حقوقی

بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر【سال 1402】⚖️+ لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. وکیل حقوقی به کسی گفته می شود که با مهارت و تخصص کافی جهت احقاق حق موکل خود جهت پیگیری و پیروزی در رای دادگاه تلاش می کند. اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات در زمینه مسائل حقوقی هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و همراه ما باشید.

وکیل حقوقی کیست؟

وکیل حقوقی به فردی می گویند که نماینده حقوقی و یا حقیقی شخصی در مسائل حقوقی باشد. وکیل حقوقی در مراجع مختلف اعم از قضایی و غیرقضایی فعالیت می کند. به فردی که وکیل حقوقی، مامور به احقاق حقوق مربوط به او شود را موکل می گویند. به عبارتی وکیل نماینده و نائب موکل می باشد. وکیل حقوقی می بایست به زبان قانونی و حقوقی مسط باشد و بتواند به بهترین از حق موکل خود دفاع کند.

وکیل حقوقی وظیفه دفاع از حقوقی موکل را در امور حقوق عمومی که شامل حق و حقوق که بین ادارات و نهادهای دولتی یا عمومی و امور حقوق خصوصی به عنوان مثال حق دادخواهی، حق اشتغال و … را دارد. تخصص یک وکیل حقوقی مربوط به دیوان عدالت اداری می باشد و از انواع تخصص های حقوقی می توان بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر، وکیل ملکی، وکیل مهاجرت، وکیل امور قراردادها، وکیل شرکت ها و وکیل چک و سفته را نام برد، برای مشورت با هرکدام از وکیل های نامبرده می توانید از بهترین وکیل اسلامشهر کمک بگیرید.

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری در چیست؟

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری در ماهیت و هدف آن‌ ها می باشد. در ادامه به توضیح این تفاوت‌ ها پرداخته ایم:

ماهیت دعاوی: دعاوی حقوقی بر اساس نقض حقوق مدنی و قراردادها بین افراد واقع می‌ شود. در حالی‌ که دعاوی کیفری بر اساس نقض قوانین جنایی و جرم‌ ها بنا می شود.

هدف دعاوی: هدف دعاوی حقوقی حفظ حقوق افراد و برقراری عدالت در روابط حقوقی است. به طور عمده به جبران خسارت‌ های مالی، تعیین حقوق و توافق بین طرفین مرتبط است. در عین حال هدف دعاوی کیفری شناسایی فرد مرتکب به جرم، اعمال مجازات قانونی و حفظ امنیت جامعه می باشد.

طرفین در دعاوی: در دعاوی حقوقی طرفین می‌ توانند اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند به عنوان مثال طرفین معامله کننده کارفرما و کارگر، صاحبان ملک و غیره باشند اما در دعاوی کیفری یکی از طرفین به خاطر جرم مشخصی دستگیر می شود و طرف دیگر شاکی پرونده، دادگاه، دادستان و شاهدان پرونده هستند.

مسئولیت: در دعاوی حقوقی مسئولیت مدنی و مالی مورد بحث قرار می‌ گیرد و طرف خسارت دیده جبران خسارت را مطالبه می‌ کند. در دعاوی کیفری مسئولیت جنایی و مجازاتی متهم بررسی می‌ شود و هدف قضاوت در پرونده است.

استانداردهای اثبات: در دعاوی حقوقی استانداردهای اثبات معمولا بر عهده شخص است و باید ثابت کند که حق و حقوقش پایمال شده است. در مقابل در دعاوی کیفری دادگاه باید به‌ طور قطعی و بر اساس شواهد و مدارک تصمیم بگیرد که آیا متهم علیه قانون اقدام به جرمی کرده است یا خیر.

این تفاوت‌ ها به‌ طور کلی نشان می‌ دهند که دعاوی حقوقی و کیفری دارای ماهیت و هدف متفاوتی هستند و از دیدگاه حقوقی با قوانین و مفاد قانونی متفاوتی سر و کار دارند.

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر

 • بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر سابقه طولانی در زمینه انجام پرونده حقوقی در تمام موضوع هایی حقوقی را دارد.
 • احاطه کامل داشتن به مواد قانونی، رای وحدت رویه و نحوه دادرسی به موضوع انواع پرونده ها یکی از ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر می باشد.
 • بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر میزان درصد برد بسیار بالا در پرونده های مشابه را دارد.
 • بهترین وکیل حقوقی توانایی مدیریت جلسه دادگاه را دارد.
 • قدرت کلام بالا از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر می باشد.
 • بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر با صداقت، مهارت و تخصص به موکل خود کمک می کند.
 • یکی از ویژگی های بهترین وکیل حقوقی امانت داری و رازداری موکل خود می باشد. امانت داری از صفات بارز وکلای خوب می باشد.
 • بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر حقیقت پرونده را از موکل خود پنهان نمی کند و اگر مدارک پرونده نشان دهد که در دادگاه پیروز نخواهد شد، نباید به او وعده پیروزی دهد.
 • بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر پیش از شروع دادگاه به طور کامل در جریان موضوع پرونده و جزئیات آن قرار می گیرد.
 • دریافت حق الوکاله منصفانه یکی از ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر می باشد.
🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر را بشناسید!

نسرین حیدربیگی

وکیل حقوقی نسرین حیدربیگی

سرکار خانم نسرین حیدربیگی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری با سابقه بیش از 1 دهه فعالیت در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی، مهاجرتی و دعاوی خانواده خدمات مشاوره حقوقی در شهرستان اسلامشهر ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • تحقیق و مشاوره حقوقی در تمامی زمینه های حقوقی
 • تنظیم کلیه قراردادهای نمایندگی
 • ثبت اختراعات، علائم تجاری و طرح های صنعتی
 • سازماندهی مشارکت وسرمایه گذاری مشترک بین تجار ایرانی
 • دعاوی مدنی و یا کیفری

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان مطهری،کوچه 4، پلاک 27، طبقه اول

شماره تماس: 09128025509

عباس مرادی

وکیل حقوقی عباس مرادی

جناب آقای عباس مرادی یکی از بهترین و مجرب ترین وکیل حقوقی در منطقه جنوب تهران می باشد. ایشان مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای داگستری مرکزی می باشند. شما می توانید برای پرونده های دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و مهاجرتی به ایشان مراجعه کنید.

تخصص و مهارت:

 • سازماندهی مشارکت وسرمایه گذاری مشترک بین تجار ایرانی
 • حزانت و نفقه
 • قانون اموال
 • دعاوی حقوقی

آدرس دفتر: اسلامشهر، شهرک مهدیه، جنب مجتمع گلستان، پلاک 625

شماره تماس: 09123030741

حسن وحدانی

وکیل حقوقی حسن وحدانی

جناب آقای حسن وحدانی دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران هستند و به صورت تخصصی در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. ایشان با توجه به علم و مهارتی که دارند می تواند شما را در تمامی زمینه های مشاوره حقوقی راهنمایی کنند.

تخصص و مهارت:

 • تحقیق و مشاوره حقوقی در تمامی زمینه های حقوقی
 • تنظیم کلیه قراردادهای نمایندگی
 • ثبت اختراعات، علائم تجاری و طرح های صنعتی
 • سازماندهی مشارکت وسرمایه گذاری مشترک بین تجار ایرانی
 • جمع آوری بدهی از راه قانونی و حقوقی
 • دعاوی مدنی و یا کیفری

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان زرافشان، کوچه 11

شماره تماس: 09127976041

ناصر داود زاده

وکیل حقوقی ناصر داود زاده

جناب آقای ناصر داود زاده وکیل پایه یک دادگستری در منطقه اسلامشهر می باشد. ایشان حق الوکاله منصفانه ای از مراجعه کنندگان دریافت می کند و این یکی از ویژگی های وی محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم وکالت نامه
 • وصیت و ارثیه
 • امور جدایی یا طلاق قانونی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه 11، پلاک 5، طبقه 3

شماره تماس: 09121996089

سمیه ابراهیمی

وکیل حقوقی سمیه ابراهیمی

خانم سمیه ابراهیمی یکی از بهترین وکلای در جنوب تهران می باشند. ایشان دارای تخصص و سابقه کاری بالایی در زمینه های حقوقی، کیفری،ملکی و بین المللی می باشند.

تخصص و مهارت:

 • تحقیق و مشاوره حقوقی در تمامی زمینه های حقوقی
 • ثبت اختراعات، علائم تجاری و طرح های صنعتی
 • دعاوی مدنی و یا کیفری
 • ارائه مشاوره کیفری
 • قانون اموال

آدرس دفتر: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، روبروری اتوبوس رانی، خیابان تعاون، ساختمان سپید، واحد 9

شماره تماس: 09125274300

معرفی انواع وکیل

 1. وکیل حقوقی: وکیل حقوقی به فردی گفته می شود که با توجه به اختیاراتی که موکل در قراداد به او داده است به صورت تخصصی با دانش گسترده در مراجع قضایی یا غیر قضایی با توجه به حفظ منافع موکل جهت پیروز شدن در رای دادگاه تلاش می کند.
 2. وکیل تخصصی: وکیل تخصصی به فردی گفته می شود که به صورت تخصصی و در زمینه های خاصی به موکل مشاوره می دهد و در عقد قرارداد موکل فقط حدود اختیارات مشخصی را با توجه به نیاز پرونده اش می دهد. وکیل تخصصی در یک زمینه خاصی تخصص دارد به عنوان مثال وکیل طلاق نمی تواند امورات وکیل تجاری را انجام د هد. وکیل تخصصی بیشتر در کشورهای پیشرفته طرفدار دارد.
 3. وکیل خانواده: وکیل خانواده در بسیاری از کشور ها دارای جایگاه ویژه ای می باشد که ایشان به حقوق و خانوادگی جهت فعالیت در امور مطالبات حق و حقوق ضایع شده اعضای خانواده تسلط دارد. در کشور ما وکیل خانوادگی بیشتر در در موضوعات مرتبط با مهریه، طلاق، ازدواج، حضانت و … فعالیت دارند.
 4. وکیل ملکی: وکیل ملکی به کسی می گویند که به صورت تخصصی در زمینه معاملات ملکی فعالیت می کند. ایشان به موکل خود برای جلوگیری از ورود ضرر و زیان در معاملات ملکی کمک می کند.
 5. وکیل مهاجرت: وکیل مهاجرت در مسائل حقوقی در زمینه مهاجرت به صورت قانونی فعالیت می کند و دارای تخصص و دانش بالایی می باشد. ایشان اطلاعات کامل از مسائل مربوط به مهاجرین در کشورهای دیگر را دارد و می تواند به راحتی کارهای مهاجرت را به صورت اصولی انجام دهد. یکی از اصلی ترین کارها قبل از مهاجرت، مشاوره گرفتن از یک وکیل مهاجرت می باشد.
 6. وکیل امور قراردادها: وکیل امور قراردادها به شما در زمینه بستن هر نوع قرارداد مانند قرارداد کاری، رهن، فروش و … کمک می کند.
 7. وکیل شرکت ها: وکیل شرکت ها با توجه به اطلاعات کاملی که از یک شرکت تجاری یا غیرتجاری دارند می توانند از بروز موانع و مشکلات در تمامی امور شرکت ها جلوگیری کنند و یکی از نیازهای تمامی شرکت ها محسوب می شود.
 8. وکیل چک و سفته: وکیل چک و سفته به موکل خود مشاوره می دهد که در چه شرایطی و چگونه چک یا سفته را بگیرد و یا تحویل بدهد.
انواع وکیل

توصیه های بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر

 • داشتن مهارت اجتماعی بالا یکی از فاکتورهای اصلی در انتخاب وکیل جهت دفاع از حقوق شما در دادگاه می باشد.
 • مهارت های اصلی که بهترین وکیل باید داشته باشد قدرت داوری بالا و قدرت تحلیل می باشد که این مهارت ها تاثیر مستقیم بر روی نتیجه دادگاه خواهد داشت و به وکیل کمک می کند مسائل را کامل و جامع تحلیل کنند و با توجه به هدفشان قاضی را تحت تاثیر قرار دهد و در دادگاه پیروز شود.
 • داشتن روحیه شکست ناپذیری از مهم ترین آیتم های بهترین وکیل حقوقی می باشد که ایشان با پشتکار و استقامت در جهت پیروزی در رائ دادگاه تلاش می کند و به هدف اصلی خود می رسد.
 • داشتن خلاقیت یکی دیگر از نکات در انتخاب وکیل می باشد. وکیل حقوقی خوب باید بتواند با توجه به توانایی خود از قوانینی که او را در برد یک دادگاه کمک می کند استفاده کند و مسیر پرونده را طبق خواسته خود پیش ببرد.
 • بهترین وکیل حقوقی نباید به هیچ عنوان به موکل خود قول بدهد و تضمین بدهد. ایشان باید در زمینه آن پرونده تلاش خود را کند و به هیچ عنوان قبل از نتیجه دادگاه نباید آن را پیش بینی کند.
 • در انتخاب وکیل حقوقی توجه داشته باشید که وکیل مودر نظرتان درک کامل از بندها و تبصره های قرارداد را داشته باشد تا بتواند به صورت قانونی شما را در مسیر پرونده کمک کند.

لزوم وکیل حقوقی در مسائل حقوقی و قضایی

در جامعه امروز به حدی مناسبات و تعاملات اجتماعی افزایش چشمگیری داشته است که این امکان وجود دارد خود به خود اختلافاتی بین افراد جامعه به وجود بیاید. در نتیجه لازم است نهاد حقوقی به این اختلافات رسیدگی کند.

زمانی که افراد حقوقی و حقیقی در مباحثی از قبیل حقوق خصوصی و حقوق عمومی که قبل تر در مورد آن صحبت کردیم، بخواهند که حق و حقوق در جامعه رعایت شود به وکیل اجتیاج دارند. منظور از نیاز داشتن به وکیل در این مباحث، برقرار کردن حقوق خصوصی است.

کلام آخر

وکیل حقوقی به فردی گفته می شود که پرونده وکالت دارد و می تواند به دادگاه مراجعه کند و از حق و حقوق موکل خود به صورت قانونی دفاع کند. موکل می بایست به وکیل خود اعتماد کند و تمام جزئیات پرونده را به او توضیح دهد تا وکیل بتواند ایشان را برای پیروزی در دادگاه کمک کند.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین وکیل حقوقی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها از خدمات دریافت مشاوره در امور و مسائل حقوقی بهره ببرید. سپاسگذاریم که تا انتها مطالب همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفاً پیشنهادات و نظرات خود را از طریق سایت اسلامشهرینو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا