آموزشگاه

معرفی بهترین باشگاه فوتبال اسلامشهر【سال 1402】⭐️+ لیست 5تایی

در این مقاله قصد داریم 7 مورد از بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. فوتبال یکی از محبوب ترین ورزش های تیمی در بین کشورهای جهان می باشد که در کشور ما ایران نیز دارای طرفدار های بی شماری است. کودکان و نوجوانان همواره به دنبال یادگیری این رشته در برترین باشگاه های فوتبال می باشند تا بتوانند مهارت و استعداد خود را پرورش دهند. شما ساکنان شهر اسلامشهر جهت یافتن بهترین باشگاه فوتبال در این شهر می بایست این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید و همراه ما باشید.

فوتبال چیست؟

فوتبال محبوب ترین ورزش تیمی در بین افراد کشورهای مختلف می باشد که در تیم های 11 نفره تشکیل شده و هدف اصلی آن گل زدن به تیم حریف می باشد. هر تیم فوتبال از چندین مهاجم، مدافع، هافبک و یک دروازه بان تشکیل می شود که تمامی آن ها توسط سرمربی و در یک سیستم فوتبالی چیده می شوند تا بتوانند حریف خود را شکست دهند.
در حال حاضر بیش از 250 میلیون فوتبالیست در کشورهای مختلف وجود دارد. قدمت این ورزش به چندین سال پیش از میلاد باز می‌گردد که در سال 1866 و در مدارس فوتبال انگلستان گسترده شده و در جهان شناخته شد. فدراسیون و سازمان فوتبال به نام فیفا، در سال 1904 شکل گرفت و موجب تشکیل رقابت‌های جهانی فوتبال شد.
این ورزش هم اکنون از طرفدار های بی شماری برخوردار می باشد و در کشورهای گوناگون از جمله ایران از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

فوتبال چیست؟

ویژگی های بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر

فوتبال دارای قوانین و تکنیک های بی شماری می باشد که می بایست هر یک از آن ها در باشگاه های فوتبال به درست ترین شکل ممکن آموزش داده شوند. بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر باشگاه‌ ها باشد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر می بایست از برترین مربی ها و سرمربی ها در حوزه فوتبال جهت آموزش هنرجویان استفاده نماید و برترین آموزش های رشته فوتبال را به آن ها دهد.
 • باشگاه منتخب شما در رشته آموزش فوتبال می بایست در راستای شناسایی استعداد های برتر فعالیت نماید و هدف آن تنها مادی نباشد.
 • بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر می بایست از برترین امکانات و تجهیزات لازم جهت یادگیری این رشته محبوب ورزشی برخوردار باشد و شرایطی مناسب برای هنرجویان خود فراهم نماید.
 • باشگاه منتخب شما می بایست در برترین نقاط شهر اسلامشهر تاسیس شده باشد که امکان رفت و آمد برای هنرجویان آسان باشد.

7 تا از بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر را بشناسید!

باشگاه فوتبال آینده سازان کیا

باشگاه فوتبال آینده سازان کیا

باشگاه فوتبال آینده سازان کیا هم اکنون از بزرگ ترین و بهترین باشگاه فوتبال در شهر اسلامشهر محسوب می شود که در سال 1395 و به مدیریت سرکار خانم فاطیما محمدی در این شهر تاسیس شده است. این باشگاه همواره از برترین مربی ها جهت آموزش فوتبال به هنرجویان خود استفاده نموده است و از پر افتخار ترین باشگاه های شهر اسلامشهر محسوب می شود. باشگاه آینده سازان کیا هنرجویان بسیاری را با موفقیت در رشته فوتبال به محبوبیت رسانده است و استعداد آن ها را به درستی پرورش داده است. هم اکنون شما عزیزانی که دارای استعداد فوتبال هستید و به دنبال باشگاهی معتبر جهت پرورش آن هستید، می توانید با خیالی آسوده به باشگاه آینده سازان کیا مراجعه نمایید.

خدمات:

 • آموزش فوتبال به آقایان جوان و نوجوان
 • آموزش فوتبال نونهالان و کودکان
 • تشکیل تیم های فوتبال و شرکت در رقابت های شهری

آدرس: اسلامشهر، پس از میدان نماز، ملک آباد، زمین اختصاصی باشگاه آینده سازان کیا

شماره تماس: 02156824929

باشگاه فوتبال آبی پوشان خلیج فارس

باشگاه فوتبال آبی پوشان خلیج فارس

یکی دیگر از بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر، باشگاه آبی پوشان خلیج فارس می باشد که در شهرستان حصارک تاسیس شده است. این باشگاه هنرجویان بسیاری را پرورش داده است و توانسته است محبوبیت بسیاری در این شهر به دست آورد. باشگاه آبی پوشان خلیج فارس همواره برترین قیمت ها را برای آموزش های خود در نظر گرفته است و در این راستا از بهترین مربی های فوتبال استفاده نموده است. وقت را از دست ندهید و جهت پرورش استعداد فوتبالی خود به این باشگاه مراجعه نمایید.

خدمات:

 • آموزش فوتبال به کودک و نوجوان
 • بدنسازی و پرورش اندام
 • آموزش فوتبال جوانان
 • تشکیل تیم فوتبال
 • برگزاری مسابقات درون شهری

آدرس: اسلامشهر، حصارک پایین، خیابان باهنر، خیابان یاس هفتم، خیابان مطهری

شماره تماس: 09120778667

باشگاه فوتبال آریا

باشگاه فوتبال آریا

یکی از محبوب‌ ترین و بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر، باشگاه فوتبال آریا می باشد که دارای بیش از 15 سال سابقه پرورش استعدادهای ورزشی در شهر اسلامشهر است. این باشگاه همواره در تمامی رده های سنی آزمون های استعدادیابی برگزار نموده است و از این طریق توانسته است بهترین هنرجویان را شناسایی کرده و به پرورش استعداد آن ها بپردازد. تیم فوتبال آریا تاکنون افتخارات بسیاری در این شهر کسب نموده است و زیر نظر برترین اساتید توانسته است به موفقیت های بی شماری دست یابد. باشگاه آریا در سال 1386 و تحت نظر آقای علیزمانی تاسیس شده است و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نموده است. شما عزیزانی که به دنبال باشگاهی با قدمت بالا در شهر اسلامشهر هستید می توانید به باشگاه فرهنگی ورزشی آریا واقع در شهر اسلامشهر مراجعه نمایید.

آدرس: اسلام شهر، بلوار خلیج فارس، پس از بلوار قائمیه

شماره تماس: 09125336497

باشگاه فوتبال چیچکلو

باشگاه فوتبال چیچکلو

باشگاه فوتبال چیچکلو از قدیمی ترین و بهترین باشگاه فوتبال در شهر اسلامشهر محسوب می شود که در سال 1376 و با مدیریت رضا شکراله تاسیس شده است. این باشگاه با قدمت بالای خود توانسته هنرجویان بسیاری را جذب نموده و به پرورش استعداد آن ها بپردازد. تیم فوتبال جوانان باشگاه چیچکلو همواره توانسته است افتخارات بسیاری برای این باشگاه به دست آورد و در این شهر به محبوبیت بسیاری دست یابد. پس وقت را از دست ندهید و جهت آموزش فوتبال هر چه سریع تر به این باشگاه مراجعه نمایید.

خدمات:

 • آموزش فوتبال از پایه تا حرفه ای
 • آموزش فوتبال به جوانان و نوجوانان
 • تشکیل تیم فوتبال بزرگسالان و جوانان

آدرس: اسلامشهر، روبروی دانشگاه دکتر حسابی، باشگاه فوتبال چیچکلو

شماره تماس: 02156826482

باشگاه فوتبال 22 بهمن

باشگاه فوتبال 22 بهمن

باشگاه فوتبال 22 بهمن دارای بیش از 7 سال سابقه پرورش استعداد های برتر در شهر اسلامشهر می باشد که از برترین مربی ها و تجهیزات در این راستا استفاده نموده است. این باشگاه همواره تمرکز اصلی خود را بر روی پرورش استعداد گذاشته است و برترین سطوح قیمتی را برای تمامی آموزش های خود در نظر گرفته است. شما عزیزانی که به دنبال آموزش فوتبال با کم ترین هزینه و در برترین باشگاه فوتبال می باشید می توانید با خیالی آسوده به باشگاه 22 بهمن مراجعه نمایید.

خدمات:

 • آموزش فوتبال و فوتسال
 • آموزش والیبال و بسکتبال
 • آموزش ورزش های گروهی و تیمی
 • تشکیل تیم های فوتبال و فوتسال

آدرس: اسلامشهر، بلوار بسیج مستضعفین، خیابان امام حسن مجتبی، باشگاه 22 بهمن

شماره تماس: 02165148576

باشگاه فوتبال ابراهيم هادی

باشگاه فوتبال ابراهيم هادی

باشگاه فوتبال ابراهیم هادی نیز یکی دیگر از محبوب ترین باشگاه های فوتبال در شهر اسلامشهر می باشد که به تازگی و در شهر واوان تاسیس شده است. این باشگاه دارای تجهیزات مناسبی جهت آموزش فوتبال از پایه تا حرفه ای می باشد و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده به آن مراجعه نمایید.

خدمات:

 • آموزش فوتبال و بسکتبال
 • آموزش والیبال به صورت حرفه ای
 • آموزش فوتسال به کودکان و نوجوانان

آدرس: اسلامشهر، شهرک واوان، ابتدای خیابان فردوس، بلوار هشت بهشت

شماره تماس: 02156192360

باشگاه فوتبال المپیا

باشگاه فوتبال المپیا

باشگاه فوتبال المپیا از مجهز ترین باشگاه ها در شهر اسلامشهر محسوب می شود که تمامی آموزش های مقدماتی تا حرفه ای این رشته را تحت نظر برترین اساتید به هنرجویان ارائه می دهد. این باشگاه دارای مجموعه بدنسازی ویژه ای برای تمامی هنرجویان می باشد و برترین سطوح قیمتی را برای آموزش های خود در نظر گرفته است. هم اکنون شما عزیزان می توانید با مراجعه به باشگاه المپیا اقدام به دریافت آموزش های لازم در رشته ورزشی مورد علاقه خود نمایید.

خدمات:

 • آموزش فوتبال و فوتسال
 • آموزش کیک بوکسینگ و ورزش های رزمی
 • بدنسازی و پرورش اندام

آدرس: اسلامشهر، واوان، خیابان شهرداری، کوچه 37، پلاک 41

شماره تماس: 09195064790

مهم ترین قواعد و قوانین فوتبال

فوتبال دارای قواعد و قوانین بسیاری می باشد که بر اساس آن ها این بازی انجام می شود.

 • توپ فوتبال دارای محیط 71 سانتی متری است که در بین بازیکنان رد و بدل شده و هنگام ورود به دروازه موجب امتیاز گیری می شود.
 • در این رشته دو تیم 11 نفره به رقابت با یک دیگر می پردازند و تیمی که بیشترین گل را وارد دروازه حریف نماید برنده خواهد شد.
 • هیچ بازیکنی در زمین فوتبال به جز دروازه بان نمی تواند به توپ دست بزند و تنها لحظه مجاز هنگام پرتاب توپ از کناره های زمین می باشد.
  بازیکنان فوتبال توسط پاس دادن توپ به هم تیمی های خود می توانند فرصت‌ های گل زنی ایجاد نمایند.
 • هر تیم فوتبال دارای یک سیستم مخصوص به خود می باشد که معمولاً تاکتیک‌ های این سیستم را سرمربیان تیم تشخیص می دهند.
  تمامی بازیکنان موظف هستند که بر اساس این تاکتیک‌ ها بازی کنند و اهداف سرمربی را در زمین پیاده سازی نمایند. به طور کلی به جز دروازه بان ده بازیکن دیگر در زمین هستند که شامل سه دسته مهاجم، هافبک و مدافع می شوند. بازیکنان می توانند پست های خود را هنگام بازی با یکدیگر عوض نمایند که این قابلیت برای دروازه‌ بان وجود ندارد.
 • اگر تعداد بازیکنان یک تیم در زمین کم تر از 7 نفر شود یا بیشتر از چهار بازیکن کارت قرمز بگیرند، این مسابقه لغو می شود.
 • بازیکنان حق استفاده از وسایل خطرناک و جواهرات را ندارند و پوشیدن پیراهن بدون آستین برای آن ها اجباری می باشد.
 • زمین استاندارد بازی فوتبال مستطیل شکل و از جنس چمن می باشد که طول آن باید 90 تا 120 متر و عرض آن 45 تا 90 متر باشد.
  فاصله نقطه پنالتی تا خط دروازه 11 متر می باشد و فاصله بین دو تیرک نیز 7.32 متر است.
مهم ترین قواعد و قوانین فوتبال

خدمات بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر

باشگاه فوتبال دارای یک مربی فوتبال می باشد که می بایست با مهارت و توانایی بالای خود تمامی قواعد و قوانین فوتبال را به هنرجویان آموزش دهد. این باشگاه می بایست از روش های مختلف مانند استعداد یابی، اقدام به جذب نوجوانان و کودکان با استعداد در رشته فوتبال نماید و با آموزش های لازم در حوزه فوتبال استعداد آن ها را پرورش دهد. بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر می بایست قیمت های مناسب برای آموزش های خود در نظر بگیرد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند اقدام به یادگیری این رشته پرطرفدار نمایند. هم اکنون شما عزیزان در سرتاسر شهر اسلامشهر می توانید جهت یادگیری و پرورش استعداد خود در رشته تخصصی و پر طرفدار فوتبال، به بهترین باشگاه فوتبال در این شهر مراجعه نمایید و آینده ای درخشان برای خود رقم بزنید.

کلام آخر

رشته فوتبال یکی از پر طرفدار ترین رشته های ورزشی در بین افراد مختلف می باشد که در کشور ایران نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. این ورزش یک ورزش تیمی می باشد که توسط 11 نفر اجرا شده و در لیگ های گوناگون برگزار می شود. افراد ساکن در شهر اسلامشهر که از استعداد بالایی برخوردار هستند می توانند جهت پرورش استعداد خود به بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر مراجعه نمایند.

در این مقاله سعی داشتیم 7 مورد از بهترین باشگاه فوتبال در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها از خدمات آموزش فوتبال بهره ببرید. سپاسگزاریم که تا انتها مطالب همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفاً پیشنهادات و نظرات خود را از طریق سایت اسلامشهرینو با ما در میان بگذارید.

3.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا