بستنی گل گندم

آبمیوه و بستنی گل گندم

آبمیوه و بستنی گل گندم در اسلامشهر واقع شده است که دارای موقعیت مکانی بسیار خوبی می باشد؛ بسیاری از افراد ساکن این شهر برای لذت بردن از خوردن بستنی های متنوع، به این بستنی فروشی مراجعه می کنند؛ آبمیوه هایی که در این مغازه تهیه می شوند، کاملا طبیعی و بهداشتی هستند که موجب جلب نظر بسیاری از افراد شده است؛ آبمیوه و بستی گل گندم یکی از بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر است.

آدرس: اسلامشهر، باغ فیض، بین کوچه 17 و 19

هزینه آبمیوه و بستنی در اسلامشهر چقدر است؟

در شهر بزرگ اسلامشهر، چندین آبمیوه و بستنی فروشی احداث شده است که برخی نوپا و برخی قدیمی هستند؛ در هر یک از این آبمیوه و بستنی فروشی ها بهترین محصولات در اختیار مردم قرار می گیرد که باید هزینه آن ها به صندوق پرداخته شود؛ نکته مهم این است که نمی توان هزینه دقیقی برای میل کردن هر یک از محصولات ذکر کرد زیرا این هزینه ها به موارد مختلفی می تواند بستگی داشته باشد؛ اولین و مهم ترین مورد نوع بستنی یا آبمیوه ای است که مشتری سفارش می دهد زیرا هر چه محصول حاوی مواد اولیه مرغوب تر و بیشتری باشد، بالطبع هزینه ها بیشتر می شود.

موقعیت مکانی بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر مورد بسیار مهمی است که بر روی هزینه محصولات اثر می گذارد زیرا اگر این مغازه در یک مکان مناسب و بسیار خوب و پرجمعیت احداث شده باشد، امکان افزایش هزینه ها وجود دارد؛ همچنین زمانی که دکوراسیون و محیط مغازه بسیار مدرن و شیک باشد، ممکن است بر روی هزینه ها تاثیر بسیار مستقیمی بگذارد.

به طور کلی موارد مختلفی هستند که می توانند تاثیر زیادی بر روی هزینه های آبمیوه و بستنی در اسلامشهر بگذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید از آبمیوه فروشی های معرفی شده پرس و جو کنید.

هزینه آبمیوه و بستنی در اسلامشهر چقدر است؟

معیارهای انتخاب آبمیوه و بستنی فروشی

برای انتخاب بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر باید برخی معیارها را در اولویت قرار دهید؛ این معیارها را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

  • اولین معیار مهم، توجه به محصولاتی است که در مغازه ارائه می شود؛ باید به این توجه کنید که آبمیوه ها و بستنی ها از مواد اولیه بسیار خوب حاصل شده باشند.
  • معیار مهم دیگر موقعیت مکانی مغازه مورد نظر است؛ آبمیوه و بستنی فروشی باید در یک موقعیت مکانی بسیار خوب با دسترسی عالی احداث شده باشد.
  • معیار دیگری که بسیار مهم است، تمیزی و نظافت محیط و محصولات می باشد؛ این موضوع بدین معناست که باید محیط بسیار تمیز باشد تا نظر مشتریان جلب شود.
  • شما باید به این توجه کنید که در فضای داخلی مغازه محیطی برای نشیمن مشتریان وجود داشته باشد تا بتوانند به خوبی در آن جا بنشینند و بستنی یا آبمیوه خود را میل کنند.

کلام آخر

اسلامشهر جزو شهرهای بزرگ استان تهران است که در محیط آن، آبمیوه و بستنی فروشی های مختلفی دارد؛ افراد ساکن این شهر می توانند به راحتی به هر یک از این مغازه ها مراجعه کنند و بستنی و آبمیوه مورد نظرشان را سفارش دهند؛ به دلیل میزان تقاضای بسیار زیاد مردم برای این محصولات، مطالب مفیدی در رابطه با بستنی و آبمیوه در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن 10 تا از بهترین آبمیوه و بستنی فروشی در اسلامشهر را به شما معرفی کردیم تا به راحتی مکان مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با طرز تهیه آبمیوه و بستنی دارید، می توانید با آبمیوه و بستنی فروشی معرفی شده در سایت اسلامشهرینو در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا