پزشکی و سلامت

بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر【سال 1402】🦷 + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر را به شما ساکنان این منطقه از تهران معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کنید و از خدمات دندانپزشکی مورد نیاز خود بهره‌ مند شوید. عصب کشی دندان شامل خارج کردن ریشه دندان، تمیز نمودن آن و شکل دادن به فضای کانال دندان می‌ باشد که از نفوذ باکتری‌ ها به سیستم اعصاب دندان جلوگیری خواهد نمود. توسط این روش می‌ توانید از دندان دردهای احتمالی خود جلوگیری نمایید و لبخند زیبا به چهره خود هدیه دهید. پس همراه ما باشید تا با برترین پزشکان عصب کشی در اسلامشهر آشنا شوید.

عصب کشی دندان چیست؟

عصب کشی دندان یا روت کانال یکی از پیچیده‌ ترین پروسه‌ های علم دندانپزشکی می‌ باشد که بسیاری از افراد در طول زندگی خود با آن سر و کار خواهند داشت. این روش به شما کمک می‌ کند تا از کشیدن دندان خود جلوگیری نمایید و تمامی عفونت‌ ها و پوسیدگی‌ ها را از سطح دندان پاکسازی کنید.

عوامل مختلفی ممکن است در طول زندگی موجب درد دندان‌ های شما شود که از مهم‌ ترین آن ها می‌ توان به عفونت اشاره نمود. اگر عفونت به بخش داخلی یا پالپ دندان و بخشی که رگ‌ های خونی و اعصاب دندان در آن قرار دارد برسد، تنها راه درمان آن عصب کشی دندان می‌ باشد. در صورتی که این روش درمانی به موقع بر روی دندان شما پیاده‌ سازی نشود ممکن است منجر به از دست دادن دندان شما شود و ظاهری ناپسند به لبخند شما نیز دهد.

در واقع عصب کشی به روشی گفته می‌ شود که در آن بخش داخلی و نرم دندان که در اصطلاح به آن پالپ دندان می‌ گویند و ریشه دندان و تمامی عصب‌ ها در آن قرار دارد را از عفونت پاکسازی می‌ کنند و سپس با مواد مخصوص پر می‌ نمایند تا مانع از، از دست رفتن دندان شما شوند. فرآیند عصب کشی دندان در مطب‌ های دندانپزشکی و تحت بی‌ حسی موضعی انجام می‌ شود و پزشک شما از اشعه ایکس برای تایید تشخیص خود استفاده خواهد نمود.

عصب کشی دندان هنگامی که پالپ دندان شما دچار التهاب شده باشد انجام می‌ شود و طی آن بخش بالایی دندان یا تاج دندان دست نخورده باقی خواهد ماند. از بین بردن پالپ دندان آسیب دیده روشی موثر جهت حفظ ساختار دندان‌ های شما می‌ باشد و زیبایی را برای دندان‌ هایتان به ارمغان خواهد آورد. اما از دلایل اصلی نیاز به عصب کشی دندان می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بروز ترک های سطحی و عمیق در نواحی مختلف در دندان
 • وارد شدن آسیب در اثر تصادف و هر حادثه دیگر
 • انجام چندیدن پروسه درمانی دندانپزشکی روی یک دندان
 • نشت پرکردگی قدیمی، که باعث بوجود آمدن پوسیدگی در زیر مواد شده است.
 • پوسیدگی عمیق به دلیل عدم رسیدگی و درمان سوراخ ها و حفره های موجود در دندان

پس هنگامی که مغز دندان شما دچار آزردگی شدید شده باشد می‌ بایست به بهترین دکتر عصب کشی مراجعه نمایید تا مراحل لازم بر روی دندان پوسیده شکل بگیرد. همچنین تمامی شما عزیزانی که از ظاهر دندان های خود راضی نمی باشید و به دنبال بهبود سلامت و زیبایی آن توسط پزشکان ماهر در این زمینه هستید، می توانید به بهترین کلینیک دندانپزشکی در اسلامشهر مراجعه نمایید و از خدمات تخصصی در این زمینه برخوردار شوید.

ویژگی بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر

عصب کشی دندان یکی از پیچیده ترین پروسه های علم دندانپزشکی می باشد که دارای مراحل بسیار حساسی است. این روش از اهمیت بسیاری برا سلامت دندان های شما برخوردار می باشد و می بایست به دست پزشکی متخصص در این زمینه انجام شود تا بتواند فرایند پاکسازی کانال را به خوبی انجام داده و درد شما را کاهش دهد.

تمامی شما عزیزان می بایست از مهارت و تجربه پزشک خود اطمینان حاصل نمایید تا برترین خدمات را در زمینه عصب کشی دندان دریافت کنید. بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر می بایست از ویژگی های برتری در این زمینه نسبت به سایر پزشکان برخوردار باشد که از مهم ترین ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر می بایست عفونت های موجود در قسمت های گوناگون دندان شما را به خوبی شناسایی نموده و اقدام به درمان آن نماید.
 • پزشک منتخب شما در زمینه عصب کشی می بایست پالپ هسته دندان شما را به صورت کامل پاکسازی و تخلیه کند و عفونت ها و باکتری ها را از آن جدا نماید.
 • پزشک شما در زمینه عصب کشی دندان می بایست مدارک تخصصی خود در رشته درمان ریشه و عصب کشی را از برترین دانشکده های کشور و یا خارج از کشور دریافت نموده باشد و از تخصص و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار باشد.
 • برترین پزشک عصب کشی در اسلامشهر می بایست مراحل عصب کشی دندان را به صورت اصولی و با دقت بالایی انجام دهد و هیچ گونه عارضه و یا خطری برای بیمار خود به وجود نیاورد.
 • بهترین دکتر عصب کشی می بایست در برترین کلینیک های دندانپزشکی در منطقه اسلامشهر در حال ارائه خدمات به مراجعان خود باشد.

هم چنین تمامی شما عزیزان با مراجعه به بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر می‌ توانید ناهنجاری های دندانی خود را برطرف نموده و سلامت و زیبایی را به دندان خود بازگردانید.

🥇 سطح پزشکتخصص لازم را برای درمان داشته باشد
❤️ برخورد با بیمارداشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
📝  مهارت و تخصصدارای تخصص کافی باشد
💰  هزینهتخصص و تجربه پزشک

10 تا از بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر را بشناسید!

دکتر محدثه هاشم زهی

دکتر محدثه هاشم زهی

دکتر محدثه هاشم زهی متخصص عصب کشی در منطقه اسلامشهر تهران می باشد که با کیفیت بالای خدمات خود توانسته است عنوان بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر را به خود اختصاص دهد. ایشان مدارک تخصصی خود را از دانشگاه شاهد در سال 2015 دریافت نمودند و دارای تسلط بالایی در ارائه خدمات خود می باشند. دکتر هاشم زهی تمامی خدمات خود را توسط تکنیک ها و متدهای روز دنیا ارائه خواهند داد. پس وقت را از دست ندهید و جهت برخورداری از خدمات مورد نیاز خود در زمینه عصب کشی دندان به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر محدثه هاشم زهی:

 •  دندانپزشکی اطفال و بزرگسالان
 • کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی لثه و درمان التهاب های لثه
 • درمان ریشه دندان و عصب کشی دندان ها
 •  ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

آدرس: تهران، اسلامشهر، باغ فیض، نرسیده به کوچه دوم، پلاک 993

شماره تماس: 02156350845

دکتر سولماز بیابانی

دکتر سولماز بیابانی

دکتر سولماز بیابانی در سال 2000 میلادی تحصیلات دندانپزشکی خود را در دانشگاه بوگامولتس واقع در شهر کیف کشور اوکراین در رشته دندانپزشکی گذراندند و سال 2006 موفق به درایفت مدرک تخصصی خود از این دانشگاه شدند. ایشان پس از بازگشت به کشور دوره های تکمیلی را در دانشگاه آزاد اصفهان گذراندند و از سال 1389 فعالیت دندانپزشکی خود را در درمانگاه شهدای فرهنگیان اسلامشهر آغاز نمودند.

دکتر بیابانی در سال 1392 کلینیک شخصی خود را در اسلامشهر تأسیس نمود و هم اکنون خدمات برتری را در این کلینیک ارائه می دهد. ایشان در سال 1393 جهت آموختن مهارت خود درزمینه دندانپزشکی، در کلاس‌ های ایمپلنت جهاد دانشگاهی شرکت کردند و در سال 1396 دوره حرفه‌ ای ایمپلنت را نزد دکتر مقدس گذراندند.

خدمات دکتر سولماز بیابانی:

 • ایمپلنت، بلیچینگ، دندانپزشکی اطفال
 • اندو و جراحی ریشه دندان ها
 • خدمات زیبایی شامل: طرح لبخند، کامپوزیت، لمینت، لومینیرز
 • پروتزهای دندانی شامل: متحرک، ثابت، زیرکونیا، ایمکس

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان باغ فیض، نبش کوچه 4 (عباس خوشدل)، پلاک 965

شماره تماس: 02156119500

دکتر حمید صادقی

دکتر حمید صادقی

دکتر حمید صادقی از برترین متخصصان عصب کشی در منطقه اسلامشهر می باشد که مقاله های بسیار معتبری در رشته تخصصی خود نشر داده است. ایشان توسط مهارت و تخصص بالای خود توانستند مراجعان بسیاری را جذب خود نموده و رضایت بیشتر از 90 درصد از آن ها را توسط کیفیت عالی خدمات خود کسب کنند. هم اکنون دکتر صادقی در کلینیک شخصی خود در اسلامشهر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. پس وقت را از دست ندهید و جهت دریافت خدمات جراحی در زمینه دندانپزشکی با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر حمید صادقی:

 •  عصب کشی دندان
 •  جراحی لثه و درمان عفونت و التهاب لثه
 •  درمان بیماری های دهان و دندان
 •  کامپوزیت و ارتودنسی
 • لمینت و بلیچینگ دندان ها
 • جراحی دندان عقل

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان آیت الله کاشانی، نبش خیابان ابوذر، ساختمان پزشکان شفا، طبقه اول

شماره تماس: 02156122381

دکتر هوشنگ اسماعیل نژاد

دکتر هوشنگ اسماعیل نژاد

دکتر هوشنگ اسماعیل نژاد دارای تخصص بالایی در زمینه درمان ریشه و روت کانال دندان می باشد و بورد تخصصی خود را در زمینه عصب کشی دریافت نموده است. ایشان هم اکنون تمامی خدمات خود را در کلینیک شخصی خود و بر اساس به روز ترین متد های روز دنیا ارائه می دهند و گزینه‌ ای مناسب برای شما عزیزان به شمار می روند. دکتر اسماعیل نژاد با بیش از 10 سال سابقه از باتجربه ترین پزشکان در زمینه عصب کشی دندان محسوب می شوند که شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده به او مراجعه نمایید و از خدمات مورد نیاز خود بهره مند شوید.

خدمات دکتر هوشنگ اسماعیل نژاد:

 •  عصب کشی دندان
 •  جراحی لثه و درمان عفونت و التهاب لثه
 •  درمان بیماری های دهان و دندان
 •  کامپوزیت و ارتودنسی
 • لمینت و بلیچینگ دندان ها
 • جراحی دندان عقل
 • درمان ریشه دندان

آدرس: تهران، اسلامشهر، انتهای خیابان تختی، ابتدای صادقیه، درمانگاه احیاء، طبقه سوم

شماره تماس: 02156155222

دکتر ارژنگ خلیلی

دکتر ارژنگ خلیلی

دکتر ارژنگ خلیلی یکی دیگر از بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر می باشد که دارای تخصص بالایی در زمینه درمان ریشه است. ایشان با سطح کیفی بالای خدمات خود توانستند رضایت بالایی از مراجعان خود کسب نمایند و به یکی از بهترین پزشکان فعال در زمینه عصب کشی تبدیل شوند. هم اکنون دکتر خلیلی آماده خدمت رسانی در حوزه های گوناگون دندانپزشکی از جمله عصب کشی دندان به تمامی شما عزیزان می باشد.

خدمات دکتر ارژنگ خلیلی:

 •  درمان ریشه دندان
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی فک و صورت
 • جراحی لثه و درمان التهاب لثه
 • درمان دندان درد و عصب کشی دندان ها

آدرس: تهران، اسلامشهر، انتهای خیابان کاشانی، روبه روی مسجد امام سجاد، ساختمان پزشکان، طبقه 2

شماره تماس: 02156153649

مراحل عصب کشی دندان

بی حسی موضعی: اولین مرحله از عصب کشی دندان بی‌ حسی موضعی توسط پزشک شما می‌ باشد. در این مرحله مقدار کمی از داروهای بی‌ حس کننده بر روی لثه شما و در نزدیکی دندانی که نیاز به عصب کشی دارد تزریق می‌ شود تا به صورت موضعی بی‌ حس شده و ادامه روند بر روی آن پیاده سازی شود. اگر عفونت دندان شما از مقدار معمول گذشته باشد ممکن است نیاز به زمان بیشتری برای بی‌ حس شدن دندان‌ هایتان داشته باشید.

همچنین توجه داشته باشید که دندانپزشک شما می‌ بایست برای کاهش عفونت دندان شما، داروهای آنتی بیوتیک تجویز کند و عصب کشی دندان را 15 روز پس از آن شروع نماید.

برداشتن پالپ دندان: مرحله دوم از عصب کشی دندان برداشتن پالپ دندان شما می‌ باشد. در این مرحله متخصص منتخب شما در قسمت بالای دندان شکاف کوچکی ایجاد می‌ کند تا بتواند پالپ دندان شما را مشاهده نماید. سپس پالپ آسیب دیده و ملتهب شده را با استفاده از ابزارهای ویژه‌ ای با دقت برمی‌ دارد تا بتواند به کانال عصبی دندان شما دسترسی پیدا کند و عصب دندان را از آن خارج نماید.

تمیز کردن دندان: پس از برداشتن پالپ نوبت به مرحله سوم و تمیز کردن دندان و همچنین تزریق آنتی بیوتیک‌ ها می‌ رسد. در این مرحله پس از برداشتن مغز دندان، کانال باز شده توسط آنتی بیوتیک پوشش داده می‌ شود تا مانع از ایجاد عفونت دوباره شود. سپس کانال دندان شما را ضدعفونی و تمیز نموده و توسط مواد مخصوص پر می‌ کنند.

پر کردن دندان: مرحله آخر مرحله پر کردن می‌ باشد که دندانپزشک شما شکاف کوچکی که ایجاد کرده بود را با مواد مخصوص به صورت موقت پر می‌ کند تا بتواند تمامی درز های کانال را مسدود نماید.

مراحل عصب کشی دندان

توصیه‌ های بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر

پس از اتمام تمامی مراحل ذکر شده برای عصب کشی دندان می‌ بایست مراقبت هایی را تحت عنوان مراقبت های پس از عصب کشی رعایت فرمایید تا از بروز عفونت دوباره جلوگیری نموده و درد دندان خود را به صورت کامل بهبود بخشید. از مهم ترین مراقبت های توصیه شده توسط بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پس از عصب کشی تا 1 هفته در صورت امکان از مصرف دخانیاتی همچون قلیان و سیگار پرهیز کنید تا از عفونت دوباره پالپ دندان خود جلوگیری نمایید.
 • پس از عصب کشی دندان، مسواک زدن و استفاده از نخ دندان به روش صحیح را فراموش نکنید و جهت پاکسازی کامل جرم دندان های خود از دهان شوی استفاده کنید.
 • اگر درد دندان شما بیش از چند روز ادامه داشت به بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر جهت بررسی دندان عصب کشی شده مراجعه کنید.
 • از خمیر دندان های حاوی فلوراید برای شستشوی دندان های خود استفاده کنید تا تمامی جرم بین دندان هایتان را پاکسازی کنید و از نیاز به روش هایی همچون عصب کشی جلوگیری کنید.
 • از جویدن مواد غذایی و هر گونه ماده و خوراکی های سفت با دندانی که به تازگی آن را عصب کشی نموده اید خودداری نمایید.

کلام آخر

عصب کشی یکی از پروسه های مهم دندانپزشکی می باشد و در مواردی انجام می‌ شود که آسیب های غیر قابل جبرانی به پالپ دندان وارد شده باشد و چاره‌ای جز تمیز کردن و پر کردن آن با مواد مخصوص وجود نداشته باشد. از مهم ترین دلایل آسیب رسیدن به پالپ دندان می توان به شکستن دندان طی یک حادثه همچون زمین‌ خوردن، پوسیدگی های عمیق درمان نشده و نشت پرکردگی های قدیمی دندان اشاره نمود.

در این مقاله سعی داشتیم که اطلاعاتی جامع از نحوه پاکسازی کانال دندان و همچنین معرفی بهترین دکتر عصب کشی در اسلامشهر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سپاس گزاریم که تا انتها همراه ما بودید. امیدوار هستیم که این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. لطفا نظرات و انتقادات خود را از طریق سایت اسلامشهرینو با ما در میان بگذارید.

آیا به طور معمول پس از عصب کشی باید آنتی بیوتیک مصرف نمود ؟

تنها در شرایط بروز تب و لرز ، تورم زیاد در حد تغییر شکل صورت، با تشخیص پزشک متخصص باید آنتی بیوتیک مصرف نمود.

چه زمانی عصب کشی دندان لازم است؟

هنگام پوسیدگی، آبسه یا آسیبهایی مانند شکستگی یا ترک خوردن دندان، عصب کشی باید انجام شود.

آیا لیزر در عصب کشی کاربرد دارد؟

عصب کشی با لیزر وجود ندارد تنها لیزر برای ضد عفونی کردن کانال دندان عصب کشی شده مورد استفاده قرار میگیرد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا