آموزشگاه

بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر【سال 1402】⭐ + لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر آشنا کنیم. نقاشی از هنرهای دوست داشتنی و پرطرفدار دنیای امروزست که قدمتی تاریخی دارد و افراد زیادی در این حوزه فعالیت کرده اند و شناخته شده می باشند. برای یادگیری این هنر بهتر است ابتدا با نکات نقاشی آشنا شوید و سپس به دنبال بهترین آموزشگاه نقاشی باشید تا با کمک مربیان حرفه ای، فرآیند یادگیری را برای شما سرعت ببخشد.

هنر نقاشی چیست؟

سالیان درازی است که نقاشی مورد توجه بسیاری از افرادی که دوست دار هنر هستند، قرار گرفته است و روز به روز به دوست داران آن نیز اضافه می شود. نقاشی، هنر به تصویر کشیدن ذهنیت یک فرد یا واقعه ای است که اتفاق افتاده است. یک نقاش با کمک رنگ ها در تلاش است تا ذهنیت خود را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد و برای دیگر افراد قابل مشاهده کند.

هنر نقاشی چیست؟

ویژگی های بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر

هنرجویان برای آموزش حرفه ای نیازمند یک استاد متبحر و آموزشگاه معتبری هستند که تمام اصول اولیه و اساسی نقاشی را به آن ها توضیح دهد که برخی از این ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

دارا بودن تجهیزات کامل آموزشی: بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر دارای تجهیزات کاملی می باشد که به دو دسته تخصصی و عمومی تقسیم بندی می شود. تجهیزات پایه یا عمومی شامل آبسرد کن، نورکافی، سه پایه، گرمایش و سرمایش مناسب می باشد و سایر ابزارهای تخصصی بستگی به نوع آموزش استاد داره که در طول روند تدریس معرفی خواهد شد.

برخورداری از اساتید مجرب و متخصص: از دیگر ویژگی های بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر داشتن اساتید مجرب و باتجربه می باشد که سابقه تدریس نقاشی را داشته باشد و بتواند مفاهیم را به ساده ترین شکل ممکن به هنرجویان انتقال دهد و تمام تلاش خود را در جهت پیشرفت آن ها کند.

دسترسی آسان به آموزشگاه: بسیار مهم است که هنرجویان آموزشگاهی را انتخاب کنند که به محل زندگی شان نزدیک باشد و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و شخصی برای رسیدن به بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر فراهم باشد زیرا در این صورت دچار ترافیک نمی شوند و همواره به موقع در کلاس ها حاضر می شوند.

برنامه تدریس: برای انتخاب بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر باید به این موضوع توجه کنید که آموزشگاه منتخب شما چه برنامه های کلاسی دارد زیرا برنامه های هریک از آموزشگاه ها می تواند متفاوت باشد، بنابراین برای این که اطلاعات کاملی از آموزشگاه به دست بیاورید، لازم است این موارد را بررسی نمایید:

 • در هر کلاس نقاشی چه تعداد هنرجو وجود دارد؟
 • برای ثبت نام در کلاس ها نقاشی چه میزان مهارت لازم است؟
 • آیا می توان یک جلسه برای آشنایی بیشتر در کلاس ها شرکت کرد؟
 • آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه کلاس های هنر امکان پذیر است؟
 • رضایت شاگردان قبلی آموزشگاه را بررسی نمایید.

10 تا از بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر را بشناسید!

آموزشگاه هنرهای تجسمی آسو

آموزشگاه هنرهای تجسمی آسو

آموزشگاه هنرهای تجسمی آسو با مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به فعالیت می باشد. این آموزشگاه دارای کادری مجرب، اساتید دانشگاهی و حرفه ای می باشد؛ در آموزشگاه آسو تدریس با روش های اصولی و آکادمیک در جهت پرورش ایده های نو و خلاق؛ همراه با مشاوره رایگان و تعیین سطح هنرجو انجام می شود و در پایان دوره گواهی نامه رسمی به هنرجویان اعطا می شود. محیط آموزشگاه بسیار مدرن و مجهز به جدیدترین تجهیزات نقاشی می باشد. از این روز جزو بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر می باشد.

خدمات:

 • آموزش نقاشی
 • آموزش طراحی
 • آموزش عکاسی
 • آموزش خوشنویسی
 • آموزش سفالگری
 • آموزش سیاه قلم

آدرس: اسلام‌شهر، خیابان باغ فیض، کوچه چهارم، پلاک 49، آکادمی آسو

شماره تماس: 02156357712

آموزشگاه سفید

آموزشگاه سفید

موسسه فرهنگی هنری سفید فعالیت خود را از سال 1379 در اسلامشهر در رشته های هنری، کامپیوتری و زبان خارجه شروع کرده است؛ به بیان دیگر آموزشگاه سفید جزو قدیمی ترین آموزشگاه هنری اسلامشهر به حساب می آید که پرسنل و اساتید این مرکز جزو حرفه ای ترین افراد در زمینه فعالیت خود هستند، محیط آموزشگاه از فضایی مدرن و نوین تشکیل شده است و هنرجویانی که در این مرکز دوره های آموزشی گذرانده اند بسیار رضایت دارند هم چنین پس از پایان دوره در صورتی که تبحر داشته باشند می توانند به عنوان مدرس در آموزشگاه فعالیت کنند، از این رو جزو بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر می باشد.

خدمات:

 • دوره آموزش طراحی و نقاشی
 • آموزش خط مقدماتی و پیشرفته
 • دوره تخصصی نگارگری ایرانی
 • آموزش زبان انگلیسی
 • آموزش کامپیوتر

آدرس: اسلامشهر، باغ فیض، کوچه 4، پلاک 14

شماره تماس: 02156365404

گالری نقاشی سایه هنر

گالری نقاشی سایه هنر

گالری نقاشی سایه هنر با مدیریت سایه مهدی اداره می شود، این موسسه مجوزهای لازم را وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ کرده است. آموزش تخصصی طراحی و نقاشی به روش کلاسیک به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در این گالری انجام می گردد. هم چنین در پایان دوره گواهینامه مهارت نیز اعطا می شود. تکنیک های کاربردی در گالری سایه سیاه قلم، مداد رنگی، رنگ و روغن، پاستل، گواش و آبرنگ می باشد.

خدمات:

 • آموزش طراحی
 • آموزش نقاشی
 • آموزش مجسمه سازی
 • آموزش مربیگری
 • انجام سفارشات طراحی و نقاشی

آدرس: اسلامشهر، باغ فیض، کوچه اول، پلاک 55، واحد 1

شماره تماس: 02156367115

آموزشگاه هنرهای تجسمی طریق

آموزشگاه هنرهای تجسمی طریق

آموزشگاه هنرهای تجسمی طریق در سال 1398 با کسب مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت ارشاد در رشته هنرهای تجسمی شروع به فعالیت نموده است. این آموزشگاه از بهترین اساتید و پرسنل حرفه ای در زمینه هنر برای آموزش هنرجویان خود استفاده می کند و جدیدترین سبک ها به آن ها آموزش داده می شود، از این رو جزو بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر می باشد که هنرجویان از نحوه تدریس و برخورد پرسنل بسیار رضایت دارند.

خدمات:

 • آموزش نقاشی مقدماتی و پیشرفته
 • آموزش نقاشی سیاه قلم
 • آموزش طراحی
 • آموزش خوشنویسی
 • آموزش نقاشی کودک

آدرس: اسلامشهر، امام خمینی، خیابان بیست متری، ارمغان 12، پلاک 40، زنگ اول

شماره تماس: 09126544330

آموزشگاه تخصصی سیاه قلم آدمی هنری غیاثی

آموزشگاه تخصصی سیاه قلم آدمی هنری غیاثی

آموزشگاه تخصصی سیاه قلم آدمی هنری غیاثی با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد کشور مشغول به فعالیت است، این آموزشگاه از پرسنلی ماهر و باتجربه برای آموزش استفاده می کند و هنرجویان از نحوه تدریس و رفتار اساتید بسیار رضایت دارند، در این آموزشگاه جدیدترین سبک های نقاشی و طراحی به هنرجویان آموزش داده می شود.

خدمات:

 • آموزش نقاشی
 • آموزش طراحی
 • آموزش سیاه قلم

آدرس: اسلامشهر، باغ فیض، بین کوچه 9 و 11

شماره تماس: 09351551429

شهریه های بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر

فاکتورهای بسیار زیادی در تعیین شهریه کلاس نقاشی وجود دارد. هنرجویان در هر سنی و با هر استعداد و زمینه ای می توانند با جست و جو و تحقیق در خصوص شهریه های بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر نسبت به ثبت نام اقدام کنند، برخی از عواملی که در شهریه ها تاثیر گذارند عبارتند از:

 • یکی از موثرترین عواملی که هزینه آموزش نقاشی را تعیین می کند تکنیکی است که هنرجویان برای آموزش انتخاب می کنند. به عنوان مثال هزینه آموزش نقاشی سیاه قلم با هزینه آموزش نقاشی روی پارچه و شهریه کلاس نقاشی رنگ روغن متفاوت است.
 • اگر هنرجویان به دنبال آموزش های پیشرفته باشند، می بایست هزینه بیشتری را متحمل شوند. زیرا هزینه آموزش نقاشی حرفه ای به نسبت سطح پایه بیشتر است و در درجه دوم هنرجو نزد هر استادی نمی تواند این آموزش ها را فرا بگیرید و شهریه یک استاد حرفه ای و خبره بسیار بیشتر از سایر استادان است.
 • سن هنرجویان در میزان شهریه های بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر بسیار متفاوت است.
 • اغلب مواقع بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر، قیمت جلسات را به صورت ساعتی و یا ترمی محاسبه می کند. طبیعتا هر چه زمان آموزش بیشتر باشد هنرجو باید هزینه آموزش نقاشی بیشتری بپردازد. تعداد جلسات بالاتر نیز شهریه بیشتری را در پی خواهد داشت

بازار کار رشته نقاشی

نقاشی علاوه بر اینکه احساسات درونی هنرجویان را پرورش می‌دهد، می توان به آن به عنوان یک شغل پر درآمد هم نگاه کرد. هنرمند نقاش به راحتی می‌تواند با پذیرش سفارش‌های مختلف، برگزاری گالری‌ها، نمایشگاه‌ها و آموزش  نقاشي در مدارس و بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر، کسب درآمد کند. زمانی که نقاشان، سبک نقاشی خود را مشخص کنند و اثر منحصر به فرد خود را خلق کنند، نه تنها در کشور ایران بلکه در سایر کشورها نیز می‌توانند آن‌ها را به فروش برسانند و درآمد ارزی کسب کنند.

کلام آخر

در واقع نقاشی بیان مفاهیم و واقعیات زندگی به شکل تصویری است؛ شاید شما تصور کنید نقاشی تنها به وسیله قلمو و مداد یا آبرنگ امکان پذیر است اما باید بگوییم این تصور اساس درست ندارد در واقع هنر نقاشی  هنری بی نظیر و نامحدود است که برای خلق یک اثر هنری نقاشی می توانید از قلمو، چوب، چاقو و هر آن چه که می خواهید برای خلق تصویر مورد نظر استفاده نمایید.

از شما سپاس گزاریم که ما را تا انتها مقاله همراهی کردید. سایت اسلامشهرینو سعی بر این داشته تا شما را بهترین آموزشگاه نقاشی در اسلامشهر آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شود، در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهادی می توانید از طریق سایت اسلامشهرینو با ما در ارتباط باشید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا