پزشکی و سلامت

بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر🩺【سال1402】+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم؛ در شهر بزرگ اسلامشهر، بسیاری از افراد به دنبال یافتن یک پزشک عمومی متخصص هستند تا برخی از بیماری هایشان را با کمک وی درمان کنند؛ پزشک عمومی می تواند اکثر بیماری ها را درمان کند و راه حل های موثر را در اختیار بیمار قرار دهد؛ اسلامشهر شهر بسیار بزرگی در استان تهران است که پزشکان بسیار حرفه ای در این شهر مشغول فعالیت می باشند؛ اگر شما نیز جزو افرادی هستید که می خواهید پزشک عمومی مورد نظر خود را در اسلامشهر بیابید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر کیست؟

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، پزشکان بسیار مجربی در اسلامشهر در حال فعالیت اند که می توانند بسیاری از بیماری های حاد و مزمن را درمان کنند و روش های درمانی مناسبی را برای بیماران به کار می گیرند؛ بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر به کسی گفته می شود که علم و دانش کافی در زمینه بیماری های عمومی دارد و تا به امروز مدارج متعددی را گذرانده است؛ پزشک عمومی اطلاعات کافی در زمینه تجهیزات پزشکی مورد نیاز دارد و می تواند در زمان مناسب از آن ها استفاده کند.

بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر به کسی گفته می شود که نه تنها در زمینه درمان، بلکه از لحاظ رفتاری نیز منحصر به فرد هستند و با بیماران به خوبی برخورد می کنند؛ پزشک عمومی سوالی که هر بیمار در زمینه درمان بیماری اش می پرسد را به خوبی پاسخ می دهد و تمام تلاش خود را به کار می گیرد که رضایت او را جلب کند. بهترین دکتر عمومی در اسلامشهر به صورت تخصصی خدماتی را ارائه می دهد که در ادامه مطالب به برسی آن ها خواهیم پرداخت:

 • دکتر عمومی مسئول تشخیص و درمان بیماری های عمومی است. او می تواند برای تشخیص بیماری ها از طریق بررسی سابقه پزشکی، انجام آزمایشات و سایر روش های تشخیصی استفاده کند. سپس با توجه به تشخیص، درمان مناسب را تجویز می کند.
 • دکتر عمومی مسئول ارائه مراقبت های پایه ای به بیماران است. این شامل بررسی های سالانه، واکسیناسیون، درمان عفونت ها، مشاوره درباره سبک زندگی سالم و مراقبت های پس از بستری شدن است.
 • دکتر عمومی می تواند بیماران مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا و بیماری های قلبی را مدیریت کند. او می تواند داروها را تجویز کند، تغییرات در سبک زندگی پیشنهاد دهد و نظارت بر وضعیت سلامتی بیماران را داشته باشد.
 • در صورت لزوم، دکتر عمومی می تواند بیمار را به تخصص های دیگر ارجاع دهد. این شامل متخصصین قلب، آسیب شناسی، گوش و حلق و بینی، جراحان عمومی و غیره است.
 • دکتر عمومی مسئول مشاوره درباره سلامت و پیشگیری است. او می تواند به بیماران راهنمایی کند درباره نحوه حفظ سلامت، تغذیه صحیح، ورزش منظم و سایر روش های پیشگیری از بیماری ها.
 • دکتر عمومی می تواند مراقبت های اولیه در موارد اورژانس مانند شکستگی استخوان، سوختگی، ضربه و غیره را ارائه دهد. او می تواند برای بیماران به مراکز درمانی مناسب ارجاع دهد.

دانش مورد نیاز پزشک عمومی

همان گونه که می دانید پزشک عمومی باید بتواند انواع بیماری ها را به درستی تشخیص دهد و اقدام به درمان کند؛ از این رو باید در زمینه های مختلفی دانش و علم کافی داشته باشد تا خدمات منحصر به فرد در اختیار هر یک از بیماران قرار دهد؛ در ادامه دانش مورد نیاز پزشک عمومی را برای شما شرح خواهیم داد:

دانش زبان انگلیسی: هر یک از پزشکان عمومی باید آشناییت کافی نسبت به تمام لغات انگلیسی و املا کلمات داشته باشند.

دانش روانشناسی: بهترین پزشک عمومی باید اطلاعات کافی در زمینه پرخاشگری بیماران، اختلالات رفتاری و توانایی های رفتاری بیمار داشته باشد؛ پزشک باید نسبت به هر یک از روش های تشخیص و تحقیق بیماری های متعدد روانشناسی آشنا باشد.

دانش پزشکی و دندانپزشکی: یک پزشک عمومی باید بتواند بیماری های مختلف مربوط به دهان و دندان را تشخیص دهد و درمان موقت و مناسب را برای بیمار به کار گیرد؛ پزشک باید بتواند در زمان مناسب داروی مورد نیاز بیماران را تجویز کند تا از بروز برخی بیماری ها جلوگیری شود.

🥇 سطح پزشکتخصص لازم را برای درمان داشته باشد
❤️ برخورد با بیمارداشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
📝  مهارت و تخصصدارای تخصص کافی باشد
💰  هزینهتخصص و تجربه پزشک، طبق نوع بیماری

10 تا از بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر را بشناسید!

دکتر محمدرضا راثیان

دکتر محمدرضا راثیان

دکتر محمدرضا راثیان دکترای حرفه ای پزشکی دارند و دیابتولوژیست می باشند؛ ایشان یکی از بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر هستند که در این شهر به درمان بسیاری از بیماری های عمومی می پردازند؛ دکتر راثیان از تجهیزات و ابزار مدرن در کلینیک خود استفاده می کنند؛ کد نظام پزشکی وی 43751 است.

خدمات:

 • درمان دیابت
 • درمان سرماخوردگی
 • درمان مشکلات گوارشی
 • درمان مشکلات تنفسی
 • درمان بیماری های کلیوی

آدرس: اسلامشهر، میدان باغ فیض، کوچه دهم، پلاک23، طبقه اول

تلفن تماس: 02156356435

دکتر رضا عامری

دکتر رضا عامری

دکتر رضا عامری یکی از بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر می باشند و سعی می کنند خدمات منحصر به فرد در اختیار هر یک از بیماران قرار دهند؛ دکتر عامری مدرک دکترای حرفه ای پزشکی اخذ نموده اند و کد نظام پزشکی شان 57650 است که با این کد در اسلامشهر در مطب شخصی شان در حال فعالیت تخصصی هستند؛ وی با بیماران بسیار خوش برخورد هستند و پاسخ هر یک از سوالاتشان را می دهند.

خدمات:

 • درمان آسم و سرفه
 • درمان سردرد های حاد و مزمن
 • درمان دل درد های شدید
 • درمان دیابت
 • درمان مشکلات معده و روده

آدرس: اسلامشهر، چهاردانگه، خیابان هیدخ، گلستان اول، مجتمع پزشکی آوا

تلفن تماس: 02155244063

دکتر احسان ترابی

دکتر احسان ترابی

دکتر احسان ترابی به عنوان یکی از بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر شناخته می شوند؛ ایشان سعی بر این دارند که به بیماران خود، بهترین و تخصصی ترین خدمات را ارائه دهند؛ دکتر ترابی جزو پزشکان بسیار حرفه ای در اسلامشهر هستند که بسیار بین بیماران محبوبیت دارند؛ دکتر ترابی تمام تلاش خود را به کار می گیرند که احترام بیماران را حفظ کنند؛ کد نظام پزشکی وی 180150 است.

خدمات:

 • درمان بیماری های گوارشی
 • درمان بیماری های عضلانی
 • درمان بیماری های سردرد
 • درمان بیماری های تنفسی
 • درمان بیماری های پوستی

آدرس: اسلامشهر، بلوار بسیج، نرسیده به نواب، کلینیک شبانه روزی امام خمینی

تلفن تماس: 02156123030

دکتر ایمان ایزدپناه

دکتر ایمان ایزدپناه

دکتر ایمان ایزدپناه بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر و دکتر پوست و مو و لیزر هستند؛ ایشان با لقب پزشک برتر در این شهر شناخته می شوند که می توانند بهترین خدمات را به هر یک از بیماران خود ارائه دهند؛ دکتر ایزدپناه دارای کد نظام پزشکی 188302 است که با این کد توانسته اند تا به امروز در اسلامشهر به مردم خدمت رسانی کنند.

خدمات:

 • درمان بیماری های گوارشی
 • درمان ریزش مو و مشکلات پوستی
 • درمان سردردهای متعدد
 • درمان بیماری های تنفسی حاد و مزمن

آدرس: اسلامشهر، پایین تر از مصلی، ابتدای شهرک صادقیه، خیابان باکری، درمانگاه شفاسازان احیا

تلفن تماس: 02156148990

دکتر علی شیرمحمدی

دکتر علی شیرمحمدی

دکتر علی شیرمحمدی یکی از بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر هستند؛ وی در زمینه پوست و مو تخصص دارند و می توانند برخی روش های زیبایی را برای بیماران انجام دهند؛ دکتر شیرمحمدی جزو پزشکان بسیار حرفه ای و مجرب اسلامشهر هستند و بین مردم بسیار محبوبیت دارند؛ ایشان دارای کد نظام پزشکی 70739 است؛ وی همیشه تلاش خود را به کار گرفته اند که رضایت بیماران را جلب کنند.

خدمات:

 • درمان بیماری های معده و روده
 • درمان سردردهای حاد و مزمن
 • درمان مشکلات پوستی
 • درمان آسم و برونشیت
 • درمان حساسیت های فصلی
 • تزریق بوتاکس و ژل
 • برداشتن خال

آدرس: اسلامشهر، شهرک شیرودی، کوچه11، پلاک24، طبقه همکف

تلفن تماس: 02156120915

وظیفه بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر

بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر برخی وظایف برعهده دارد که باید به این وظایف عمل کند؛ مسئولیت های بسیاری برعهده یک پزشک عمومی است که با انجام این وظایف، رضایت بیماران را جلب می کند؛ در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

 • بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر این وظیفه را دارد که هر یک از بیماری های مختلف دیابتی، قلبی، فشارخون، ریوی و … را درمان می کند؛ وی می تواند بدون انجام جراحی، اقدام به درمان این بیماری ها می نماید.
 • پزشک عمومی باید بتواند هر یک از آزمایش ها و سونوگرافی های بیماران را به خوبی تشخیص دهد و داروها و راهکار های مورد نیاز برای بیماران تجویز کند.
 • بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر باید بتواند سوابق پزشکی بیماران را به خوبی بررسی کند تا به بهترین نتایج دست یابد.
 • پزشک عمومی اگر بتواند تشخیص دهد که بیماری فرد از حد معمول فراتر رفته است، وظیفه دارد سریعا برای درمان اقدام کند و در نهایت او را به یک متخصص ارجاع دهد.
 • بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر باید بتواند عوارض ناشی از روش های مختلف را به بیمار توضیح دهد و او را در جریان قرار دهد.

بهترین متخصص دندانپزشکی در اسلامشهر نیز این وظایف را برعهده دارد و بیماری های دهان و دندان را به خوبی درمان می کند.

وظیفه بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر

مهارت های مورد نیاز پزشک عمومی

بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر باید برای انجام وظایف خود و ارائه خدمات باید به برخی مهارت ها تسلط داشته باشد؛ در ادامه برخی از این مهارت ها را برای شما شرح خواهیم داد:

مهارت مدیریتی: پزشک باید بتواند مطب خود را مدیریت کند و بیماران را کاملا با رعایت نوبت، ویزیت کند؛ پزشک عمومی باید بتواند پرسنل و کارکنان مطب را به خوبی مدیریت کند.

خونسرد باشد: بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر باید بتواند با کمال خونسردی با بیماران برخورد کند و بیماران را با آرامش معالجه و درمان کند؛ در این صورت بیماران می توانند به خوبی به پزشک اعتماد کنند و رضایت داشته باشند.

مهارت شنیداری: بدین معناست که پزشک باید بتواند مشکل بیماران را با آرامش گوش کند و به آن ها اجازه دهد که بیماری شان را با جزئیات کامل شرح دهند.

درک بالا: پزشک عمومی باید بیماران را درک کند و با آن ها به درستی برخورد کند.

کلام آخر

برای درمان بسیاری از بیماری ها می توان از پزشک عمومی کمک گرفت زیرا علم و دانش کافی در زمینه درمان انواع بیماری های مختلف دارد و می تواند روش های درمانی بسیار مناسبی در اختیار بیماران قرار دهد؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با بیماری های عمومی در اختیار شما قرار دادیم و سعی کردیم 10 تا از بهترین پزشک عمومی در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم تا به راحتی پزشک مورد نظرتان را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار متشکر و ممنون هستیم، در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با درمان بیماری های عمومی دارید، می توانید با پزشکان ذکر شده در سایت اسلامشهرینو در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا