تعمیراتخدمات

معرفی بهترین صافکاری و نقاشی در اسلامشهر【سال 1402】⭐️+ لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین صافکاری و نقاشی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. در صافکاری و نقاشی خودرو به تعمیر آسیب های وارد شده به بدنه خودرو می پردازیم. اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات صافکاری و نقاشی هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

صافکاری و نقاشی چیست؟

صافکاری و نقاشی از پرکاربردترین شاخه های تعمیرات خودرو محسوب می شود که صافکاری بخش سخت افزاری تعمیرات خودرو محسوب می شود و وظیفه تعمیرکار تعمیر و ترمیم قطعات بدنه خودرو می باشد. صافکاری به دو صورت صافکاری بدون ریزش رنگ و صافکاری با ریزش رنگ انجام می شود. صافکاری بدون ریزش رنگ زمانی انجام می شود که در بدنه خودرو فقط تورفتگی ایجاد شود و به رنگ بدنه خودرو آسیب نرسیده باشد. صافکاری با ریزش رنگ زمانی انجام می شود که در هنگام حادثه رنگ بدنه خودرو آسیب دیده باشد. نقاشی خودرو مرحله آخر صافکاری می باشد، زمانی انجام می شود که به رنگ بدنه خودرو آسیب وارد شده باشد و صافکاری با ریزش رنگ در این مرحله انجام می شود.

صافکاری و نقاشی خودرو به دلیل اینکه به ظرافت و دقت بالایی نیاز دارد امروزه به عنوان یک هنر شناخته شده است. هزینه های صافکاری و نقاشی خودرو با توجه به نوع خودرو، استفاده از ابزارهای خاص در صافکاری، تجربه و مهارت تعمیرکار و میزان آسیب به خودرو می باشد.

صافکاری و نقاشی چیست؟

ویژگی های بهترین صافکاری و نقاشی در اسلامشهر

 • بهترین صافکاری و نقاشی در اسلامشهر از کادری مجرب و کارآزموده جهت خدمات رسانی به مشتریان استفاده می کند.
 • بهترین صافکاری و نقاشی خودرو با توجه به کیفیت ارائه خدمات از مشتریان هزینه دریافت می کند.
 • بهترین صافکاری و نقاشی خودرو در اسلامشهر قبل از شروع کار تمام مراحل را با جزئیات و قیمت به مراجعه کنندگان ارائه می دهد.
 • بهترین صافکاری و نقاشی خودرو در اسلامشهر اگر بعد از صافکاری خودرو نیاز به نقاشی داشته باشد می بایست با دقت بالا دقیقا از همان کد رنگی که توسط خودروسازی مشخص شده است استفاده کند و به صورتی نقاشی خودرو را انجام می دهد که هیچ مرزی در آن وجود نداشته باشد.
 • بهترین صافکاری و نقاشی خودرو در اسلامشهر قبل از شروع به کار تمام قطعات اضافی روی بدنه جدا می کند  و پس از اتمام کار قطعات را به درستی متصل می کند.
 • بهترین صافکار در اسلامشهر در صورت امکان انجام مراحل کار را بدون استفاده از رنگ را تضمین می کند.
 • بهترین صافکار در اسلامشهر سعی می کند قطعه ای از بدنه خودرو را تعویض نکند زیرا قطعه تعویض شده کیفیت قطعه اولیه خودرو را نخواهد داشت و از هزینه زیادی هم برخوردار است.

10 تا از بهترین صافکاری و نقاشی در اسلامشهر را بشناسید!

صافکاری مهران PDR

صافکاری مهران

انجام خدمات صافکاری نقاشی و لیسه گیری با کیفیت وبا بهترین ابزار روز دنیا در مجموعه تخصصی مهران PDR

✅استفاده از چسب ژیروکسی برای فرم کردن اولیه بدون آسیب به بافت رنگ و آلیاژ بدنه
✅استفاده از چسب حرارتی برار فرم کردن خط‌های فابریک
✅استفاده از مشتی و قالب تنه بدون رنگ بدون آسیب به رنگ
✅استفاده از نیش خوابون تفلون برای صاف کردن برآمدگی
✅استفاده از دستگاه بادگیری برای بدنه‌ای که قبلاً صافکاری بدون رنگ شده اما موج داره
✅استفاده از دستگاه نقطه جوش برای فرم کردن رکاب و صافکاری قسمت‌های سخت
✅استفاده از میله مخصوص صافکاری برای موج گیری بدنه
✅لیسه گیری حرفه‌ای با ترکیب رنگ خود ماشین
✅ ریکاوری رنگ خودرو با دستگاه پولیش و بهترین اجناس توی بازار

پذیرش خودرو فقط با هماهنگی قبلی امکان پذیر میباشد.

شماره تماس: 09120646104

آدرس:میدان قائم به سمت کلمه بعد از اکبر جوجه صافکاری مهران PDR

صافکاری و نقاشی حسن

صافکاری و نقاشی حسن

صافکاری و نقاشی حسن یکی از بهترین صافکاری ها در منطقه اسلامشهر با سابقه بیش از 1 دهه فعالیت می باشد. این صافکاری و نقاشی برای اولین بار در ایران با تجهیزات و متخصصین مجرب خودرو کاملا آثار تگرگ زدگی را رفع می نماید.

خدمات:

 • تعویض لنت خودرو
 • صفرشویی
 • سبزشویی
 • پولیش اتومبیل
 • صافکاری و نقاشی

آدرس: اسلامشهر، کنارگذر بسیج، گاراژ سعدی

شماره تماس: 09128504370

صافکاری و نقاشی دیزل

صافکاری و نقاشی دیزل

صافکاری و نقاشی دیزل با سابقه 15 سال فعالیت در این حوزه و با بهره گیری از به روزترین و مدرن ترین تجهیزات و با استفاده از تعمیرکاران مجرب و با مهارت بالا، بهترین خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.

خدمات:

 • نقاشی خودرو
 • صافکاری خودرو
 • سرامیک
 • پولیش
 • دیتیلینگ
 • احیای رنگ

آدرس: اسلامشهر، شهرک سالور، بلوار الغدیر

صافکاری و نقاشی بوکانی

صافکاری و نقاشی بوکانی

صافکاری و نقاشی بوکانی با هدف تربیت نیروی متخصص و ارتقا سطح کیفی در زمینه خدمات خودرو، اقدام به آموزش با علم تجربه خود می کند و شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در این صافکاری دریافت کنید. از مهترین مزایای این صافکاری می توان به خوش قول بودن در زمان تحویل خودرو اشاره کرد.

خدمات:

 • صافکاری و نقاشی
 • سرامیک خودرو
 • دیتیلینگ خودرو
 • پولیش خودرو
 • احیای رنگ خودرو
 • فیس لیفت
 • لیسه گیری

آدرس: اسلامشهر، بلوار بسیج، کنارگذر بسیج، خیابان تختی

شماره تماس: 09197467660

صافکاری و نقاشی پرشین خودرو

صافکاری و نقاشی پرشین خودرو

صافکاری و نقاشی پرشین خودرو با بیش از 2 دهه فعالیت در زمینه تعمیرات خودرو از بهترین صافکاری ها در جنوب تهران شناخته شده است که درصد بالایی از رضایت مراجعه کنندگان را جذب کرده است.

خدمات:

 • پولیش
 • صافکاری با دستگاه
 • لکه گیری
 • احیای رنگ اتومبیل

آدرس: اسلامشهر، شهرک قائمیه، خیابان کمیل، خیابان محمودی

انواع نقاشی خودرو

 1. نقاشی کامل خودرو یکی از انواع نقاشی خودرو می باشد که طرفداران کمی دارد، زیرا هنگام خرید و فروش باعث افت قیمت خودرو می شود. مراجعان زمانی مجبور به نقاشی کامل خودرو می شوند که قسمت زیادی از خودرو در تصادف آسیب دیده باشد.
 2. نقاشی بخشی از خودرو یکی از انواع نقاشی خودرو می باشد که در اصطلاح به صورت چند لکه رنگ به کاربرده می شود. در این روش چند قسمت از بدنه خودرو درحادثه تصادف آسیب می بیند و با توجه به مهارت صافکار، نقاشی انجام می شود و می بایست تفاوت رنگی بین قسمت های نقاشی شده با بدنه خودرو مشاهده نشود.
 3. لکه گیری یکی از انواع نقاشی خودرو می باشد. در مواقعی از این روش استفاده می شود که خطوط یا خراش هایی بر روی بدنه خودرو ایجاد شده باشد و این روش به دلیل اینکه با قلم انجام می شود نیاز به ظرافت و دقت بالایی دارد.
 4. احیا کردن رنگ خودرو یکی از انواع روش های نقاشی خودرو می باشد. این نوع نقاشی در مواقعی انجام می شود که رنگ خودرو بر اثر تابش نور مستقیم آفتاب آسیب دیده باشد.
انواع نقاشی خودرو

خدمات بهترین صافکاری ونقاشی در اسلامشهر

 1. کارواش آبی یکی از خدمات بهترین صافکاری و نقاشی در اسلامشهر می باشد که شامل مواردی همچون شستشوی بدنه خودرو، شستشوی تایر ها و زیر گلگیر ها، شستشوی کف خودرو، نظافت داخل خودرو و صندوق عقب ماشین، جارو کشی صندلی ها و کف ماشین، واکس لاستیک ها و واکس داشبورد می باشد.
 2. کارواش سبز یکی از مهم ترین خدمات بهترین صافکاری و نقاشی می باشد که این خدمت به عنوان سرویس نانو کارواش شناخته شده است و گزینه مناسبی برای افراد حامی محیط زیست می باشد که به جای خدمات آبی از خدمات نانو جهت صرفه جویی در مصرف آب و برق استفاده می کنند. مهم ترین مزایای این خدمات امکان شستشوی تمام بخش‌های اتومبیل حتی بخش هایی که دسترسی سخت تری برای شستشو دارند می باشد.
 3. یکی از خدمات بهترین صافکاری و نقاشی در اسلامشهر صفرشویی می باشد که شامل شست و شوی بدنه خودرو، جدا کردن صندلی های خودرو و باز کردن چرخ ها، شستشو و جرم گیری صندلی ها، شستشو و جرم گیری کفی های خودرو، جرم گیری رینگ ها، جرم گیری دهانه گلگیر ها، واکس داشبورد و واکس برای صندلی های چرم و لاستیک ها می باشد.
 4. کارشناسی خودرو یکی از انواع خدمات صافکاری و نقاشی خودرو می باشد که شامل بررسی وضعیت فنی اتومبیل و بررسی ظاهر اتومبیل می باشد.
 5. پولیش خودرو یکی از خدمات بهترین صافکاری در اسلامشهر می باشد که به طور کلی به دو صورت با دست و با کمک دستگاه انجام می شود، روش پولیش با دست از هزینه کمتری نسبت به روش پولیش با دستگاه برخوردار است.
 6. تعویض لنت خودرو یکی از خدماتی می باشد که بهترین صافکاری و نقاشی در اسلامشهر به مراجعان ارائه می دهد. لنت ترمز خودرو از قطعه های مصرفی خودرو است که بعد از طی زمانی مشخص از کارکرد آن باید تعویض گردد. لنت ترمز خودرو به 5 نوع ارگانیک، سرامیکی، لنت های نیمه فلزی ، لنت هایی با فلز کم و زینتری تقسیم می شوند.
 7. از مهم ترین خدمات صافکاری و نقاشی در اسلامشهر می توان به سرامیک خودرو اشاره کرد. فواید این خدمات ایجاد خاصیت آبگریزی بالا در بدنه خودرو، تثبیت رنگ بدنه خودرو، جلوگیری از آفتاب سوختگی بدنه خودرو، براقیت و درخشندگی سطح خودرو و ایجاد لایه محافظ بر روی بدنه خودرو برای جلوگیری از خط و خش می باشند.

کلام آخر

صافکاری و نقاشی یکی از مهمترین شاخه های تعمیرات خودرو می باشند. با توجه به این که فلزات بدنه خودرو هنگام ساخت در اثر حرارت فراوان شکل گرفته اند، جهت تعمیر بدنه خودرو به فردی نیاز داریم که تخصص و مهارت کافی در این امر داشته باشد.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین صافکاری و نقاشی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها از خدمات صافکاری خودرو بهره ببرید. سپاسگذاریم که تا انتها مطالب همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفاً پیشنهادات و نظرات خود را از طریق سایت اسلامشهرینو با ما در میان بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا