زیبایی

بهترین آرایشگاه مردانه در رباط کریم【سال 1402】⭐+ لیست 10 تایی

در این مقاله سعی کرده ایم 10 مورد از بهترین آرایشگاه مردانه در رباط کریم را به شما معرفی کنیم. در حقیقت حرفه آرایشگری نیاز به تحصیلات خاص و حرفه ای ندارد و کار به صورت عملی به هنرجوها آموزش داده می شود. به همین خاطر، بیشتر افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند باید از لحاظ تجربه و مهارت در سطح خوبی باشند تا بتوانند خواسته مشتریان خود را برطرف کنند.

بهترین آرایشگاه مردانه در رباط کریم قادر است تمامی مدل های مو مدرن و پرطرفدار در جامعه را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود فراهم کند. علاوه بر این لازم است خدمات دیگری مانند اصلاح صورت، پاکسازی پوست و مو و همچنین دیگر خدمات زیبایی برای آقایان در این اماکن انجام شود. در صورتی که قصد شناخت بهترین آرایشگاه مردانه در رباط کریم را دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا آخر این مقاله از اسلامشهرینو با ما همراه باشید.

آرایشگاه مردانه چه مکانی است؟

 در آرایشگاه مردان اصلاح و آرایش مو مردان اصلی ترین وظایفی است که آرایشگران انجام می دهند. در واقع این مکان می تواند برای تمامی آقایان جنبه آرایشی و بهداشتی داشته باشد. ممکن است برخی از افراد به آرایشگاه مردانه، سلمانی بگویید. در واقع دلیل این موضوع این است که در گذشته به چنین اماکنی پیرایشگاه سلمانی گفته می شد. منشا کلمه سلمانی برگرفته از نام مسلمان فارسی یکی از یاران بسیار نزدیک پیامبر اسلام است.  زیرا سلمان در برخی از مواقع موهای پیامبر را کوتاه می کرد. به همین خاطر استفاده از کلمه سلمانی رواج بسیار گسترده ای پیدا کرده است. 

در گذشته در پیرایشگاه ها علاوه بر خدمات کوتاهی مو و اصلاح صورت برخی از خدمات پزشکی و دندانپزشکی نیز انجام می شد. برای مثال کارهایی مانند کشیدن دندان، پانسمان زخم، حجامت برخی از موارد اورژانسی مانند مار گزیدگی و اغلب گزیدگی نیست توسط پیرایشگران انجام می شد. در واقع پیرایشگاه ها محل های ثابتی نبودند و بسیاری از آن ها به صورت سیار کار می کردند. پاتوق این دسته از افراد معمولاً مکان های پر ترددی مانند قهوه خانه ها بود. در واقع پیرایشگران برای تبلیغ کار خود و ترغیب مردم به اصلاح مو، از آن ها با چای دارچین پذیرایی می کردند. در صورتی که محل زندگی شما به اسلامشهر نزدیک است به شما پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله بهترین آرایشگاه مردانه در اسلامشهر را به هیچ عنوان از دست ندهید.

در حال حاضر آرایشگاه های مردان مدرن تر شده و تجهیزات پیشرفته تری را نیز در اختیار دارند. و در اکثر این مراکز کارهایی مانند تراشیدن و اصلاح ریش و سبیل، کوتاهی مو، جوانسازی پوست صورت و… انجام می شود. برخی از آرایشگاه های مدرن علاوه بر استفاده از وسایل رایج مانند قیچی، ماشین آرایشگری، موچین و … از دستگاه های استریل برقی، لی های برقی و همچنین ژورنال دیجیتال نیز استفاده می کنند. اگر به شغل آرایشگری علاقه دارید، مقاله بهترین آمزشگاه آرایشگری در رباط کریم را از دست ندهید.

آرایشگاه مردانه چه مکانی است؟

بهترین آرایشگاه مردانه چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به افزایش تعداد آرایشگاه های مردانه در سطح شهر رباط کریم، بهتر است با ویژگی های بهترین آرایشگاه مردانه آشنا شده و بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. به طور کلی بهترین آرایشگاه های مردانه در رباط کریم دارای ویژگی های زیر هستند:

 • مهارت و تجربه بالای آرایشگر: اولین و مهم ترین موضوعی که در شناخت بهترین آرایشگاه مردانه در رباط کریم باید آن را مد نظر داشته باشید، توجه به مهارت و تجربه بالای آرایشگر است. به طور کلی یک آرایشگر حرفه ای می تواند به مشتریان خود در خصوص مشکلات پوست و مو مشاوره های حرفه ای و کارسازی ارائه دهد. برای مثال باید بتواند با توجه به شرایط بدنی مشتری، انواع ماسک های مفید را ارائه کند. به طور کلی تمامی مشتریان از خدمات انجام گرفته و مهارت و دقت این آرایشگر رضایت بالایی دارند. به همین خاطر به راحتی می توانید از طریق مشورت با افراد حاظر در آنجا میزان رضایت آن ها را جویا شوید. البته معمولا مردم محلی به خصوص جوانان این مراکز را بهتر می شناسند.
 • استفاده از پیشرفته ترین و به روزترین امکانات: در واقع یک آرایشگاه حرفه ای برای مشتریان خود اهمیت بسیار زیادی قائل است. به همین خاطر  از امکانات و تجهیزات پیشرفته و به روزی استفاده کرده و سعی در مجهز نگه داشتن پیرایشگاه خود دارد. بدین ترتیب تمامی خدمات ارائه شده به مشتریان از کیفیت و دقت بسیار بالایی انجام می شود. برخی از آرایشگاه ها امکاناتی مانند سیستم های صوتی و تصویری را برای مشتریان خود ارائه داده اند. علی رغم این که این خدمات برای آرایشگاه های مردان لازم و ضروری نیستند اما می توانند تاثیر زیادی در دید و نگرش مثبت مشتری ها نسبت به آرایشگاه داشته باشد.
 • استفاده از وسایل بهداشتی: رعایت بهداشت و نظافت یکی از موارد ضروری است که باید توسط آرایشگاه ها و تمامی مراکز بهداشتی رعایت شود. قطعاً آرایشگاهی که بهترین تجهیزات و خدمات را ارائه می دهد اما به اصول بهداشتی پایبند نیست نمی تواند مشتریان وفاداری داشته باشد. این موضوع به راحتی توسط افراد حاضر در مرکز می تواند رویت شود. در واقع تمامی تجهیزات و ابزارهای استفاده شده باید با استفاده از الکل کاملاً ضدعفونی شده و توسط  برای فرد دیگری استفاده شود.
 •  دارا بودن مدرک معتبر آرایشگری: در حقیقت آرایشگاه های مردانه باید دارای چندین گواهینامه فنی و حرفه ای باشند. در واقع آرایشگران باید برای جلب اعتماد مشتریان، این مدارک را در معرض  دید عموم قرار دهند. حتی بسیاری از آرایشگران نیز دارای مدارک بین المللی و خارجی هستند. این موضوع باعث می شود سطح اعتماد مشتریان افزایش پیدا کند.

۱۰ مورد از بهترین آرایشگاه مردانه در رباط کریم را بشناسید!

پیرایشگاه کاکتوس

پیرایشگاه کاکتوس

یکی از بهترین آرایشگاه هایی که در رباط کریم به صورت کاملاً تخصصی اقدام به خدماتی مانند اصلاح مو آقایان و کودکان می کند پیرایشگاه کاکتوس است. در این آرایشگاه گریم تخصصی داماد اصلاح ریش و سبیلو همچنین خدمات پوست و مو ارائه می شود. آرایشگر شاغل در پیرایشگاه کاکتوس از تجربه و تخصص بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین خاطر تمامی مشتریان از خدمات ارائه شده توسط این مرکز رضایت کامل دارند. به همین خاطر پیرایشگاه کاکتوس جزئی از بهترین آرایشگاه های مردانه در رباط کریم به حساب می آید.

 آدرس: تهران، رباط کریم، خیابان دادگستری، پلاک 53، پیرایش کاکتوس

شماره تماس: ۰۹۳۰۹۷۰۵۲۹۶_۰۹۳۰۹۷۰۵۲۹۶

آرایشگاه مردانه یونیک

آرایشگاه مردانه یونیک

از جمله بهترین آرایشگاه های مردانه که در رباط کریم فعالیت می کنند می توان به آرایشگاه مردانه یونیک اشاره کرد.  آرایشگر شاغل در این مرکز به صورت تخصصی خدمات خود را در محیط کاملاً بهداشتی ارائه می دهد. در حال حاضر این پیرایشگاه از محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم محلی به خصوص جوانان برخوردار است. به همین خاطر در کمتر زمانی می توانید این پیرایشگاه را خالی از مشتری ببینید. به همین خاطر در صورتی که به دنبال بهترین آرایشگاه مردانه در رباط کریم هستید ما به شما آرایشگاه مردانه یونیک را پیشنهاد می کنیم. 

 آدرس: تهران، رباط کریم، شهید آبرسانی، ایران 

شماره تماس: 09368924877

آرایشگاه پژمان

آرایشگاه پژمان

آرایشگاه مردانه پژمان با استفاده از جدیدترین متدها و روش های اصلاح مو، تمامی ویژگی های بهترین آرایشگاه مردانه را دارا می باشد. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز با بالاترین دقت و مهارت انجام می شود. همچنین این مرکز در زمینه مراقبت های بهداشتی عملکرد ممتازی داشته و از به روزترین و پیشرفته ترین تجهیزات نیز در این راستا استفاده می کند. در آرایشگاه پژمان خدماتی مانند گریم تخصصی داماد، کوتاهی مو کودک،  پاکسازی صورت و همچنین اصلاح صورت انجام می شود. 

 آدرس: تهران، رباط کریم، گلها، بلوار آزادگان

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۹۶۵۶۲۸

آرایشگاه مهران علوی

آرایشگاه مهران علوی

یکی از محبوب ترین آرایشگاه های مردانه در رباط کریم که طرفداران بسیار زیادی در بین مردم دارد آرایشگاه مهران علوی است. تمامی خدمات ارائه شده فوق العاده حرفه ای و به صورت کاملاً بهداشتی انجام می شود. به همین خاطر شما می توانید در این مرکز شاهد کوتاهی مو مدل های حرفه ای و اصلاح تخصصی صورت باشید. علاوه بر این تمامی خدمات ارائه شده به صورت کاملاً دقیق و آن تایم انجام می شود. به همین خاطر این مرکز از محبوب ترین گزینه های موجود برای شما می باشد. 

 آدرس: تهران، رباط کریم، مصلی، ایران

 شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۷

پیرایشگاه کارینو

پیرایشگاه کارینو

پیرایشگاه کارینو یکی از بهترین آرایشگاه های مردانه در سطح  رباط کریم به شمار می رود.شما می توانید بهترین روزهای زندگی خود و در جشن دامادی به این آرایشگاه مراجعه کرده و شاهد بهترین تغییرات باشید. این مرکز تخصص بسیار بالایی در زمینه اصلاح مو و ریش و همچنین خدمات پوست و مو دارد. در صورتی که خواهان جذاب ترین چهره هستید به شما پیشنهاد می کنیم پیرایشگاه کارینو را به هیچ عنوان از دست ندهید.

آدرس: تهران، رباط کریم، داوودیه، خیابان دادگستری، بعد از چهارراه گلخانه

 شماره تماس: ۰۹۳۸۰۳۴۱۱۲۱

در آرایشگاه مردانه چه خدماتی ارائه می شود؟

امروزه شغل آرایشگری برای مردان به یکی از پرطرفدارترین شغل ها تبدیل شده است. به دلیل رشد صنعت زیبایی و افزایش علاقه آقایان به ایجاد تغییر در ظاهر و زیبایی خود این شغل یکی از پردرآمدترین مشاغل کشور، به حساب می آید. در این قسمت برخی از مهم ترین خدماتی که در آرایشگاه های مردانه ارائه می شود، شرح داده شده است:

 1. اصلاح و کوتاهی مو: آقایان در هر سن و سالی که هستند برای آراستگی و زیبایی ظاهر خود باید به صورت ماهانه به آرایشگاه های مردانه مراجعه کنند. به همین خاطر یکی از مهم ترین لاین ها برای بهترین آرایشگاه های رباط کریم لاین کوتاهی مو است. 
 2. اصلاح و کوتاهی مو کودک: والدین همیشه به آهستگی و زیبایی موی کودکان خود اهمیت ویژه ای قائل هستند. یک آرایشگر مو کودک حرفه ای باید دارای حوصله و ارتباط خوبی با کودکان باشد. شناخت روانشناسی رفتار و حرکات کودک نیز در این رشته کمک بسیار زیادی می کند. معمولاً آرایشگران کودک حرفه ای از راهکارهای ساده ای مانند پوشیدن لباس شاد و متفاوت، رنگی بودن فضا و دکوراسیون جذاب و صحبت برای جلب توجه کودک استفاده می کند.
 3. پاکسازی پوست: آقایان نیز درست همانند خانم ها به مشکلات پوستی دچار می شوند و راه حل آن مراجعه به یک متخصص پاکسازی پوست یا فیشیال کار مردان است. در واقع ابزارها و متریال مورد استفاده در زمینه پاکسازی پوست برای خانم ها و آقایان تفاوتی ندارد. به همین خاطر یک آرایشگر حرفه ای می تواند به راحتی آموزش های مربوط به آن را گذرانده و برای مشتریان خود خدمات مربوطه را ارائه دهد. 
 4. کراتین مو مردان: بسیاری از آقایان از داشتن موهای فر یا وز ناراضی هستند. این دسته از افراد همیشه به دنبال راهی برای صافی موهای خود می گردند. خوشبختانه در حال حاضر راه هایی برای صافی دائمی مو به کمک این دسته از افراد آمده است. با به کارگیری این روش دیگر افراد نیازی به استفاده مداوم از اتو یا سشوار برای موهای خود نخواهند داشت.
 5. رنگ و مش مردانه: جالب است بدانید امروزه درصد بالایی از آقایان علاقه زیادی به رنگ و مش کردن موهای خود هستند. آقایان میانسال به دلیل سفید شدن موهایشان، برای جذابیت بیشتر موهای خود را رنگ می کنند. آقایان جوان تر نیز برای تغییر و زیبایی چهره دست به انجام خدمات رنگ و مش می زنند.
 6. گریم داماد: یکی از جدید ترین لاین های آرایشی مردانه گریم و میکاپ تخصصی داماد است. باید بدانید که داماد نیز درست همانند عروس قبل از مراسم ازدواج به آرایشگاه مراجعه کرده و خدماتی مانند مرتب کردن ابرو، میکاپ مردانه و … را نیز انجام می دهد.
 7. فر کردن مو: همانطور که بسیاری از افراد به دنبال صافی موهای خود هستند، بسیاری دیگر نیز به فر کردن مو های خود علاقه بسیار زیادی دارند. بهترین آرایشگاه های مردانه در رباط کریم که خدمات جدیدی را به مشتریان خود ارائه می دهند، خدماتی مانند فر کردن مو را نیز انجام می دهند. این لاین نیز طرفداران بسیار زیادی در بین جوانان دارد.
خدمات آرایشگاه های مردانه

کلام آخر

امروزه به دلیل رشد صنعت زیبایی و مد آقایان در جهان، تکنیک های بسیار زیادی برای افزایش جذابیت آقایان استفاده می شود. به یاد داشته باشید که تمامی آرایشگاه های فعال در رباط کریم از تخصص، مهارت و تجربه کافی در این زمینه برخوردار نیستند. به همین خاطر لازم است ویژگی های بهترین آرایشگاه مردانه در رباط کریم را شناخته و برای خدمات تخصصی به این مراکز مراجعه کنید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی نموده اید، از شما بی نهایت سپاسگزاریم. در این مقاله 10 مورد از بهترین آرایشگاه مردانه در رباط کریم معرفی شده است که می توانید با خیالی آسوده به این مراکز مراجعه کرده و شاهد بهترین نتایج باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا