فروشگاه

بهترین فروشگاه پروتئین در نسیم شهر【سال 1402】⭐+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم ۱۰ مورد از بهترین فروشگاه پروتئین در نسیم شهر را به شما معرفی کنیم. امروزه در گوشه و کنار شهر های مختلف مغازه و یا فروشگاه های عرضه کننده انواع محصولات پروتئینی احداث شده اند. فروشگاه های پروتئینی برای نگهداری انواع محصولات پروتئینی از تجهیزات و وسایل خاصی استفاده می کنند. این کار کمک می کند تا کیفیت محصولات به طور کامل حفظ شده و به شکل کاملاً تازه ای به دست مشتریان برسد. برای شناخت بهترین فروشگاه پروتئین در نسیم شهر به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله از اسلامشهری نو و با ما همراه باشید.

بهترین فروشگاه پروتئینی در نسیم شهر چه ویژگی هایی دارد؟

در فروشگاه های پروتئینی علاوه بر انواع گوشت، مواد غذایی بسیار محبوبی مانند تخم مرغ، سوسیس کالباس، همبرگر و… به فروش می رسد. با توجه به افزایش قیمت انواع گوشت، مردم تمایل زیادی به خرید انواع سوسیس و کالباس پیدا کرده اند. به همین خاطر نیز فروشگاه های پروتئینی به یکی از فروشگاه های پرسود تبدیل شده است.

با توجه به این که تعداد فروشگاه های پروتئینی بسیار زیادی در سطح نسیم شهر وجود دارد، لازم است با ویژگی های بهترین فروشگاه پروتئینی در نسیم شهر آشنا شوید. این کار به شما کمک می کند تا بهترین فروشگاه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند و محصولاتی تازه را روانه بازار می کنند را بشناسید. در این قسمت برخی از مهمترین ویژگی های بهترین فروشگاه پروتئین آورده شده است:

 •  دارا بودن پروانه کسب: اولین و مهم ترین موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید، توجه به پروانه کسب فروشگاه است. معمولا برای گرفتن این مجوز گواهی های مختلفی مانند عدم سوء پیشینه کیفری، عدم اعتیاد، کارت سلامت از وزارت بهداشت و آموزش های لازم برای یادگیری کار مورد نیاز است. بدین ترتیب می دانید که فروشنده مغازه از نظر تخصص و مهارت کاملاً مناسب بوده و می تواند بهترین محصولات پروتئینی را در اختیار شما قرار دهد. بهترین فروشگاه پروتئین در رباط کریم با نصب پروانه کسب، آن را در معرض دید عموم قرار می دهد. به همین خاطر شما می توانید این موضوع را به سادگی بررسی کنید.
 •  رعایت نکات بهداشتی: رعایت نظافت و نکات بهداشتی در فروشگاه های پروتئینی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این دسته از افراد باید لباس مخصوصی به تن داشته باشند. محیط فروشگاه نیز باید به طور مداوم از هرگونه آلودگی و لکه های گوشت و خون پاک شوند. چرا که باقیمانده محصولات پروتئینی مانند گوشت یا خون می تواند محل تجمع انواع آلودگی ها و باکتری ها باشد. به همین خاطر لازم است هر روزه نظافت دقیق ابزار وسایل دیوارها کف و یخچال رعایت شود.
 •  بهره گیری از تجهیزات مناسب: برای نگهداری محصولات پروتئینی لازم است فروشنده از تجهیزات مناسب استفاده کند. تجهیزاتی مانند کالباس بر، انواع یخچال های فروشگاهی، ویترین، ترازو و قفسه ها و سیستم حسابداری از جمله اصلی ترین لوازم یک فروشگاه پروتئینی است. البته برخی از فروشگاه ها برای اطمینان بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید سوسیس و یا همبرگر با استفاده از گوشت تهیه شده توسط مشتریان می کنند. در چنین شرایطی لازم است دستگاه سوسیس و یا همبرگر ساز نیز توسط مدیریت فروشگاه تهیه شود.
 • تجربه و مهارت بالای پرسنل: افراد شاغل در فروشگاه پروتئین باید مهارت بسیار زیادی در زمینه برش انواع گوشت قرمز و مرغ داشته باشند. همچنین لازم است شرایط نگهداری از انواع محصولات پروتئینی را به طور کامل فرا گرفته و آن را رعایت کنند. با این کار محصولات پروتئینی به صورت تازه به شکل صحیح به دست مشتریان می رسد. بهترین فروشگاه پروتئین در اسلامشهر با تجربه و مهارت بالای پرسنل شاغل در مجموعه تازه ترین و بهترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.
 • تنوع بالای محصولات: معمولاً بهترین فروشگاه های پروتئینی به صورت تخصصی در زمینه فروش انواع محصولات پروتئینی فعالیت می کنند علاوه بر گوشت سایر محصولاتی مانند تخم مرغ، سوسیس و کالباس را نیز به فروش می رسانند. در واقع وجود طیف وسیعی از سوسیس و کالباس در برندهای مختلف می تواند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. همچنین شما می توانید با مراجعه به این دسته از فروشگاه ها طیف وسیعی از محصولات را مشاهده کرده و مطابق با سلیقه و ذائقه خودآن ها را خریداری نمایید. 
بهترین فروشگاه پروتئینی در نسیم شهر چه ویژگی هایی دارد؟

در فروشگاه های پروتئینی چه محصولاتی به فروش می رسد؟

یکی از ویژگی های مهمی که بهترین فروشگاه پروتئین در نسیم شهر دارد تنوع بالای محصولات آن است. در واقع وجود اقلام متنوع در فروشگاه می تواند نظر بسیار مشتریان را به خود جلب نماید. در این قسمت لیستی از اقلامی که در فروشگاه های پروتئینی به فروش می رسد، آورده شده است:

 • گوشت مرغ، گوسفند و گوساله
 • سوسیس مرغ، گوساله و گوسفندی در درصد و برندهای مختلف
 •  هات داگ و کباب لقمه
 •  انواع همبرگر و ژامبونه مرغ، گوسفند و بوقلمون
 •  جوجه زعفرانی و میگو
 •  سفیده تخم مرغ و تخم مرغ سالم 
 • انواع ماهی منجمد و تن ماهی

۱۰ مورد از بهترین فروشگاه پروتئین در نسیم شهر را بشناسید!

پخش مرغ برادران مهدوی

پخش مرغ برادران مهدوی

از جمله محبوب ترین فروشگاه های پروتئینی که در نسیم شهر فعالیت می کند، فروشگاه پخش مرغ برادران مهدوی است. شما می توانید از این مرکز تازه ترین محصولات پروتئینی مانند گوشت مرغ، گوسفندی و گوساله و بوقلمون را به صورت تازه خریداری نمایید. این فروشگاه علاوه بر فروش انواع گوشت، محصولاتی مانند مرغ زعفرانی خرد شده و آماده کباب کردن را به صورت مزه دار در اختیار مشتریان قرار می دهد. باید بدانید که محصولات این فروشگاه به خصوص مرغ زعفرانی آن طرفداران بسیار زیادی در بین مردم محلی دارد. به همین خاطر پخش مرغ برادران مهدوی جزئی از بهترین فروشگاه هایی است که در زمینه فروش محصولات پروتئینی فعالیت می کند.

 آدرس: تهران، نسیم شهر، بلوار غدیر، بلوار امام خمینی، خیابان چمران

 شماره تماس: 09122206014 _09129633396

 فروشگاه پروتئینی خوشنام

 فروشگاه پروتئینی خوشنام

یکی دیگر از فروشگاه های پروتئینی معتبر که مشتریان ثابت بسیار زیادی دارد، فروشگاه پروتئینی خوشنام است. مدیریت این فروشگاه تجربه بسیار زیادی در زمینه خرید و فروش انواع محصولات پروتئینی دارد. ایشان با مدیریت حرفه ای خود توانسته اند رضایت مشتریان را به خود جلب نمایند. رعایت بهداشت و نکات بهداشتی در این فروشگاه به طور کاملا حرفه ای و تخصصی رعایت می شود. شما می توانید تازه ترین محصولات پروتئینی و انواع سوسیس و همبرگر را از این مرکز خریداری نمایید. قطعا با یک بار مراجعه به این فروشگاه به مشتری ثابت آن تبدیل خواهید شد.

 آدرس: تهران، نسیم شهر، خیابان چمران، خیابان ابن سینا

 شماره تماس: 02156773945

فروشگاه پروتئین علیرضا

فروشگاه پروتئین علیرضا

فروشگاه پروتئین علیرضا جزئی از اولین فروشگاه هایی است که به صورت کاملا تخصصی اقدام به تهیه و فروش انواع محصولات پروتئینی می کند. قیمت محصولات این فروشگاه بسیار مقرون به صرفه است و به همین خاطر نیز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع در مدت زمان کمی این فروشگاه را خالی از مشتری می بینید. موقعیت جغرافیایی این فروشگاه به گونه ای است که می توانید به سادگی به آن دسترسی داشته باشید. تمامی محصولات به تازه ترین شکل ممکن به دست مشتریان می رسد. مدیریت حاضر در این مجموعه نیز حساسیت بسیار بالایی در زمینه نگهداری محصولات و رعایت بهداشت محیط دارد. به همین خاطر می توانید با اطمینان خاطر از این فروشگاه محصولات مدنظر خود را خریداری نمایید.

 آدرس: تهران، نسیم شهر، بهشتی شمالی، پلاک ۱

 شماره تماس: 09367176293

 پخش مرغ مرادی

 پخش مرغ مرادی

فروشگاه پخش مرغ مرادی از جمله فروشگاه های پروتئینی در نسیم شهر است که به صورت تخصصی در زمینه فروش گوشت مرغ فعالیت می کند. قیمت منصفانه و ارزان این فروشگاه باعث جلب رضایت مشتریان شده است. به همین خاطر نیز این فروشگاه مشتریان بسیار زیادی دارد. این فروشگاه تمامی مجوز های لازم از وزارت بهداشت و درمان را کسب کرده و توانسته است سابقه درخشانی را برای خود ثبت نماید. به همین خاطر نیز جزئی از 10 فروشگاه برتر محصولات پروتئینی به حساب می آید.

 آدرس: تهران، نسیم شهر، بلوار امام خمینی، خیابان کوهپایی، خیابان گل ها شمالی

 شماره تماس: 09360547363

چرا پروتئین برای بدن ضروری است؟

مطالعات انجام شده نشان می دهد که یک رژیم غذایی مناسب دارای پروتئین بالایی است. در واقع مصرف پروتئین برای کاهش وزن و متابولیسم بدن شما ضروری می باشد. در این قسمت برخی از مهم ترین مزایای مصرف پروتئین آورده شده است:

 • کاهش وزن: پروتئین تا حد بسیار زیادی سیر کننده است. معمولاً افرادی که قصد کاهش وزن دارند بخشی از کربوهیدرات و چربی ها را با پروتئین جایگزین می کنند. برای این کار کافیست سیب زمینی یا برنج را کاهش داده و چند تکه گوشت یا ماهی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.
 • افزایش توده عضلانی: مصرف مقادیر پروتئین تا حد زیادی می تواند به حفظ توده عضلانی و رشد عضلات بدن کمک کند. در صورتی که از نظر فیزیکی فعال هستید و تلاش می کنید تا افزایش حجم عضلات را داشته باشید، لازم است حتماً میزان مصرف پروتئین خود را بالا ببرید. این کار منجر به جلوگیری از تحلیل عضلات در حین کاهش وزن می شود. 
 • مفید برای استخوان ها: طبق مطالعات صورت گرفته پروتئین از جمله پروتئین حیوانی، فواید بسیار زیادی برای سلامت استخوان ها دارد. در واقع افرادی که پروتئین بیشتری مصرف می کنند با افزایش سن خوان های سالم تری خواهند داشت. همچنین خطر پوکی استخوان در چنین افرادی در دوران جوانی و میانسالی و حتی کهنسالی به شدت کاهش می یابد. این موضوع برای خانم هایی که در معرض خطر بالای پوکی استخوان پس از یائسگی هستند، اهمیت بیشتری دارد.
 •  افزایش متابولیسم و چربی سوزی: مصرف پروتئین می تواند متابولیسم را برای مدت کوتاهی افزایش دهد. چرا که بدن از کالری برای هضم مواد مغذی موجود در غذاهای مصرفی خود استفاده می کند. اما به یاد داشته باشید که پروتئین با تمامی غذاها به صورت کاملاً یکسان عمل نمی کند. برای مثال پروتئین ها نسبت به چربی یا کربوهیدرات به صورت بیشتر منجر به افزایش متابولیسم و تعداد کالری های مصرفی می شود.
 • کاهش فشار خون: به عنوان یک عامل اصلی حملات قلبی، سکته مغزی و بیماری های مزمن کلیوی به شمار می رود. همچنین رژیم غذایی با پروتئین بالا کلسترول ال دی ال را تا حد زیادی کاهش داده و در نهایت باعث کاهش فشار خون می شوند. 
چرا پروتئین برای بدن ضروری است؟

کلام آخر

در این مقاله سعی کرده ایم ۱۰ مورد از بهترین فروشگاه پروتئین در نسیم شهر را به شما معرفی کنیم. در سطح نسیم شهر فروشگاه های بسیار زیادی وجود دارد که در زمینه فروش انواع محصولات پروتئینی فعالیت می کنند. با توجه به این که  محصولات پروتئینی جزئی از اقلام اصلی سبد غذایی مردم به حساب می آید، لازم است در هنگام خرید به ویژگی های فروشگاه پروتئینی توجه داشته باشید. بدین ترتیب می توانید با اطمینان خاطر از این دسته از فروشگاه ها خرید کنید.

 از این که  تا انتهای این مقاله ما را همراهی کرده اید بی نهایت سپاسگزاریم. امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با بهترین فروشگاه پروتئین در نسیم شهر برای شما مفید بوده باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا