فروشگاه

معرفی بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر⭐【سال1402】+ لیست 10 تایی

در ایم مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم؛ امروزه به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی، اکثر افراد به موبایل در طول روزمره نیاز دارند و همین مسئله موجب شده که مردم به دنبال یافتن یک موبایل فروشی معتبر می باشند؛ در شهر بزرگ اسلامشهر نیز، میزان تقاضا برای خرید انواع موبایل روز به روز افزایش می یابد که به همین علت، تعداد موبایل فروشی های سطح شهر بیشتر می شود؛ اگر شما نیز قصد خرید موبایل از یک موبایل فروشی سرشناس و مشهور در اسلامشهر را دارید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.

بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر کجاست؟

همان طور که در ابتدای مقاله برای شما ذکر کردیم موبایل جزو وسیله های ارتباط جمعی و سرگرمی است؛ اخیرا در دنیای مدرن امروزه، موبایل با برندهای بسیار متفاوتی در بازار عرضه می شوند که کیفیت های مختلفی دارند. همان گونه که می دانید، انتخاب یک موبایل مناسب، کار بسیار دشواری شده است و از این رو باید مردم به یک موبایل فروشی خوب در اسلامشهر مراجعه کنند.

در اسلامشهر موبایل فروشی های متعددی وجود دارند اما برخی از آن ها بسیار مشهور و‌ معروف می باشند. بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر به موبایل فروشی گفته می شود که بهترین و به روزترین موبایل ها را در اختیار تمامی مردم قرار می دهد.باید در یک موبایل فروشی خوب و مشهور، افراد بسیار سرشناس فعالیت داشته باشند تا بتوانند اطلاعات کافی در رابطه با انواع موبایل موجود در مغازه، در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد؛ بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر باید علاوه بر موبایل، ابزار مورد نیاز دیگر از جمله شارژر، سیم کارت، هندزفری، قاب موبایل و … را داشته باشد.

بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر کجاست؟

مزایای خرید آنلاین از بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر

اکثر موبایل فروشی های اسلامشهر، سایتی برای فروش آنلاین محصولات خود راه اندازی کرده اند و همین مسئله موجب شده که افراد بتوانند بسیار راحت تر برای خرید اقدام نمایند؛ در ضمن خرید آنلاین از یک موبایل فروشی معتبر در اسلامشهر، مزایای زیادی دارد که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

 • در هزینه و وقت افراد خریدار، صرفه جویی می شود و می توانند آسانتر خرید کنند زیرا دیگر به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه نمی کنند و زمانی را در ترافیک و شلوغی سپری نمی کنند.
 • مردم می توانند به راحتی در سایت، موبایل های مختلفی را با یکدیگر مقایسه کنند. در ضمن با تنوع بالاتری از محصولات مواجه می شوند.
 • همچنین مردم می توانند هر ساعت از شبانه روز برای خرید اقدام کنند و دیگر نگران زمان نیستند.
 • در ضمن مردم می توانند نظرات خریداران قبلی را بخوانند و از آن ها بهره مند شوند.

10 تا از بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر را بشناسید!

موبایل اعتماد

موبایل اعتماد

موبایل فروشی اعتماد یکی از بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر است؛ در این فروشگاه، بهترین و برترین و به روزترین موبایل ها به مراجعه کنندگان ارائه می دهد؛ چندین فرد مجرب و باسابقه در این موبایل فروشی مشغول به کار اند که اطلاعات کافی در زمینه تمامی برند های موبایل دارند و می توانند بهترین و تخصصی ترین خدمات در در اختیار مردم قرار دهند. اکثر وسیله های الکترونیکی در رابطه با موبایل در این فروشگاه به فروش می رسد.

آدرس : اسلام‌شهر، شهرک مفیدی، خیابان المهدی، میدان باجلان

تلفن تماس : 09102141634

موبایل ایرانیان

موبایل ایرانیان

موبایل فروش ایرانیان در بهترین نقطه از شهر بزرگ اسلامشهر احداث شده است که افراد می توانند به راحتی به این فروشگاه مراجعه کنند؛ در ضمن تمامی برند های موبایل با انواع قیمت در این موبایل فروشی، به فروش می رسند، از این رو مردم می توانند متناسب با بودجه خود اقدام به خرید کنند؛ همچنین علاوه بر موبایل، ابزار دیگر از جمله شارژر، هندزفری، پاور بانک و … در این مغاره فروخته می شود؛ کسانی که در این موبایل فروشی مشغول به کار اند، بسیار مجرب و حرفه ای می باشند. موبایل ایرانیان یکی از بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر است.

آدرس: اسلامشهر، کاشانی، خیابان کاشانی، ابتدای خیابان امام حسن عسگری

تلفن تماس: 0215647229

موبایل شهر

موبایل شهر

موبایل شهر یکی از بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر است؛ این موبایل فروشی در یکی از محله های بسیار معروف شهر بزرگ اسلامشهر توسط افراد مجرب احداث شده است که اکثر مردم عزیز اسلامشهر این فروشگاه را می شناسند؛ در موبایل شهر، چندین فرد باسابقه در حال فعالیت و کار هستند که می توانند به هر یک از افراد مراجعه کننده، مشاوره بسیار خوبی در زمینه خرید انواع برند موبایل در اختیار مردم قرار می دهد.

آدرس: اسلامشهر، شهرک مهدیه، خیابان مهدیه

تلفن تماس: 02156693577

موبایل مهران

موبایل مهران

موبایل مهران یکی از بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر است که دارای به روزترین و برترین موبایل ها می باشند؛ این موبایل فروشی در یک منطقه بسیار پرطرفدار احداث گردیده است که اکثر مردم عزیز شهر اسلامشهر به این موبایل فروشی مراجعه می کنند و از ابزار و تجهیزات استفاده می کنند؛ موبایل مهران محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد.

آدرس: اسلام‌شهر، شهرک انبیا، خیابان بهشت بیست و دوم

تلفن تماس: 09337808620

موبایل فرشاد

موبایل فرشاد

موبایل فرشاد یکی از بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر است؛ در این موبایل فروشی انواع برند های موبایل به فروش می رسد و اکثر موبایل ها با نازل ترین قیمت ها در اختیار مردم عزیز قرار می دهد؛ موبایل فرشاد جزو فروشگاه های بسیار مشهور و معروف سطح شهر اسلامشهر می باشد که اکثر مردم این شهر، وی را می شناسند.

آدرس: اسلام‌شهر، مطهری، کنارگذر بسیج، خیابان آیت الله کاشانی

تلفن تماس: 02156112956

ویژگی های بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر

بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر باید ویژگی ها و خصوصیات بسیار منحصر به فرد داشته باشد تا بتواند بهترین خدمات را در اختیار مردم عزیز قرار دهد:

 • یک موبایل فروشی معتبر و سرشناس باید یک محیط مناسب و فضای کافی باشد تا انواع موبایل با برند های مختلف را بتواند در خود جای دهد.
 • موبایل فروشی باید دکوراسیون جذاب و زیبا و منحصر به فرد داشته باشد تا نظر اکثر افراد مراجعه کننده را جلب نماید.
 • باید انواع موبایل با برند ها و قیمت های مختلف در بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر، وجود داشته باشد تا مردم در صورت نیاز هر یک را خریداری نمایند.
 • موبایل فروشی باید دارای پروانه کسب باشد تا به صورت کاملا قانونی، انواع موبایل به فروش برسد.
 • باید چندین فرد مجرب و با سابقه در موبایل فروشی مشغول به کار باشند تا بتوانند هر نوع اطلاعات لازم در رابطه با انواع موبایل را در اختیار مردم عزیز قرار دهند.
 • در ضمن باید افراد مشغول به کار در موبایل فروشی، با تمامی مراجعه کنندگان به خوبی برخورد کنند و احترام هر یک را حفظ نمایند.
 • قیمت هر یک از محصولات موجود در موبایل فروشی باید منصفانه باشد.

اگر قصد خرید لپ تاپ را دارید، می توانید به مقاله بهترین فروشگاه لپ تاپ در اسلامشهر مراجعه نمایید تا فروشگاه مورد نظر خود را بیابید.

ویژگی های بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر

قیمت موبایل در اسلامشهر

همان گونه که می دانید امروزه به دلایل مختلفی، قیمت موبایل به سرعت تغییر می کند؛ از این رو باید بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر در زمینه قیمت هر یک از موبایل ها با هر نوعی برندی، اطلاعات کافی داشته باشد تا مشتریان با دید درست برای خرید اقدام کنند.

لازم به ذکر است که برخی مواقع، برخی موبایل فروشی ها به دلایل متعددی، هزینه کمتر یا بیشتر از نرخ اصلی، از مشتریان برای خرید موبایل اخذ می کنند. البته مقدار مبلغی که باید هر یک از مشتریان برای خرید موبایل پرداخت کنند، کاملا متغیر و غیرقابل تعیین است زیرا هر برند و هر مدل موبایل، قیمت متفاوتی دارد؛ در صورتی که مشتریان علاوه بر خرید موبایل، اقدام به خرید شارژر، قاب موبایل، پاور بانک و … می کنند که در این شرایط، هزینه ها افزایش می یابد.

در صورتی که شما می خواهید از قیمت موبایل در اسلامشهر مطلع شوید، می توانید به موبایل فروشی هایی که در سایت معرفی شده اند مراجعه کنید و اطلاعات کافی کسب نمایید.

کلام آخر

اسلامشهر جزو شهرستان های پرجمعیت اطراف شهر تهران است و از این رو میزان تقاضا برای خرید موبایل و سایر ابزار ارتباط جمعی بسیار زیاد می باشد؛ همین مسئله موجب شده که فروشگاه ها و موبایل فروشی های بسیار زیادی را در خود جای بدهد؛ در هر یک از موبایل فروشی های اسلامشهر، انواع موبایل با برند و طرح مختلف به مشتریان ارائه می شود و مردم می توانند به راحتی اقدام به خرید کنند؛ به دلیل افزایش میزان تقاضا، در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با موبایل در اختیار شما قرار دادیم و 10 تا از بهترین موبایل فروشی در اسلامشهر را به شما معرفی کردیم تا بتوانید به راحتی، موبایل فروشی مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم؛ در صورتی که هر گونه انتقاد یا پشنهاد در رابطه با این موضوع دارید، می توانید با ما در سایت اسلامشهرینو در میان بگذارید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا