غذا و خوراکی

بهترین جگرکی در اسلامشهر⭐【سال1402】+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین جگرکی در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم؛ امروزه غذا خوردن در رستوران جزو تفریحات و اوقات فراغت مردم محسوب می شود از این رو تعداد طرفداران آن ها بسیار زیاد است؛ اسلامشهر جزو شهرهای بزرگ استان تهران است که به دلیل جمعیت زیاد آن، رستوران های متعددی در حال فعالیت اند تا بهترین و باکیفیت ترین غذاها را به مردم ارائه دهند؛ برخی از این رستوران ها، تنها جگر، دل، قلوه، کباب کوبیده و … به مشتریان ارائه می دهند که با نام جگرکی معروف می باشند؛ اگر شما نیز قصد یافتن جگرکی خوب در اسلامشهر را دارید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین جگرکی در اسلامشهر کجاست؟

میزان تقاضا در اسلامشهر برای رستوران هایی که جگر طبخ می کنند بسیار زیاد است، همین مسئله موجب شده که تعداد این رستوران ها بسیار افزایش یابد؛ برخی از این رستوران ها با لقب بهترین جگرکی در اسلامشهر شناخته می شوند زیرا بهترین و منحصر به فردترین خدمات و سرویس ها را در اختیار تک تک مشتریان قرار می دهند؛ در هر یک از این رستوران ها جگر و کباب به خوبی پخته می شوند و طعم بسیار لذیذ دارند.

بهترین جگرکی در اسلامشهر به رستورانی گفته می شود که دارای کارکنان و پرسنل بسیار حرفه ای و مجرب است و آن ها می توانند سرویس های همراه غذا را تمام و کمال در اختیار مشتریان قرار دهند؛ این جگرکی ها از ابزار پخت و پز کاملا حرفه ای و مدرن استفاده می کنند تا نظر تک تک مشتریان خود را جلب کنند.

بهترین جگرکی در اسلامشهر کجاست؟

ویژگی های بهترین جگرکی در اسلامشهر

بهترین جگرکی در اسلامشهر باید از برخی ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد برخوردار باشد تا بتواند خدمات بسیار خوبی را به هر یک از مشتریان مراجعه کننده ارائه دهد؛ برخی از این ویژگی ها در ادامه ذکر می شوند:

 • جگرکی باید در موقعیت مکانی بسیار خوبی در اسلامشهر احداث شده باشد تا مشتریان بتوانند به راحتی به آن جا دسترسی داشته باشند و از خدمات خوب آن استفاده کنند.
 • بهترین جگرکی در اسلامشهر باید دکوراسیون و طراحی داخلی بسیار خوب و مناسبی داشته باشد؛ این جگرکی باید سعی کند میز و صندلی هایی را در فصل تابستان، بیرون از مغازه قرار دهد تا مشتریان در صورت دلخواه در فضای باز غذای خود را میل کنند.
 • جگرکی باید دارای پرسنل و کارکنان کاملا مجرب باشد که بتوانند غذا را به خوبی برای افراد طبخ کنند و در اختیارشان قرار دهند.
 • بهترین جگرکی در اسلامشهر باید نکات و توصیه های بهداشتی را به خوبی رعایت کند تا سلامت هیچ یک از بیماران به خطر نیفتد.
 • جگرکی باید تنوع غذایی داشته باشد یعنی علاوه بر جگر به مشتریان خوش گوشت و دل و قلوه و انواع کباب را طبخ کند.

اگر به خوردن غذاهای فست فودی نیز علاقه بسیار زیادی دارید، می توانید به مقاله بهترین فست فود در اسلامشهر مراجعه نمایید و رستوران مورد نظر خود را بیابید.

5 تا از بهترین جگرکی در اسلامشهر را بشناسید!

جگرکی مهدی

جگرکی مهدی

جگرکی مهدی یکی از بهترین جگرکی در اسلامشهر است که پرسنل و کارکنان آن بهترین خدمات را در اختیار هر یک از مشتریان قرار می دهند؛ در این رستوران جگرها به خوبی پخته می شوند تا سلامتی هیچ یک از مشتریان به خطر نیفتد و در ضمن نکات بهداشتی به خوبی رعایت می شوند؛ این جگرکی در موقعیت مکانی بسیار خوبی در اسلامشهر قرار گرفته است و مشتریان می توانند به راحتی به آن جا دسترسی داشته باشند.

آدرس: اسلامشهر، الهیه، کوچه بهار5، پلاک 33

جگرکی مهرداد

جگرکی مهرداد

جگرکی مهرداد جزو جگرکی های بسیار معروف و خوب در سطح اسلامشهر می باشد که با لقب بهترین جگرکی در اسلامشهر شناخته می شود؛ در این جگرکی کباب های بسیار لذیذی طبخ می شوند که مشتریان بسیار لذت می برند؛ رضایت تک تک مشتریان جزو اولویت های این رستوران می باشد که همین مسئله موجب افزایش تعداد مشتریان شده است؛ در این جگرکی همراه غذا نان تازه و سبزی و لیمو تازه سرو می شود؛ جگرکی مهرداد تا نیمه های شب نیز باز است و پذیرای مشتریان عزیز می باشد؛ مشتریان می توانند هم در محیط باز هم در محیط بسته غذای خود را میل کنند.

آدرس: اسلامشهر، سرنوری، کنار گذر بسیج

جگرکی آیدا

جگرکی آیدا

جگرکی آیدا یکی از بهترین جگرکی در اسلامشهر است که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ این جگرکی در اکثر ساعات شبانه روز شلوغ است و با استقبال بی نظیر مردم مواجه می شود؛ در این جگرکی غذاهای بسیار لذیذ و دلچسبی در اختیار مشتریان قرار می گیرد؛ نظافت و نکات بهداشتی به خوبی در این جگرکی رعایت می شوند که همین مسئله موجب جلب نظر بسیاری از افراد شده است؛ در جگرکی آیدا، نان تازه پخت می شود و به مشتریان ارائه می گردد.

آدرس: اسلامشهر، سرنوری، کنار گذر بسیج

جگرکی چاشنی

جگرکی چاشنی

جگرکی چاشنی یکی از بهترین جگرکی در اسلامشهر است؛ این جگرکی محیط بسیار شیک و مدرن دارد که بهترین خدمات را در اختیار تک تک مشتریان قرار می دهد؛ در این جگرکی بهترین غذاها از جمله جگر، دل، قلوه، کباب کوبیده، جوجه کباب و … همراه با نان داغ به مشتریان ارائه می شود؛ جگرکی چاشنی جزو جگرکی های بسیار حرفه ای در اسلامشهر است که در سایر نقاط تهران، شعبه های بسیار زیاد دارد.

آدرس: اسلامشهر، بعد از خیابان دانشگاه، زیر پل هوایی

جگرکی شاتوت

جگرکی شاتوت

جگرکی شاتوت یکی از بهترین جگرکی های سطح شهر اسلامشهر می باشد که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ در این جگرکی خدمات منحصر به فردی به مشتریان ارائه می شود؛ غذاهای بسیار لذیذ و دلچسبی در این جگرکی ها ارائه می گردد که موجب جلب نظر مشتریان شده است؛ به دلیل بالا بودن میزان رضایت مشتریان، هر روزه تعداد مشتریان این جگرکی افزایش می یابد؛ اگر شما قصد خوردن یک غذای لذیذ در اسلامشهر را دارید، می توانید به جگرکی شاتوت مراجعه نمایید.

آدرس: اسلامشهر، خیابان بسیج مستضعفین، نبش خیابان سلمان فارسی

هزینه جگر در اسلامشهر

به طور کلی رستوران هایی که برای مشتری جگر و کباب سرو می کنند، شهرت بسیار زیادی بین مردم دارند و هزینه مقرون به صرفه ای از مشتریان نسبت به رستوران های دیگر اخذ می کنند؛ اما مقدار مبلغی که باید برای این خدمات از مشتریان اخذ شود به موارد مختلفی ممکن است بستگی داشته باشد؛ به عنوان مثال تعداد سیخ های جگر و کباب موجب افزایش یا کاهش هزینه ها می گردد؛ همچنین دکوراسیون و میزان کیفیت یک مغازه جگرکی مورد موثری در نظر گرفته می شود.

در ضمن مبلغ پرداختی، به نوع جگر یا کبابی که سفارش می دهید نیز بستگی دارد زیرا هزینه جگر با هزینه کباب یا جوجه متفاوت است؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری هستند که می توانند بر روی هزینه میل کردن جگر اثر بگذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید از جگرکی های معرفی شده پرس و جو کنید.

اگر شما در این شهر قصد خوردن سایر غذاهای ایرانی را دارید، می توانید به مقاله بهترین رستوران ایرانی در اسلامشهر مراجعه نمایید تا رستوران مورد نظر خود را بیابید.

هزینه جگر در اسلامشهر

انواع غذاها در جگرکی

در جگرکی تنها جگر طبخ نمی شود و متناسب با سلیقه مشتریان، کباب های مختلف دیگر در اختیارشان قرار می گیرد؛ این غذاها شامل موارد زیر می باشند:

 • جگر
 • خوش گوشت
 • دل
 • قلوه
 • کباب کوبیده
 • جوجه کباب
 • قارچ کبابی
 • جگر پیچ
 • جوجه پیچ
 • خوئک
 • بال و کتف کبابی

کلام آخر

بسیاری از افراد علاقه زیادی به میل کردن جگر و کباب دارند، از این رو برای وعده های غذایی خود به دنبال جگرکی های محبوب هستند؛ در اسلامشهر نیز میزان تقاضا برای یافتن جگرکی بسیار زیاد است، به همین دلیل در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با جگرکی در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن 10 تا از بهترین جگرکی در اسلامشهر را به شما معرفی کردیم تا جگرکی مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در این باره دارید، می توانید با جگرکی های معرفی شده در سایت اسلامشهرینو در میان بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا