خدماتساختمان

معرفی بهترین دکوراسیون داخلی در اسلامشهر【سال 1402】⭐️+ لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکوراسیون داخلی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. به اصول چیدمان، رنگ بندی و تناسب بین وسایل داخل یک محیط را دکوراسیون داخلی می گوییم. به فردی که در این حوزه دارای علیم و تجربه می باشد، دکوراتور گفته می شود. اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات معماری و دکوراسیون داخلی هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی هنر هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها، اثاثیه و سایر اشیا در یک اتاق یا ساختمان به صورت تخصصی می باشد. به افرادی که به طور تخصصی به حرفه دکوراسیون داخلی می پردازند، دکوراتور می گویند. شما می توانید جهت کسب مدرک رسمی برای آموختن این هنر در مقاطع دانشگاهی رشته معماری و معماری داخلی در مکتب اساتید مجرب بگذرانید. رشته دکوراسیون داخلی در ایران در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود. رشته تحصیلی دکوراسیون داخلی ترکیب 2 علم معماری و طراحی داخلی می باشد. علم معماری با اجزای ساختمان در ارتباط است و طراحی داخلی به معماری داخلی می پردازد.

از قوانین مهم دکوراسیون داخلی می توان به حذف تابلوهای کوچک از دیوارهای بزرگ و استفاده از تعداد نور مناسب در منزل اشاره کرد.

دکوراسیون داخلی چیست؟

ویژگی های بهترین دکوراسیون داخلی در اسلامشهر

 • یکی از ویژگی های بهترین دکوراسیون داخلی در اسلامشهر بهره گیری از متخصصین قابل اعتماد که دارای سابقه درخشان و مدارک معتبر هستند می باشد.
 • اختصاص قیمت مقرون به صرفه و شفاف برای تمامی خدمات ارائه شده یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکوراسیون داخلی می باشد.
 • پشتیبانی 24 ساعته یکی از ویژگی های بهترین دکوراسیون داخلی در ارائه خدمات به مراجعه کنندگان می باشد.
 • ارائه خدمات جانبی از جمله خدمات باغبانی، اسباب کشی و حمل بار، نصب کاغذ دیواری، پارکت و … یکی از ویژگی های بهترین دکوراسیون داخلی است.
 • بهترین دکوراسیون داخلی در اسلامشهر دارای شرکت حضوری جهت ثبت سفارش و عقد قرارداد به صورت حضوری می باشد.
 • بهترین دکوراسیون داخلی دارای مدیریت مجرب و حرفه ای جهت تیم بندی و ارائه خدمات با برنامه ریزی اصولی می باشد.

10 تا از بهترین دکوراسیون داخلی در اسلامشهر را بشناسید!

دکوراسیون داخلی دکوچید

دکوراسیون داخلی دکوچید

دکوراسیون داخلی دکوچید با سابقه بیش از 2 دهه فعالیت در حوزه مهندسی معماری و دکوراسیون داخلی و بهره گیری متخصصین قابل اعتماد و مجرب که دارای مدرک رسمی و دانشگاهی می باشد.

خدمات:

 • ارائه خدمات جانبی مانند نصب کاغذ دیورای، لمنیت، باغبانی سیار و …
 • ارائه سبک های کلاسیک، مینیمال و مدرن به صورت حرفه ای
 • ارائه مشاوره توسط تیم مشاوره حرفه ای جهت انتخاب سبک مورد نظر مراجعه کنندگان

آدرس: اسلامشهر، خیابان زرافشان، بین کوچه 17 و 19

شماره تماس: 02156370541

دکوراسیون داخلی آرین

دکوراسیون داخلی آرین

دکوراسیون داخلی آرین یکی از بهترین و مدرن ترین دفاتر دکوراسیون داخلی در اسلامشهر می باشد. این دکوراسیون داخلی تمام سبک های طراحی داخلی را به مشتریان به صورت حرفه ای توسط متخصصین مجرب و آموزش دیده ارائه می دهد.

خدمات:

 • ارائه تمامی سبک های دکوراسیون داخلی
 • آموزش معماری و طراحی داخلی به صورت حرفه ای و ارائه مدرک متعبر
 • امکان ثبت سفارش آنلاین

آدرس: اسلامشهر، خیابان زرافشان، خیابان مولایی

شماره تماس: 09123130156

دکوراسیون داخلی آریو

دکوراسیون داخلی آریو

دکوراسیون داخلی آریو با سابقه 14 سال فعالیت در حوزه های طراحی داخلی، معماری و دکوراسیون داخلی جزء بهترین ها در جنوب تهران می باشد. اختصاص قیمت مقرون به صرفه و شفاف یکی از ویژگی های این دفتر دکوراسیون داخلی محسوب می شود.

خدمات:

 • ارائه سبک های کلاسیک، مدرن و مونوکرم به صورت تخصصی
 • ارائه خدمات جانبی
 • ارائه طرح های پیشفرض و طراحی متناسب با سلیقه مشتریان

آدرس: اسلامشهر، سرنوری، پاساژ میلاد نور، طبقه همکف، واحد 25

شماره تماس: 02156696068

دکوراسیون داخلی دکوآدن

دکوراسیون داخلی دکوآدن

دکوراسیون داخلی دکوآدن یکی از معروف ترین دفاتر معماری داخلی و دکوراسیون داخلی در منطقه اسلامشهر می باشدو این دکوراسیون داخلی بستری آنلاین جهت سهولت در ثبت سفارش اولیه برای مشتریان فراهم کرده است.

خدمات:

 • ارائه خدمات جانبی مانند تعمیر مبلمان، اسباب کشی، حمل بار و نصب کاغذ دیواری
 • ارائه تمامی سبک های دکوراسیون داخلی
 • ارائه خدمات باغبانی سیار
 • قرار دادن مبلمان ظریف و کنده کاری شده

آدرس: اسلامشهر، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان شهدا، خیابان نبوت

شماره تماس: 09129428223

دکوراسیون داخلی سومریا

دکوراسیون داخلی سومریا

دکوراسیون داخلی سومریا واقع در اسلامشهر منطقه واوان یکی از حرفه ای ترین ها در حوزه طراحی و دکوراسیون داخلی می باشد. این دکوراسیون داخلی تمامی سبک های دکوراسیون داخلی را توسط تیم حرفه ای و مجرب به مراجعه کنندگان ارائه می هند.

خدمات:

 • طراحی و دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک و مدرن
 • بهره گیری از متریال های گران قیمت و کیفیت خوب
 • استفاده از مجسمه های آنتیک و لوکس
 • به کارگیری کتیبه و گچ بری

آدرس: اسلامشهر، واوان، شهرک اکباتان، بلوار مدرس، بلوار ولیعصر

شماره تماس: 02156161012

انواع سبک های دکوراسیون داخلی

هنر دکوراسیون داخلی دارای سبک های متنوعی می باشد که این سبک ها با ترکیب ویژگی های سبک های مختلف به وجود آمده اند. در ادامه به انواع سبک های دکوراسیون داخلی خواهیم پرداخت:

 1. سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک: این سبک زرق و برق سبک های دیگر را ندارد و دارای جذابیت منحصر به فردی می باشد. سبک کلاسیک مناسب افرادی که اشیاء آنتیک و آثار هنری قدیمی دارند می باشد. رنگ های تیره در این سبک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. این سبک شباهت زیادی به سبک های رایج در قرن های 18 و 19 میلادی دارد.
 2. سبک دکوراسیون داخلی مدرن: سبک مدرن به اوایل قرن 20ام بر می گردد و ریشه آن سبک های طراحی آلمانی می باشد. در طراحی این سبک ها بیشتر روی فرم و شکل ظاهری اشیاء تمرکز دارد. رنگ های سیاه و سفید بیشترین استفاده را در این سبک دارند.
 3. سبک دکوراسیون داخلی کانتمپروری: این سبک خود را با مد روز جهان تطبیق می دهد و نیز بیشتر به مد و گرایش فعلی در جهان می پردازد.
 4. سبک دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک: این سبک از خانه های عیان نشین اروپا و معماری روم و یونان باستان الهام گرفته شده است. در این سبک چوب نیز نقش مهمی در مبلمان دارد. اشیاء پرکاربرد این سبک انواع گلدان، مجسمه و قالیچه ها می باشد.
 5. سبک دکوراسیون داخلی مینیمال: این سبک از پرداختن به اشیاء دارای زرق و برق و صرفا نمایشی پرهیز می کند و استفاده از عناصر کاربردی را در الویت قرار داده است. در این سبک بیشتر از رنگ های خنثی استفاده می شود.
 6. سبک دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی: این سبک در قرن 20 ام در کشورهای اسکاندیناوی به تکامل رسید. 3 اصل مهم در سبک اسکاندیناوی طراحی مینیمال، راحتی و کارایی می باشد. این سبک مانند سبک مینیمال به ساده گرایی اشاره دارد و بیشتر از رنگ های سیاه و سفید در این سبک استفاده می کنند.
 7. سبک دکوراسیون داخلی تروپیکال: در طراحی این سبک از مواد طبیعی مانند حصیر، چوب درختان خیزران و ساج و بامبو برای القای فضا و جو مناطق استوایی به ساکنین استفاده می شود.
 8. سبک دکوراسیون داخلی بوهمیان: این سبک دقیقا در نقطه مقابل سبک مینیمال قرار می گیرد. این سبک از زندگی افراد کوچ نشین در منطقه بوهمیا الهام می گیرد و شما می توانید در این سبک همه وسایل خود را در دکوراسین منزل به نمایش بگذارید.
 9. سبک دکوراسیون داخلی مونوکروم: در این سبک طراح فقط از یک رنگ و طیف های مختلف استفاده می کند. از مزایای این سبک می توان به یکدست بودن اجزا و وسایل که باعث می شود فضای داخلی بزرگ تر به نظر بیاید اشاره کرد.
 10. سبک دکوراسیون داخلی ترنزیشنال: این سبک از 2 سبک سنتی و مدرن ترکیب شده است. افرادی که به سبک مدرن علاقه ندارند از این سبک در طراحی استفاده می کنند. در این سبک خطوط به سبک سنتی کار شده اند اما رنگ ها و مبلمان ظاهری مدرن دارند.
 11. سبک دکوراسیون داخلی روستیک: این سبک از طراحی روستایی الهام می گیرد و واژه روستیک به معنی روستایی است که به مهاجران ساکن آمریکا برمی گردد. چوب و سنگ کاربرد زیادی در این سبک دارند و در این سبک دکوراسیون مدرن و سنتی ترکیب شده است.
 12. سبک دکوراسیون داخلی فارم هاوس: تاریخچه این سبک به سال های سکونت مهاجرین اروپایی در قاره آمریکا برمی گردد و بیشترین موارد مورد استفاده در این سبک چوب است.
انواع سبک های دکوراسیون داخلی

وظایف بهترین دکوراسیون داخلی در اسلامشهر

 • یکی از وظایف بهترین دکوراسیون داخلی تسلط به علم معماری مانند اصول بازسازی خانه ها یا اجزای اجرایی و ساختمانی می باشد.
 • تخصص در عناوین دکوراسیون داخلی مانند ساختار و پاسخگویی به نیازهای برخی از گروه های خاص، شایستگی ویژه برای کسب و کار، مهارت های ارائه و تخصص زیبایی شناسی یکی از مهم ترین وظایف بهترین طراحی داخلی در اسلامشهر می باشد.
 • فعالیت در حوزه دکوراسیون داخلی نیاز به طراحان خلاق دارد که با علم و فناوری مدرن آشنایی داشته باشند.
 • یکی از مهم ترین وظایف بهترین دکوراسیون داخلی ارائه لیستی از زمان مورد نیاز برای انجام کار و تعیین بودجه می باشد.
 • بهترین دکوراسیون داخلی می بایست قبل از شروع به کار تمام مراحل کار را برای مشتری به صورت شفاف توضیح دهد.
 • ارائه مشاوره جهت انتخاب سبک مورد نظر به مراجعه کنندگان از مهم ترین وظایف بهترین دکوراسیون داخلی می باشد.

کلام آخر

یکی از عوامل مهم پس از ورود به فضای داخلی یک واحد مسکونی، اداری و … نحوه چیدمان وسایل و سبک دکوراسیون است. دکوراسیون داخلی دارای سبک های متنوعی می باشد که مراجعه کنندگان با توجه به سلیقه و درخواستشان از متخصصین در این حوزه به طراحی فضای داخلی می پردازند.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکوراسیون داخلی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها از خدمات معماری و طراحی دکوراسیون داخلی بهره ببرید. سپاسگذاریم که تا انتها مطالب همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفاً پیشنهادات و نظرات خود را از طریق سایت اسلامشهرینو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا