غذا و خوراکی

بهترین سفره خانه در اسلامشهر⭐【سال1402】+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین سفره خانه در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم؛ اسلامشهر یکی از شهرهای بسیار پرجمعیت استان تهران است که دارای رستوران و سفره خانه های متعدد می باشد؛ تعداد زیادی از جمعیت این شهر به سفره خانه های این شهر جهت میل کردن غذاهای لذیذ و استفاده از سرویس های چای و قلیان و دسر و گذراندن اوقات فراغت خود مراجعه می کنند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهید سفره خانه های بسیار دنج و زیبا اسلامشهر را بیابید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین سفره خانه در اسلامشهر کجاست؟

همان طور که گفته شد در شهر بزرگ اسلامشهر، سفره خانه های متعددی وجود دارند که با لقب بهترین سفره خانه در اسلامشهر شناخته می شوند؛ هر یک از این رستوران ها غذاهای بسیار لذیذی برای مشتریان خود طبخ و سرو می کنند و در ضمن هر یک از این غذاها از مواد غذایی بسیار باکیفیت و ارگانیک تهیه می شوند؛ سفره خانه ای که در اسلامشهر احداث شده است می تواند خدمات بسیار منحصر به فردی به هر یک از مشتریان ارائه دهد.

در هر یک از سفره خانه های این شهر، چند آشپز حاذق در حال فعالیت اند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که رضایت مشتریان را جلب کنند؛ بهترین سفره خانه در اسلامشهر دارای ظاهر بسیار جذاب و زیبا می باشد که هر یک از افراد با دیدن دکوراسیون، جذب آن سفره خانه می شود.

بهترین سفره خانه در اسلامشهر کجاست؟

معیارهای انتخاب بهترین سفره خانه در اسلامشهر

زمانی که قصد انتخاب بهترین سفره خانه در اسلامشهر را دارید باید به هر یک از ویژگی های یک سفره خانه توجه نمایید؛ ابتدا باید به موقعیت مکانی سفره خانه توجه کنید زیرا باید بتوانید به راحتی به آن جا دسترسی داشته باشید؛ مورد دیگری که باید زمان انتخاب سفره خانه به آن اهمیت دهید، غذاهای طبخ شده در رستوران است زیرا در صورت باکیفیت بودن غذاهای رستوران، سلامت مشتریان حفظ می شود.

معیار مهم دیگر جهت انتخاب کردن سفره خانه، توجه به تمیزی ظاهر رستوران و غذاها می باشد زیرا رعایت نظافت و بهداشت تاثیر بسزایی در نمای سفره خانه دارد و مشتریان بیشتر جذب آن جا می شوند؛ اگر قصد قلیان کشیدن و خوردن دم نوش های خاص دارید، باید به لیست سفارش توجه کنید زیرا ممکن است سفارش شما در لیست وجود نداشته باشد؛ معیار مهم دیگر هزینه سرویس ها و غذاهای سفره خانه می باشد زیرا باید مبلغ این خدمات با هزینه ای که شما می خواهید بپردازید تناسب داشته باشد.

10 تا از بهترین سفره خانه در اسلامشهر را بشناسید!

سفره خانه گل یخ

سفره خانه گل یخ

سفره خانه گل یخ یکی از بهترین سفره خانه در اسلامشهر می باشد؛ در این سفره خانه خدمات منحصر به فرد در اختیار هر یک از مشتریان قرار می گیرد؛ غذاها و قلیان ها و سرویس های بسیار خوب در لیست سفارش این رستوران وجود دارد که مشتریان می توانند مطابق سلیقه شان، غذا و سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنند؛ نظافت و نکات بهداشتی به خوبی در این رستوران رعایت می شود؛ سلامتی مشتریان و رضایت آن ها در اولویت این سفره خانه قرار دارد؛ افراد می توانند برای سرو غذا و استفاده از سرویس های دیگر هم فضای باز هم فضای بسته را انتخاب کنند.

آدرس: اسلامشهر، کمربندی الغدیر، به سمت واوان، 200 متر مانده به نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 56115083

سفره خانه سیب ترش

سفره خانه سیب ترش

سفره خانه سیب ترش یک باغچه رستوران بسیار زیبا و جذاب است که محیط آن کاملا دلچسب می باشد؛ در این سفره خانه خدمات و سرویس دهی به بهترین نحو در اختیار هر یک از مشتریان قرار می گیرد؛ رضایت مشتریان در اولویت کارکنان این سفره خانه قرار دارد؛ نه تنها محیط سفره خانه بلکه غذاهای طبخ و سرو شده در سفره خانه کاملا تمیز می باشند؛ سفره خانه سیب ترش یکی از بهترین سفره خانه در اسلامشهر است.

آدرس: اسلامشهر، اتوبان الغدیر، 300 متر جلوتر از پمپ بنزین الغدیر

تلفن تماس: 56371700

سفره خانه دیدار

سفره خانه دیدار

سفره خانه دیدار یکی از بهترین سفره خانه در اسلامشهر است؛ در این سفره خانه نه تنها سرویس چای و قلیان، بلکه غذاهای ایرانی و دسرهای بسیار لذیذ به مشتریان ارائه می شود؛ در این سفره خانه پرسنل و کارکنان بسیار حرفه ای مشغول به کار اند که هر لحظه پاسخگوی مشتریان می باشند و سرویس دهی می کنند؛ در غذاهای سرو شده در سفره خانه، از مواد غذایی بسیار باکیفیت و مناسب استفاده می شود که همین مسئله موجب شهرت این سفره خانه بین مردم شده است.

آدرس: اسلامشهر، بلوار قائمیه، میدان سوم قائمیه

تلفن تماس: 56466005

سفره خانه صنوبر

سفره خانه صنوبر

سفره خانه صنوبر یکی از بهترین سفره خانه در اسلامشهر می باشد؛ این سفره خانه در بهترین لوکیشن در این شهر احداث شده است که همین مسئله موجب جذب مشتری های بسیاری شده است؛ سفره خانه صنوبر ویژگی های منحصر به فرد متعدد از جمله طبخ غذاهای بسیار لذیذ، سرویس دهی کامل، رعایت نکات بهداشتی دارد؛ هر یک از پرسنل و کارکنان این سفره خانه سعی بر این دارند که احترام مشتریان خود را حفظ کنند و با آن ها برخورد بسیار مودبانه ای داشته باشند.

آدرس: اسلامشهر، کمربندی الغدیر، به سمت واوان، بعد از نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 09039008176

سفره خانه سپیدار

سفره خانه سپیدار

سفره خانه سپیدار جزو سفره خانه قدیمی اسلامشهر است که کارکان و پرسنل آن تجربه بسیار زیادی در زمینه خدمات رسانی به مردم دارند؛ در این سفره خانه از بهترین و باکیفیت ترین مواد غذایی و ظروف برای ارائه غذا استفاده می شود؛ ظاهر این سفره خانه بسیار زیبا و دلپسند است که همین مسئله خود موجب جلب نظر بسیاری از افراد شده است.

آدرس: اسلامشهر، اتوبان الغدیر، به سمت میدان نماز، بعد از پمپ بنزین امام رضا

تلفن تماس: 09129582378

ویژگی های بهترین سفره خانه در اسلامشهر

هر یک از سفره خانه های اسلامشهر باید از برخی ویژگی ها و خصوصیات برخوردار باشد که در ادامه برخی از آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

  • یک سفره خانه باید ظاهر و دکوراسیون سنتی داشته باشد زیرا دکوراسیون مدرن مناسب یک سفره خانه نیست.
  • در بهترین سفره خانه در اسلامشهر باید غذاهای سنتی و اصیل ایرانی از جمله آبگوشت، کباب، کوفته، میرزاقاسمی و … طبخ و سرو شوند تا مشتریان لذت کافی را ببرند.
  • در سفره خانه باید نوشیدنی هایی سرو شود که حالت سنتی دارند؛ این نوشیدنی ها شامل انواع چای، انواع دمنوش های گیاهی، دوغ سنتی و … است.
  • از زمان های گذشته تاکنون اکثر سفره خانه ها همراه غذا، قلیان نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دادند و در حال حاضر نیز قلیان در برخی از این سفره خانه ها متناسب با نیاز مشتریان باید ارائه شود.
  • ظروف مورد استفاده در سفره خانه باید با ظروف بهترین فست فود در اسلامشهر متفاوت باشد یعنی باید ظروف برای سرو غذا نیز سنتی و خاص باشند تا نظر مشتری را جلب کنند.
ویژگی های بهترین سفره خانه در اسلامشهر

هزینه غذا در سفره خانه چقدر است؟

در بهترین سفره خانه در اسلامشهر برای سرو غذا برای مشتریان هزینه مقرون به صرفه ای اخذ می شود؛ ممکن است این سوال به ذهن تان خطور کند که هزینه سرو غذا و سرویس های دیگر در یک سفره خانه در اسلامشهر چه مقدار است؟ نمی توان برای این سوال پاسخ دقیق داد زیرا موارد مختلف بسیاری هستند که می توانند موجب افزایش یا کاهش هزینه های پرداختی شوند.

در صورتی که مشتری غذاهایی که مواد ارگانیک قیمت بالا دارند، سفارش دهند و در ضمن سرویس های دیگر از جمله چای، کیک، دمنوش، قلیان و … را در لیست سفارش شان قرار دهند، امکان افزایش قیمت وجود دارد؛ همچنین میزان کیفیت خدمات رستوران مورد بسیار موثری است زیرا ممکن است با افزایش میزان کیفیت خدمات، هزینه ها نیز بیشتر شود.

در صورتی که شما می خواهید از هزینه غذا و سرویس های دیگر بهترین سفره خانه در اسلامشهر مطلع شوید، می توانید از سفره خانه های معرفی شده پرس و جو کنید.

انواع سفره خانه در اسلامشهر

در اسلامشهر چند نوع سفره خانه وجود دارد که هر یک مشتریان خاص خود را دارند؛ در ادامه انواع آن را برای شما شرح خواهیم داد:

  • سفره خانه های پوشیده
  • سفره خانه های روباز
  • سفره خانه های ترکیبی

هر یک این سفره خانه ها مطابق سلیقه عده ای از افراد است؛ اکثر مشتریان برای فصل زمستان سفره خانه های سرپوشیده را انتخاب می کنند و برخی از افراد سفره خانه های روباز را مناسب فصل تابستان می دانند؛ سفره خانه هایی که هر دو محیط را دارند، مشتری می تواند در هر فصلی محیط مورد نظر خود را انتخاب کند.

کلام آخر

در شهر اسلامشهر، سفره خانه های متعدد و متنوعی وجود دارد که در هر یک از این سفره خانه ها بهترین خدمات و غذا به مشتریان ارائه می شود؛ فضای سنتی این سفره خانه موجب جلب نظر بسیاری از افراد شده است، از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با سفره خانه در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن 10 تا از بهترین سفره خانه در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم، در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با خدمات سفره خانه ها دارید، می توانید با سفره خانه های معرفی شده در سایت اسلامشهرینو در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا