پزشکی و سلامت

بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر【سال 1402】🦷+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم. داشتن دندان‌های سالم و مرتب به زیبایی و سلامتی شما کمک می‌کند از دست دادن دندان‌ها همیشه ناراحت‌کننده است زیرا نه تنها به زیبایی شما لطمه می‌زند بلکه باعث اختلال در تلفظ صحیح کلمات و جویدن غذا‌ها می‌شود، بهترین راه برای جبران دندان‌های از دست رفته، ایمپلنت دندانی است که به شما دندان‌هایی زیبا و طبیعی هدیه می‌دهد.

ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت یک روش درمانی کاملا مدرن و مفید برای دندان‌های از دست رفته می‌باشد. برای برطرف کردن لغزش دست دندان مصنوعی نیز از آن استفاده می‌شود. زمانی که به هر دلیلی یک دندان به طور کامل هم تاج و هم ریشه آن از بین رفته باشد بهترین روش برای جایگزینی آن بدون آن که به دندان‌های مجاور آسیب برسد ایمپلنت دندانی است بهترین متخصص دندانپزشکی در اسلامشهر قبل از انجام نصب ایمپلنت، ریشه دندان از دست رفته را کشیده و سپس مراحل درمان را انجام می‌دهد.

ایمپلنت‌ یک جایگزین برای دندان می‌باشد که از یک پایه تیتانیومی که با ساختار استخوان فک همخوانی دارد و فیکسچر نامیده می‌شود، تشکیل شده و قسمت دیگر تاج دندان است که به کمک یک قطعه اتصال میانی به نام اباتمنت به فیکسچر متصل می‌شود در ایمپلنت معمولی فیکسچر به مدت 6 ماه برای فک بالا و 3 تا 4 ماه برای فک پایین قرار می‌گیرد تا استخوان با فیکسچر یکپارچه شود پس از فیکس شدن پایه یا فیکسچر، اباتمنت به آن پیج شده و بعد از آن تاج دندان بر روی آن قرار می‌گیرد.

نصب ایمپلنت دندانی درد زیادی ندارد زیرا داخل استخوان فک عصب‌ها با فاصله از هم قرار دارند در حالی که در داخل خود دندان رشته‌های عصبی زیادی وجود دارد بنابراین عصب‌کشی کمی دردناک‌تر از ایمپلنت دندانی است. دوام ایمپلنت دندانی به چند فاکتور بستگی دارد اولین فاکتور انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر و اعتماد به او است دومین عامل تکنیک و روش کار دندانپزشک است و عامل دیگر انتخاب برند مناسب برای ایمپلنت است معمولا ایمپلنت‌های کره‌ای به علت قیمت و کیفیت مناسبشان از محبوبیت بسیار خوبی برخوردارند. همچنین ایمپلنت دندان های دارای فوایدی در بهبود کیفیت زندگی می باشند که در ادامه به برسی آن ها خواهیم پرداخت:

 • ایمپلنت دندان طبیعی‌ترین جایگزین برای دندان‌های از دست رفته است.
 • هنگام غذا خوردن و صحبت کردن حرکت نمی‌کند و به شما لبخندی زیبا می‌بخشد.
 • ایمپلنت به دلیل اتصال به استخوان فک مانند ریشه دندان عمل کرده و با تحریک استخوان فک مانع تحلیل آن می‌شود.
 • نصب و آماده‌سازی آن ساده است ولی دوره بهبودی ان کمی طولانی است.
 • ایمپلنت به دندان‌های کناری آسیب نمی‌رساند و در عملکرد آن‌ها تداخلی ایجاد نکرده و به آن‌ها فشار وارد نمی‌کند.
 • میزان موفقیت ایمپلنت نسبت به سایر روش‌های درمانی بالاتر است.
 • ایمپلنت‌ها به دلیل اتصال محکم به استخوان و استفاده از مواد با کیفیت بالا دارای دوام بیشتری هستند و می‌توانند تا چندین دهه به صورت موثر ماندگاری داشته باشد.

اقدامات بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر

ویزیت اولیه: بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر به بررسی وضعیت دندان‌ها، موقعیت دندان‌ها، میزان فضای خالی میان دندان‌ها می‌پردازد قبل از انجام ایمپلنت، پزشک از بیمار درخواست رادیوگرافی و سی تی اسکن از دندان‌ها می‌کند به این ترتیب دندانپزشک می‌تواند محل کاشت ایمپلنت و سایز ایمپلنت را تعیین کند که بستگی به میزان ضخامت و ارتفاع استخوان کاندید برای کاشت ایمپلنت دارد. بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر در مورد دارو‌های مصرفی و انواع آلرژی‌ها و بیماری‌های زمینه‌ای اطلاعاتی را از بیمار کسب می‌کند.

طرح ریزی برنامه درمانی: براساس معاینه دقیق و رادیوگرافی‌ها دندانپزشک مشخص می‌کند چه تعداد ایمپلنت دندانی برای بیمار لازم است و سپس دندانپزشک تصمیم می‌گیرد که از چه نوع ایمپلنت دندانی استفاده کند و نیز نوع و مدل تاج دندان را انتخاب می‌کند. دندانپزشک با بیمار مشورت می‌کند و به او توضیح می‌دهد که چگونه فرآیند ایمپلنت دندانی را انجام خواهد داد و سپس اقدام به نصب فیکسچر کرده و بعد از چند ماه آبانتمت را در درون فیکسچر پیچ کرده و سپس تاج دندان را قرار می‌دهد.

مراقبت‌های بعد از نصب: بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر برای جلوگیری از عفونت و التهاب برای بیمار آنتی بیوتیک و داروهای ضد التهاب تجویز می‌کند. روز‌های اول جراحی توصیه می‌کند که از خوردن غذاهای سفت و چسبناک دوری کرده و بیشتر از سوپ‌ها و پوره‌ها استفاده کند. لازم است تا زمانی که فیکسچر کاملا با استخوان جوش نخورده از فشار آوردن به دندان خودداری شود.

اقدامات بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر

انواع روش‌های ایمپلنت دندانی

روش یک مرحله‌ای یا فوری: اگر کاشت ایمپلنت در طی یک عمل جراحی انجام شود به آن ایمپلنت یک مرحله می‌گویند. در کاشت یک مرحله ای بعد از قرار دادن فیکسچر به داخل استخوان فک، یک اباتمنت موقتی روی ایمپلنت بسته می‌شود اباتمنت همانند دندان تراشیده و آماده شده برای روکش کردن، عمل می‌کند یعنی دندانی که قرار است روی ایمپلنت سوار شود به اباتمنت چسبانده یا پیچ می‌شود پس از چند ماه که ایمپلنت به استخوان جوش خورد، تاج دندان را نصب می‌کنند در این روش چون ایمپلنت از لثه بیرون زده می‌شود احتمال تجمع پلاک در سطح آن و ایجاد عفونت وجود دارد و مراقبت‌های لازم باید انجام شود.

ایمپلنت دومرحله‌ای: در این روش کاشت دندان در دو مرحله انجام می‌شود. بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر ابتدا لثه را برش داده تا استخوان فک نمایان شود سپس داخل استخوان فک را سوراخ کرده و یک پیچ کاور نازک داخل استخوان فک قرار می‌دهد و در مرحله بعد فیکسچر را داخل پیچ کاور قرار داده و سپس لثه را بخیه می‌زند بعد از چند ماه بخیه را باز کرده و اباتمنت را به فیکسچر پیچ می‌کند و تاج دندان را روی آن قرار می‌دهد.

ایمپلنت دیجیتال: یک روش مدرن است که از طریق تصویرداری 3 بعدی یک مدل روی مانیتور از فضای دهانی بیمار ایجاد می‌شود که به کمک آن پزشک می‌تواند دندان‌های از دست رفته را ارزیابی کند و مشخص کند چند دندان باید در جاهای خالی و با چه قطری قرار گیرد و زاویه قرار گرفتن دندان‌ها را نیز با این تکنیک می‌تواند به طور دقیق محاسبه کرده و محل عفونت دندان‌های مجاور دندان کاندید را نیز مشخص کند و به این ترتیب بدون هیچ حدس و گمانی بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر می‌تواند یک جراحی ایمپلنت ایمن و دقیق انجام دهد.

🥇 سطح پزشکتخصص لازم را برای درمان داشته باشد
❤️ برخورد با بیمارداشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
📝  مهارت و تخصصدارای تخصص کافی باشد
💰  هزینهتخصص و تجربه پزشک

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر را بشناسید!

دکتر زهرا حسینی

دکتر حسینی

دکتر زهرا حسینی با سابقه 7 سال مسئولیت فنی و موسس کلینیک دندانپزشکی بوده و با 1000 نمونه موفق ایمپلنت ، 200 نمونه موفق ارتودنسی و دهها نمونه جراحی نسج سخت و نرم است که این مسئله نشان دهنده تجربه کاری بالای وی است.

 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • لمینیت
 • روکش
 • ونیز کامپوزیت
 • عصب کشی
 • ترمیم
 • اطفال
 • دست دندان

آدرس: اسلامشهر ، زرافشان ، داداشی ۱۲، پلاک ۲، ساختمان پزشکان شایان، طبقه سوم

ساعات کاری:
شنبه تا پنجشنبه ۱۰ الی ۲۰

شماره تماس:

02156377971

09222976783

02156375398

وب سایت: dr_hoseiney

دکتر سعید عباسی

سعید عباسی

دکتر سعید عباسی با ۵ سال سابقه کاری و مدرس دوره های مختلف جراحی دهان ، دندان و ایمپلنت.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • جراحی پیشرفته پیوند استخوان
 • جراحی عقل نهفته…

آدرس: باغ فیض کوچه۱۱ پلاک۷۳

شماره تماس:

09190227533

02156699531

09129217288

اینستاگرام: Dr.saeid213000

دکتر بهنام کمانی

دکتر بهنام کمانی

دکتر بهنام کمانی جراح و دندانپزشک در اسلامشهر هستند. ایشان یکی از بهترین دندانپزشکان در زمینه عصب‌کشی و ایمپلنت دندان در اسلامشهر می‌باشند و برای هر بیمار برنامه درمانی خاصی را اجرا می‌کنند و اهمیت زیادی به مشاوره با بیمار و خواسته‌های مراجعه کنندگان در درمان می‌دهند و کلیه درمان‌های مربوط به عصب کشی و کیست دندان و عفونت لثه را با بروزترین تکنولوژی‌ها برای شما مراجعه‌کنندگان عزیز انجام می‌دهند بنابراین با مراجعه به مطب دکتر کمانی، هر گونه مشکل در دهان و دندان شما قابل برطرف شدن خواهد بود.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • عصب‌کشی دندان
 • جرم گیری دندان
 • درمان کیست دندان
 • درمان عفونت لثه

آدرس: تهران، اسلامشهر، واوان، خیابان بهشتی، پلاک 40

شماره تماس: 56165716-021

دکتر محدثه هاشم زهی

دکتر محدثه هاشم زهی

دکتر محدثه هاشم زهی، بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر هستند. ایشان فارغ‌التحصیل از دانشگاه شاهد و عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند و  در مطب دندان پزشکی تاج مشغول به فعالیت هستند. دکتر هاشم زهی تخصص ویژه‌‌ ای در ایمپلنت دندانی، جراحی ریشه و بلیچینگ دارند و از تکنولوژی‌های بروز در درمان بیماران استفاده کرده و یکی از ویژگی‌های ایشان مشاوره قبل از درمان و ارتباط مثبت با بیماران خود و اهمیت به پیگیری‌های بعد از درمان می‌باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • ترمیم دندان
 • جراحی ریشه دندان
 • بلیچینگ
 • دندانپزشکی اطفال

آدرس: تهران، اسلامشهر، ابتدای باغ فیض، نرسیده به کوچه دوم، پلاک 993

شماره تماس: 56361012-021

دکتر فرشید کاوندی

دکتر فرشید کاوندی

دکتر فرشید کاوندی متخصص و جراح فک و دهان و ایمپلنتولوژیست در اسلامشهر می‌باشند. ایشان کارشناس برنامه تلویزیونی و عضو نظام پزشکی ایران هستند و در انجام ایمپلنت دندانی و ارتودنسی مهارت و تجربه خاصی دارند. دکتر کاوندی خدمات زیبایی مانند زاویه‌دار کردن فک و صورت را نیز با مدرن‌ترین روش‌ها و استفاده از بهترین تکنولوژِی‌های بروز انجام می‌دهند با مراجعه به دکتر کاوندی پروسه درمان شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد و شما بهترین نتیجه را از درمان خود خواهید گرفت.

خدمات:

 • جلو آوردن چانه
 • ایمپلنت دندان
 • زاویه دار کردن فک و صورت
 • ارتودنسی دندان
 • اختلال مفصل فک

آدرس: تهران، اسلامشهر، باغ فیض، بین کوچه 10 و 12، پلاک 877

شماره تماس: 56693080-031

مراحل انجام ایمپلنت دندان

 1. در این مرحله، پزشک اطلاعات کاملی درباره تاریخچه پزشکی و دندان های بیمار جمع آوری می کند. همچنین، بررسی فضای دهانی و جوانب دیگری مانند سلامت استخوان فک و لثه نیز انجام می شود.
 2. در این مرحله، با استفاده از تصاویر رادیوگرافی (مانند پانوراما و CT اسکن) و سایر آزمایش ها، پزشک برنامه ریزی دقیق تری برای اجرای ایمپلنت دندان ها انجام می دهد. این شامل تعیین مکان دقیق ایمپلنت ها و برآورد نیاز به پیشگیری و درمان قبل از عمل جراحی است.
 3. در این مرحله، پزشک با استفاده از تکنیک های جراحی دقیق، ایمپلنت ها را در استخوان فک یا فک پایین قرار می دهد. این عمل ممکن است تحت تأثیر بیهوشی موضعی یا کلی صورت بگیرد و زمان آن بستگی به تعداد و موقعیت ایمپلنت ها دارد.
 4. پس از جراحی، استخوان فک باید بهبود کند و با ایمپلنت ها ادغام شود. این فرآیند ممکن است چند ماه طول بکشد و در این مدت، بیمار باید از مراقبت های خاصی برای حفظ بهبودی استخوان رعایت کند.
 5. در این مرحله، پس از بهبود کامل استخوان، مهره هایی که به ایمپلنت ها متصل شده اند، تعویض می شوند. این شامل نصب پروتز دندان ها (مانند تاج و پل) است که به ایمپلنت ها متصل می شوند.
 6. پس از اتمام تعویض مهره، بیمار باید مراقبت های دندان های ایمپلنتی را رعایت کند. این شامل بهداشت دهان و دندان روزانه، استفاده از فرش دندان مناسب و بررسی های منظم با پزشک است.

هزینه درمانی بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر

هزینه‌های درمانی بر اساس تعداد ایمپلنت‌های مورد نیاز تعیین می‌شود. هزینه ایمپلنت بستگی به نوع ایمپلنت و جنس آن و میزان تجربه بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر متفاوت است برخی کلینیک‌های بزرگ‌تر و با تجهیزات پیشرفته‌تر هزینه‌های بیشتری را دریافت می‌کنند. بعضی از بیماران نیاز به مراحل پیش از کاشت مانند: برداشتن دندان طبیعی یا مراحل پس از کاشت دارند که هزینه ایمپلنت را تغییر می‌‌دهد.

به طور کلی درمان ایمپلنت نسبت به سایر روش‌‌های درمانی دندانپزشکی هزینه بیشتری دارد که دلیل آن دستمزد دندانپزشک به دلیل تفاوت در تجربه، مهارت کاری و تعداد نمونه کار‌ها، هزینه لابراتوار سازنده ایمپلنت، قیمت متفاوت فیکسچر ایمپلنت و مواد مصرفی استفاده شده در آن و هم‌چنین برند روکش تاج دندان می‌باشد. پیشنهاد می‌شود برای درمان ایمپلنت با مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در اسلامشهر از خدماتی با هزینه مناسب‌تر بهره‌مند شوید.

هزینه درمانی بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر

کاندیدای نامناسب ایمپلنت

 • افرادی که عفونت دهانی شدید و بیماری‌های لثه دارند تا زمانی که این مشکلات بهبود نیافته کاندیدای مناسبی برای ایمپلنت نیستند.
 • کسانی که مشکلات عضلانی و استخوانی در ناحیه گردن و فک دارند ایمپلنت دندانی برای آن‌ها گزینه مناسبی نیست.
 • بیماری‌های مزمن مانند: دیابت، بیماری قلبی و بیماری‌های سیستم ایمنی مثل آرتریت روماتوئید و انواع سرطان‌ها مانع ایمپلنت می‌شوند.
 • افرادی که دخانیات و سیگار مصرف می‌کنند کاشت ایمپلنت را باید بعد از ترک دخانیات انجام دهند.
 • بیمارانی که تحت شیمی درمانی هستند و یا دچار سکته شده‌اند، کاشت ایمپلنت برای آن‌ها نامناسب است.
 • برخی افراد دچار تحلیل استخوان فک شده‌اند بنابراین پس از پیوند استخوان می‌توانند ایمپلنت دندانی را انجام دهند.
 • افراد زیر 18 سال به علت عدم رشد کامل استخوان فک، کاندیدای مناسبی برای ایمپلنت نیستند.

کلام آخر

ایمپلنت یکی از بهترین و طبیعی‌ترین روش‌ها برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته است و برای انجام ایمپلنت پیشنهاد می‌شود با بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر مشورت کنید. دندانپزشک می‌تواند بررسی‌های دقیقی از وضعیت دهانی و استخوان‌های شما انجام دهد و راهنمایی‌های لازم را برای درمان دقیق و مطمئن به شما ارائه دهد.

از شما عزیزان بسیار قدردانیم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید. ما در این مقاله سعی کردیم 10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم و شما را با روش انجام ایمپلنت آشنا کنیم. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم در صورت هر گونه نظر، انتقاد و پیشنهادی می‌توانید از طریق سایت اسلامشهرینو آن را با ما درمیان بگذارید.

آیا ایمپلنت دندان گران است؟

ایمپلنت در نگاه اول گران‌تر از دیگر روش‌های جایگزینی دندان مانند دندان مصنوعی یا بریج به نظر می‌رسد
اما در مقایسه با دندان مصنوعی طول عمر بیشتری دارد.

چه موادی در ساخت ایمپلنت به کار برده می‌شود؟

ایمپلنت‌های امروزی از تیتانیوم، یعنی ماده زیست شیمیایی بادوامی ساخته می‌شود که به طور طبیعی به استخوان فک جوش می‌خورد و با آن یکی می‌شود.

ماندگاری ایمپلنت چقدر است؟

بسیاری از ایمپلنت‌ها بیش از 40 سال محکم و استوار در استخوان فک باقی می‌ماند.

5/5 - (18 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا