زیبایی

بهترین آرایشگاه مردانه در نسیم شهر【سال 1402】⭐+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم ۱۰ مورد از بهترین آرایشگاه مردانه در نسیم شهر را به شما معرفی کنیم. امروزه با تغییر نگرش و فرهنگ جامعه، رسیدگی به زیبایی چهره به یکی از نیازهای دائمی آقایان تبدیل شده است. امروز کسب و کار آرایشگری دچار تغییرات بسیار زیادی شده و بهترین آرایشگاه مردانه در نسیم شهر دارای ویژگی های متعددی می باشد. البته به یاد داشته باشید که داشتن ویژگی ها و معیارهای ذکر شده صرفاً دلیل مناسب بودن و بهترین بودن آرایشگاه نیست.

در این راستا بهتر است به نکات و اصول حرفه ای آرایشگری نیز توجه داشته باشید. در واقع بهترین آرایشگاه مردانه باید توانایی ایجاد مدل های روز دنیا را داشته باشد و بتواند از ابزارهای مدرن به بهترین شکل ممکن استفاده نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بهترین آرایشگاه مردانه در نسیم شهر تا انتهای این مقاله از اسلامشهری نو با ما همراه باشید.

آرایشگاه مردانه چه مکانی است؟

در آرایشگاه های مردانه خدمات مهمی مانند اصلاح و آرایش مو جزئی از اصلی ترین وظایف آرایشگران به شمار می رود. در واقع مکان می تواند برای تمامی جنبه های آرایشی، بهداشتی و مراقبتی از پوست و مو راهکارهای را ارائه دهد. بسیاری از افراد به آرایشگاه های مردانه سلمانی نیز می گویند. دلیل این موضوع این است که در گذشته به آرایشگاه های مردانه پیرایشگاه سلمانی گفته می شد.

در واقع منشا کلمه سلمانی نام یکی از اصحاب پیامبر به نام سلمان فارسی می باشد. چرا که سلمان در بسیاری از مواقع موهای پیامبر را اصلاح می کرد. به همین خاطر استفاده از کلمه سلمانی رواج بسیار گسترده ای در جوامع مسلمان ایرانی دارد. در صورتی که به حرفه آرایشگری علاقه دارید، به شما پیشنهاد می کنیم مطالعه معرفی بهترین آموزشگاه آرایشگری در رباط کریم را از دست ندهید.

جالب است بدانید در گذشته در چنین مراکزی علاوه بر خدمات کوتاهی و اصلاح صورت برخی از خدمات پزشکی و دندانپزشکی نیز انجام می گرفت. برای مثال مردم برای کارهایی مانند کشیدن دندان، پانسمان زخم، حجامت و برخی از موارد اورژانس مانند عقرب گزیدگی و مارگزیدگی نیز به سلمانی مراجعه می کردند. البته باید بدانید که محل ثابتی به نام سلمانی وجود نداشت بلکه بسیاری از آن ها به صورت سیار کار می کردند.

معمولاً پاتوق این دسته از افراد در مراکز پر ترددی مانند قهوه خانه ها بوده است. آن ها برای تبلیغ بیشتر کار خود و ترغیب مردم به اصلاح مو و صورت از آن ها با چای دارچین پذیرایی می کردند. در حال حاضر و در جوامع امروزی آرایشگاه مردانه بسیار مدرن تر شده و امکانات و تجهیزات بسیار پیشرفته ای را در اختیار دارند. بیشتر این مراکز خدماتی مانند تراشیدن و اصلاح ریش و سبیل و همچنین کوتاهی مو جوانسازی صورت را برای مشتریان خود انجام می دهند.

برخی از آرایشگاه های مردانه مدرن علاوه بر استفاده از وسایل آرایشگری رایج مانند قیچی، موچین، ماشین آرایشگری و… از وسایل دیگری مانند دستگاه های استریل برقی و همچنین ژورنال های دیجیتال استفاده می کنند. بهترین آرایشگاه مردانه در رباط کریم نیز می تواند جذاب ترین چهره را برای شما به ارمغان بیاورند.

آرایشگاه مردانه چه مکانی است؟

بهترین آرایشگاه مردانه در نسیم شهر چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به تعداد بسیار بالای مراکز آرایشگری در نسیم شهر لازم است با ویژگی های بهترین آرایشگاه مردانه آشنا شوید. شناخت این ویژگی ها به شما کمک می کند تا ه ای جذاب و مطلوب را در مهمترینن روزهای زندگی خود داشته باشید. در واقع می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر به این مراکز مراجعه کرده و خدمات اصلاحی، کوتاهی مو و جوانسازی پوست و صورت را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. ن قسمت برخی از مهمترینن ویژگی های آرایشگاه های مردانه در نسیم شهر آورده شده است:

  •  مهارت و تجربه بالای پرسنل: اولین و مهمترینن موضوعی که تاثیر بسزایی در کیفیت خدمات ارائه شده توسط آرایشگاه مردانه دارد، مهارت و تجربه بالای آرایشگر و تمامی پرسنل شاغل در آن مجموعه است. یک آرایشگر حرفه ای می تواند به مشتریان خود در خصوص مشکلات پوست و مو وره های بسیار حرفه ای و دقیق ارائه دهد. به طور کلی تمامی مشتریان از نحوه برخورد و کیفیت خدمات رسانی توسط پرسنل مجموعه رضایت کامل دارند. به همین خاطر شما می توانید از طریق مشورت با افراد حاضر در آرایشگاه و میزان رضایت افراد محلی از میزان مهارت و تجربه آرایشگر اطمینان حاصل کنید.
  • استفاده از پیشرفته ترین و برزوترین تجهیزات: در واقع بهترین آرایشگاه مردانه برای مشتریان خود اهمیت بسیار زیادی قائل است.به همین خاطر آرایشگر و مدیر حاضر در مجموعه ترجیح می دهد از امکانات و تجهیزات پیشرفته و به روز استفاده کرده و سعی در مجهز نگه داشتن پیرایشگاه خود دارد. به همین خاطر تمامی خدمات ارائه شده به مشتریان با کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در این راستا برخی از آرایشگاه ها امکاناتی مانند سیستم های صوتی و تصویری را برای مشتریان خود فراهم کرده اند.علی رغم این که این خدمات ی آرایشگاه های مردانه لازم و ضروری نیستند اما می توانند تاثیر بسزایی بر روی نگرش مثبت مشتری ها داشته باشد.
  • حساسیت در رعایت نکات بهداشتی: رعایت نکات بهداشتی و نظافت یکی از موارد ضروری است که باید توسط آرایشگاه ها و تمامی مراکز بهداشتی به طور جدی رعایت شود. قطعاً آرایشگاهی که از بهترین تجهیزات و امکانات استفاده می کند اما به اصول بهداشتی پایبند نیست نمی تواند مشتریان وفاداری داشته باشد. این موضوع به راحتی توسط افراد قابل بررسی است. در واقع تمامی تجهیزات و وسایل استفاده شده باید با استفاده از الکل ضد عفونی شوند.
  • داشتن مدرک معتبر آرایشگری: یک آرایشگاه مردانه که به صورت کاملاً حرفه ای فعالیت می کند برای چندین گواهینامه فنی و حرفه ای است. در حقیقت آرایشگران باید برای جلب اعتماد مشتریان خود این مدارک را در معرض دید عموم قرار دهند. برخی از آرایشگران نیز ممکن است دارای مدارک بین المللی و خارجی باشند. این موضوع سبب می شود سطح اعتماد مشتریان به آرایشگاه افزایش یابد. 

۱۰ مورد از بهترین آرایشگاه مردانه در نسیم شهر را بشناسید!

پیرایش امیر عباس

پیرایش امیر عباس

یکی از بهترین آرایشگاه هایی که به صورت کاملا تخصصی خدمات تخصصی مانند اصلاح و کوتاهی مو، گریم داماد، پاکسازی پوست صورت و … را انجام می دهد، پیرایش امیر عباس است. آرایشگر حاضر در این مجموعه از تخصص، مهارت و تجربه بسیار بالایی برخوردار است. به همین خاطر تمامی مشتریان دائمی این آرایشگاه از خدمات ارائه شده توسط این مرکز رضایت کافی دارند. بدین ترتیب پیرایش امیر عباس جزئی از بهترین گزینه ها به شمار می رود.

 آدرس: تهران، نسیم شهر، بلوار امام خمینی، خیابان چمران، خیابان اشرافی اصفهانی

شماره تماس: 09191300669

آرایشگاه علی تک

آرایشگاه علی تک

از جمله بهترین مراکزی که در زمینه اصلاح مو و صورت آقایان فعالیت می کند، آرایشگاه علی تک است. آرایشگر حاضر در این مجموعه تجربه و تخصص بسیار بالایی در زمینه کوتاهی انواع مو دارد. به همین خاطر نیز جوانان و نوجوانان علاقه زیادی به این مرکز دارند. تمامی خدمات در آرایشگاه علی تک تمامی خدمات خود را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد. به همین خاطر در کمتر زمانی می توانید این آرایشگاه را خالی از مشتری ببینید. در صورتی که به دنبال بهترین آرایشگاه مردانه در نسیم شهر هستید به شما پیشنهاد می کنیم به آرایشگاه علی تک مراجعه نمایید.

 آدرس: تهران، نسیم شهر، ۲۰ متر دماوند، نبش سهند

 شماره تماس: 09106415902

پیرایش آرتین

پیرایش آرتین

پیرایش آرتین با استفاده از جدید ترین متد های روز دنیا تمامی خدمات رایج در آرایشگاه ها را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد. مدیریت این مرکز توجه بسیار زیادی به جلب نظر مشتریان خود دارد و به همین خاطر تمامی خدمات با بالاترین دقت و مهارت انجام می شود. همچنین لازم است بدانید که این مرکز در زمینه مراقبت های بهداشتی عملکرد ممتازی داشته و جزئی از برترین آرایشگاه ها به شمار می رود. در آرایشگاه آرتین خدماتی مانند گریم تخصصی داماد، کوتاهی مو کودک، پاکسازی صورت و اصلاح مو به صورت تخصصی انجام می شود.

آدرس: تهران، نسیم شهر، بلوار امام خمینی، خیابان چمران، خیابان باکری

شماره تماس: ۰۲۱۵۶۷۵۳۶۱۱

پیرایش افق

پیرایش افق

یکی از محبوب ترین آرایشگاه های مردانه نسیم شهر که طرفداران بسیار زیادی در بین مردم محلی دارد، آرایشگاه افق است. در این مرکز تمامی خدمات ارائه شده به صورت کاملا حرفه ای، نوین و کاملا بهداشتی انجام می شود. به همین خاطر اگر دارای پوست صورت بسیار حساسی هستید به شما پیشنهاد می کنیم به این آرایشگاه سری بزنید. در پیرایش افق می توانید خدماتی مانند کوتاهی مو به صورت حرفه ای و اصلاح تخصصی صورت را انجام دهید. تمامی خدمات در این مرکز به صورت آن تایم و کاملا دقیق انجام می شود. به همین خاطر پیرایش افق جزئی از 10 آرایشگاه برتر مردانه به شمار می رود.

 آدرس: تهران، نسیم شهر، خیابان صیاد شیرازی

 شماره تماس: 09192758442

پیرایش فیمس

پیرایش فیمس

آرایشگاه فیمس یکی از بهترین آرایشگاه های مردانه در سطح نسیم شهر است. شما می تواند در بهترین و مهمترینن روز های زندگی خود و در جشن دامادی به این آرایشگاه مراجعه کرده و شاهد بهترین و خاص ترین نتایج باشید. این مرکز تخصص بالایی در زمینه اصلاح مو و ریش و خدمات پوست و مو دارد. به همین خاطر می تواند تخصصی ترین خدمات مربوط به زیبایی پوست و مو آقایان را در اختیار شما قرار دهد. در صورتی که خواهان جذاب ترین چهره هستید، به شما پیشنهاد می کنیم به پیرایش فیمس مراجعه نمایید.

 آدرس: تهران، نسیم شهر، خیابان طالقانی، خیابان شریعتی

 شماره تماس: 09193081408

هزینه خدمات دهی در بهترین آرایشگاه مردانه چه مقدار است؟

بدون شک آقایان باید برای اصلاح ریش صورت، کوتاهی مو و سایر خدمات هزینه ای را بپردازند.قطعاً ورد این هزینه ها در آرایشگاه های مختلف به صورت کاملاً متفاوتی محاسبه می شود.برای مثال زمانی که یشگاه در موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی باشد هزینه های آن با آرایشگاه هایی که در شهرستان واقع است، متفاوت خواهد بود.همچنین میزان مهارت آرایشگر در مقدار هزینه پرداختی نیز کاملاً موثر خواهد بود.

 اما نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که نوع درخواست خدمات شما از آرایشگر نیز تاثیر بسیار زیادی در هزینه نهایی خواهد داشت. ی مثال ارائه پکیج های دامادی هزینه های بیشتری نسبت به خدمات معمولی دارند. چرا که این خدمات شامل انواع ماسک های صورت، گریم دامادی، کاشت موقت مو، پروتز و… خواهد بود.

هزینه خدمات دهی در بهترین آرایشگاه مردانه چه مقدار است؟

خدمات مراقبتی پوست و مو در آرایشگاه های مردانه به چه صورت است؟

در صورتی که آرایشگری به صورت حرفه ای مشغول به فعالیت در بهترین آرایشگاه مردانه در نسیم شهر باشد، خدماتی که در رابطه با پوست و مو ارائه می دهد، شامل موارد زیر است:

  • کراتینه مو آقایان برای تقویت بیشتر و صاف شدن موها
  • سرم گذاری موهای آقایان
  • گذاشتن ماسک های تقویت کننده متناسب با انواع پوست چرب، مختلط و خشک
  • پاکسازی صورت و درمان کامل جوش های سرسیاه و سر سفید
  • شاداب کردن و طراوت بخشیدن به پوست های آقایان از طریق بخور مختلف
  • استفاده از ماسک های مختلف برای انواع مو های چرب، مختلط و خشک

کلام آخر

بهترین آرایشگاه مردانه در نسیم شهر علاوه بر خدمات مانند کوتاهی و اصلاح صورت، خدمات تخصصی مانند جوانسازی پوست صورت، شستشوی سر و تقویت مو را انجام می دهد. البته با توجه به این که در سطح نسیم شهر پیرایشگاه های مختلفی وجود دارد، لازم است در زمینه انتخاب بهترین آرایشگاه حساسیت بیشتری به خرج دهید. این کار باعث می شود تا از نتیجه نهایی کار رضایت بیشتری داشته باشید.

از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه و هم پا بوده اید، از شما بی نهایت سپاسگزاریم. در این مقاله نکات مهمی در زمینه بهترین آرایشگاه آورده شده است که با استفاده از آن می توانید بهترین گزینه را انتخاب کرده و چهره ای جذاب داشته باشید.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا