خدمات

بهترین خیاطی در نسیم شهر【سال 1402】⭐+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم ده مورد از بهترین خیاطی در نسیم شهر را به شما معرفی کنیم. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که لباسی را برای دوخت به خیاطی سپرده باشید اما از کیفیت نهایی آن رضایت نداشته باشید. تفاوت یک خیاطی حرفه ای با سایر خیاطی ها در کیفیت کار آن ها است. یافتن یک خیاطی که بتواند لباس مناسبی را برای موقعیت های مختلف بدوزد، اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم به بررسی مهم ترین ویژگی هایی که یک خیاطی داشته باشد بپردازیم. در صورتی که قصد دارید بهترین خیاطی در نسیم شهر را بشناسید، به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین خیاطی در نسیم شهر چه ویژگی هایی دارد؟

قطعا یک خیاطی حرفه ای ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را از سایر خیاطی ها متمایز می کند. در واقع زمانی که شما به این مراکز مراجعه می کنید می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت دوخت و زمانبندی، دوخت انواع لباس های خود را به آن ها بسپارید. در صورتی که محل زندگی شما به رباط کریم نزدیک است، به شما پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین خیاطی در رباط کریم را نیز مطالعه کنید. در این قسمت برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین خیاطی در نسیم شهر معرفی شده است:

وجود مشتریان ثابت

یکی از بهترین راه ها برای تشخیص یک خیاطی حرفه ای و با تجربه، بررسیی تعداد مشتریان دائمی و ثابت آن ها است. در حقیقت بهترین خیاطی در نسیم شهر مشتریان خود را از طریق معرفی مشتریان سابق خود به دست می آورند. البته به یاد داشته باشید که کسی که شما را به خیاطی مورد نظر ارجاع می دهد چه دلیلی برای رضایت مندی خود اعلام می کند. در صورتی که فرد نیز در زمینه دوخت لباس تجربه زیادی ندارد، بهتر است نمونه لباس دوخته شده را از نظر کیفیت دوخت بررسی کنید. 

وجود خیاط خوب و با تجربه

اولین و مهم ترین نکته ای که برای یک خیاطی حرفه ای حائز اهمیت است، وجود خیاط یا خیاطان حرفه ای و با تجربه است که در کار خود تخصص و مهارت بسیار زیادی دارند. در حقیقت به هر میزان که تجربه خیاط طولانی تر باشد امکان این که مهارت بیشتری در این زمینه داشته باشد نیز بیشتر خواهد بود. چنین خیاطانی در رابطه با کار خود نیز دقیق تر عمل کرده و خدمات خود را به صورت با کیفیت تری به مشتریان ارائه می دهند. همچنین شما می توانید با مشورت با آن ها از تجربیات ارزشمند آن ها نیز استفاده کنید. 

بهترین خیاطی در نسیم شهر چه ویژگی هایی دارد؟

توجه به سلیقه مشتری

یکی دیگر از بهترین راه ها برای شناخت یک خیاط حرفه ای، این است که از شما در رابطه با سبک و سلیقه مدنظرتان سوالاتی را می پرسد و پیشنهادات خود را در این رابطه ارائه می کند. به همین خاطر با مراجعه به بهترین خیاطی می توانید با توجه به اندام خود، بهترین مدل را انتخاب کرده و لباس مدنظر خود را داشته باشید. دقت کنید که پس از فرآیند دوخت و در هنگام پرو نیز لازم است خیاط از شما سوالاتی مانند آیا قسمتی از لباس هست که در آن احساس راحتی نکنید؟ بپرسند. در صورتی که به حرفه خیاطی علاقه دارید، به شما پیشنهاد می کنیم مقاله معرفی بهترین آموزشگاه خیاطی در رباط کریم را مطالعه کنید.

استفاده از بهترین پارچه های موجود در بازار

برخی از خیاطی ها برای افزایش سود خود از پارچه های نامرغوب و ارزان استفاده می کنند. به همین خاطر لازم است در این زمینه نیز کاملا محتاط عمل کنید. به یاد داشته باشید که امروزه با توجه به تنوع بی نظیر انواع پارچه در بازار، احتمال پیدا نکردن پارچه مد نظر شما بسیار کم است. سعی کنید قبل از رفتن به خیاطی مدنظر خود در رابطه با پارچه مدنظر خود نیز تحقیق کرده و صحبت هایی را با خیاط داشته باشید. معمولا بهترین خیاطی ها از بهترین پارچه ها برای دوخت لباس مشتریان خود استفاده می کنند.

تجربه دوخت سخت ترین مدل ها

در صورتی که قصد دارید به خیاطی ناشناخته ای برای دوخت لباس های مجلسی و مهم خود مراجعه کنید، توصیه ما به شما این است که به عکس هایی که آن ها برای جذب مشتری استفاده می کنند، اعتماد نکنید. در این راستا لازم است حتما نمونه های دوخته شده آن ها را به طور کامل بررسی کنید. این کار به شما این دید را می دهد که آیا خیاط مورد نظر قادر به دوخت لباس شما هست یا خیر. معمولا خیاط هایی که قادر به دوخت سخت ترین مدل ها هستند، مشتریان ثابت بسیار زیادی دارند. این موضوع می تواند به شما در شناخت بهترین خیاطی، کمک شایانی کند.

10 مورد از بهترین خیاطی در نسیم شهر را بشناسید!

خیاطی امیری

خیاطی امیری

خیاطی امیری به عنوان بهترین خیاطی در نسیم شهر شناخته می شود که مشتریان پروپا قرص زیادی دارد. این مرکز به صورت تخصصی در زمینه دوخت انواع لباس فعالیت داشته و می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. شما می توانید برای مشورت در دوخت انواع لباس و استایل به این خیاطی مراجعه کرده و خدماتی مانند دوخت و تعمیر لباس های خود را به افراد متخصص در خیاطی امیری بسپارید. 

آدرس: تهران، نسیم شهر، خیابان سوم، کوچه سلمان فارسی، پلاک ۱۸۴

شماره تماس: ۰۲۱۵۶۷۵۳۳۷۱

خیاطی نوروزی

خیاطی نوروزی

در صورتی که به دنبال یک خیاطی حرفه ای و با تجربه هستید که کار خود را در بالاترین کیفیت موجود به مشتری ارائه می کنند، ما به شما خیاطی نوروزی را پیشنهاد می کنیم. پرسنل شاغل در این مجموعه تخصص بالایی در زمینه دوخت انواع مدل های مانتو و لباس های مجلسی و سایر لباس ها دارند. علاوه بر این طی نوروزی می تواند بهترین مشورت ها را در زمینه داشتن استایل جذاب به شما ارائه دهد. قیمت های عنوان شده در این مرکز نیست کاملاً به صرفه و اقتصادی است. به همین خاطر شما می توانید با خیالی آسوده به این مرکز مراجعه کرده و دوخت لباس های خود را به آن ها بسپارید.

 آدرس: تهران، نسیم شهر، خیابان دوم، ایران

 شماره تماس:09192758206

خیاطی گلریز

خیاطی گلریز

یکی دیگر از بهترین و وف ترین خیاطی ها در سطح نسیم شهر، خیاطی گلریز است. خانم های شیک پوش و خوش استایل از سراسر تهران به این مرکز مراجعه می کنند. به همین خاطر در کمتر مواقعی این مرکز خالی از مشتری است. این مرکز توسط یکی از ماهرترین خیاط های نسیم شهر اداره می شود. علاوه بر این شما می توانید تمامی سفارشات خود را در موعد مقرر شده و با بالاترین کیفیت موجود تحویل بگیرید. این نکات باعث شده است تو خیاطی گلریز به یکی از ۱۰ خیاطی برتر نسیم شهر تبدیل شود. 

 آدرس: تهران، نسیم شهر، بلوار کشاورز، خیابان آزادگان، پلاک ۱۴۲

 شماره تماس: 09123241833

خیاطی شریف

خیاطی شریف

خیاطی شریف واقع در نسیم شهر یکی از بهترین خیاطی های موجود در نسیم شهر می باشد. کیفیت دوخت ارائه شده توسط خیاطان شاغل در این مجموعه مثال زدنی است. به طوری که با یک بار سفارش به مشتری دائمی آن تبدیل خواهید شد. مدیریت حرفه ای این مجموعه توجه زیادی به تمیزی و کیفیت دوخت و همچنین تحویل به موقع سفارشات دارد. به همین خاطر مشتریان می توانند با اطمینان خاطر لباس های مهم خود را به دست خیاطان حرفه ای این مجموعه بسپارند. 

 آدرس: تهران، نسیم شهر، بلوار غدیر، بلوار امام خمینی

 شماره تماس: 09128891059

پس از دوخته شدن لباس به چه نکاتی توجه کنیم؟

پس از دوخته شدن لباس توسط خیاط لازم است به نکاتی توجه کنید. با توجه به این نکات می توانید از کیفیت دوخت لباس خود مطمئن شوید. در این قسمت برخی از مهم ترین نکات پس از دوخته شدن لباس آورده شده است:

  • بریده شدن نخ های اضافی
  • قرار گرفتن دکمه ها و جا دکمه ها در فاصله های مساوی
  •  دوخته شدن دکمه ها به صورت مرتب و بدون فشار
  •  یک دست و صاف بودن بخیه ها
  • مرتب بودن گوشه های لباس
  •  برگرداندن لبه های پارچه به صورت یک دست و مساوی
  •  پیوست نقش و نگارهای پارچه به صورت یک دست
  •  دوخت سجاف بدون برآمدگی
  •  قرار گرفتن یقه به صورت مرتب 

لباس مناسب بر اساس فرم بدن خانم ها

 در حقیقت ظاهر هر شخص نشان دهنده شخصیت او است. به همین خاطر انتخاب لباس و نوع پوشش اهمیت بسیار زیادی داشته و می تواند شخصیت شما را بسیار جذاب جلوه دهد. علاوه بر این شما می توانید با انتخاب پوشش متناسب با فرم بدن خود ظاهر آراسته ای داشته و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این قسمت لباس های مناسب بر اساس فرم بدنی هر شخص آورده شده است:

خانم هایی با فرم بدن ساعت شنی

اگر کمر باریکی دارید و بالاتنه و پایین تنه شما فرم نرمالی دارد، شما دارای اندام ساعت شنی هستید. باید بدانید که اندام شما یکی از اندام های محبوبی است که دارای ظرافت خاصی بوده و هر مدل لباس با این اندام هماهنگی دارد. نکته خاصی که باید در این زمینه رعایت کنید این است که تا حد امکان از پوشیدن لباس های گشاد خودداری کنید. در واقع شما باید لباس هایی را انتخاب کنید که کمر تنگ داشته باشند تا از این طریق فرم بدن خود را به خوبی نمایش دهید.

همچنین توصیه ما به شما این است که بلوزهای اف که کمر باریک تری دارند و شلوارهای راسته که قد را بلندتر نشان می دهند را نیز در اسلاید خود به کار ببرید. به یاد داشته باشید که لباس های با یقه خیلی باز و گشاد برای شما مناسب نیست؛ بهتر است از لباس های یقه هفت استفاده کنید.

 خانم هایی با فرم بدن گلابی شکل

در صورتی که اندام بالاتنه شما نسبت به پایین تنه حجم کمتری دارد باید از لباس هایی استفاده کنید که باعث برقراری تناسب می شود. شما باید کاری کنید که پایین تنه لاغرتر از چیزی که هست به نظر برسد. لباس های با سرشانه افتاده بهترین گزینه برای شما هستند. علاوه بر این استفاده از بلوزهای رنگ روشن و طرح دار نیز باعث می شود توجه از سمت پایین تنه تا حد زیادی کاسته شود.

شلوارهای دمپا گشاد و یا بوتکات برای شما کاملاً مناسب هستند چرا که باعث تعادل در پاها شده و ظاهر بدن شما را زیباتر جلوه می دهد. در صورتی که تمایل به پوشیدن دامن دارید بهتر است برای جذابیت بیشتر خود از دامن های فن ساده که رنگ های تیره ای دارند استفاده کنید.

خانم هایی با فرم بدن مستطیل شکل

 در صورتی که اندازه دور کمر شما با بقیه قسمت های بدن یکسان است و یا تفاوت کمی دارد شما دارای اندام مستطیل شکل هستید. شما باید در پوشش خود از لباس هایی استفاده کنید که در قسمت کمر دارای برش یا چین های متناسبی باشد. در واقع استفاده از بلوز هایی که دور سینه گشادتر و کمر تنگ تری دارد برای شما جذاب خواهد بود. برای انتخاب شلوار نیز لازم است از مدل های مام فیت، مام استایل یا جذب که کمر را باریک تر و انحنای پاهای شما را نشان می دهد نیز استفاده کنید.

دامن مناسب برای شما دامن های مدل فون یا چین دار است. دامن ها باسن را حجیم تر و صافی بدن را به طور کامل مخفی می کند. به یاد داشته باشید لباس های با یقه هفت و یقه آبشاری با طرح و رنگ های مختلف می تواند جذابیت فوق العاده ای به استایل شما ببخشد.

خانم هایی با فرم بدن سیبی شکل

در صورتی که بالاتنه شما نسبت به پایین تنه تان بزرگتر است، شما دارای اندام سیبی شکل هستید. باید از لباس هایی استفاده کنید که با ایجاد تناسب در قسمت های مختلف بدن شما را متعادل تر نشان می دهد. پیشنهاد ما به شما این است که از لباس هایی با یقه هفت و آستین بلند استفاده کنید. علاوه بر این پوشیدن کدهای جلو باز راسته می تواند جذابیت شما را دو چندان کند. انتخاب رنگ نیز اهمیت بسیار زیادی در استایل شما خواهد داشت. بهتر است در این زمینه از رنگ هایی استفاده کنید که مات و تیره هستند.

 توجه داشته باشید که نباید لباس هایی که در قسمت بالاتنه آن ها از پارچه های طرح دار، تورهای تزیینی و دکمه های بزرگ به کار رفته است استفاده کنید. در واقع پوشیدن چنین لباس هایی باعث می شود بالاتنه شما بزرگتر از چیزی که هست به نظر برسد.

لباس مناسب بر اساس فرم بدن خانم ها

 خانم هایی با فرم بدن مثلث وارونه

 اگر جزئی از افرادی هستید که فرم بدن مثلث وارونه را دارند، باید برای انتخاب لباس مدل هایی را برگزینید که بالاتنه ساده ای داشته باشند. همچنین لازم است پایین تنه لباس و استایل شما های شاد و طرح دار باشد. این پوشش به باسن شما حجم و انحنا می دهد و از این طریق توجه از بالاتنه شما منحرف می شود. به یاد داشته باشید که استفاده از یقه های پهن و شلوارهای تنگ برای شما مناسب نیست و باید از لباس های ساده با یقه های باریک و شلوار راسته یا برگ استفاده کنید.

 در صورتی که علاقه زیادی به پوشیدن دامن دارید باید دامن شما به گونه ای باشد که به باسن حجم دهد. مدل های پلیسه و ترک گزینه مناسبی بوده و می توانید از دامن های بلند و کوتاه استفاده کنید. 

کلام آخر

 حرفه خیاطی به عنوان یک هنر نیازمند عشق و علاقه است. در صورت عدم توجه به این موضوع نمی توان تضمین کرد که نتیجه نهایی کار آن ها رضایت بخش باشد. در حال حاضر بسیاری از افراد حرفه خیاطی را آموختند؛ اما تنها تعداد انگشت شماری از آن ها با علاقه و انگیزه تمام، انواع لباس های مشتریان خود را طراحی کرده و می دوزند. در صورتی که قصد مراجعه به خیاط برای دوخت لباس های مهم رسمی و مجلسی خود را دارید می توانید به ده مورد از بهترین خیاطی در نسیم شهر مراجعه کنید.

از شما بی نهایت سپاسگزاریم که تا انتهای این مقاله از اسلامشهرینو با ما همراه بوده اید. امیدواریم نکات گفته شده در رابطه با انتخاب بهترین خیاطی برای شما مفید بوده باشد. 

چه امتیازی به این مقاله میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا